X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום גינקולוגיה ניתוחית
אודות הפורום
אודות פורום גינקולוגיה ניתוחית

פורום גינקולוגיה ניתוחית מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות לניתוחים לפרוסקופים, ניתוחים וגינאליים לשיקום רצפת האגן, ניתוחים זעיר פולשניים למניעת דליפת שתן, ניתוחים היסטרוסקופיים, ניתוחים פלסטיים לתיקון מפתח הנרתיק או שיפוץ שפתיים וקרום בתולין, וכן ה...

פורום גינקולוגיה ניתוחית מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות לניתוחים לפרוסקופים, ניתוחים וגינאליים לשיקום רצפת האגן, ניתוחים זעיר פולשניים למניעת דליפת שתן, ניתוחים היסטרוסקופיים, ניתוחים פלסטיים לתיקון מפתח הנרתיק או שיפוץ שפתיים וקרום בתולין, וכן הזרקות בוטוקס לשלפוחית השתן. כמו כן, ניתן לשאול על ניתוחים והתערבויות הקשורים בכאבי מחזור, מיומות, ציסטות, הריונות, פריון ומנופאוזה. בנוסף, בפורום ניתן לשאול על אולטרסאונד מיילדותי לרבות שקיפות עורפית, סקירת מערכות ובכל הנושאים הגינקולוגיים שקשורים לאולטרסאונד. הינכם מוזמנים לפנות אל הפורום דרך האתר ולקבל תשובות מקצועיות.

מנהלי פורום גינקולוגיה ניתוחית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שרירן ברחם 5.6 סמ
    עינת
    06:14 11/01/17 11/01
    06:14
  • שלום רב. שמי רינת בת 34. לפני 6 חודשים עברתי הפלה יזומה בעקבות טריזומיה 13 בעובר בחודש חמישי. לאחר הלידה התגלה שרירן בגודל 5.6 ס"מ בעקבות דימומי מחזור כבדים ביותר, מזה 6 חודשים שאני סובלת מדמומים כבדים, ארוכים ומתישים, ואנמיה קשה שלאחרונה התאשפזתי בטיפול נמרץ עם המוגלובין 5.6 וקיבלתי 4 מנות דם. הגעתי להחלטה שאני רוצה לפתור את הבעייה משורשה שמשבשת את חיי לחלוטין, תודה לאל יש לי שני ילדים בריאים אך עדיין מעוניינת להרחיב את משפחתי. המיומה יושבת בתוך דופן הרחם ובולטת לחלל. אני מתגוררת בחו"ל ומתייעצת עם 3 רופאים אך איני מצליחה להחליט באיזה דרך עלי לבחור לפתרון הבעייה בדרך היעילה ביותר, והמסוכנת פחות שתוכל לאפשר לי ללדת בהמשך.. התעייפתי מלקרוא ולנבור במידע מבקשת בכול לשון של בקשה את עצתך בנושא.. האם טיפול הורמונאלי למספר חודשים עד לניתוח, ואם כן איזה ניתוח יהיה היעיל ביותר והבטוח ביותר בנוסף שמעתי על תרופת "איסמיה" בארץ האם כדאי? מהם התופעות והאם עדיין צריך ניתוח לאחר נטילת התרופה. תודה מראש על הקריאה ועל התשובה שמעתי עלייך רבות מ אימי היקרה שגרה בחדרה והחלטתי לכתוב לך.. אשמח לתשובה

• הגב ל: שרירן ברחם 5.6 סמ

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שרירן ברחם 5.6 סמ
    ד"ר אבישלום שרון
    12:57 04/03/17 04/03
    12:57
  • שלום עינת,
    האיסמיה חדשה בשוק, עדין אין מספיק נסיון. גם לא לי. האיסמיה גם לא מעלימה את המיומה.
    הנכון עבורך, זה נתוח לכריתת המיומה תוך שמירה על רקמת הרחם.
    באיזו דרך? את זה אוכל לייעץ רק לאחר בדיקה שלי.
    הבעיה שאת מציגה, לא נדירה, ומוכרת מאד בתחומינו.
    בברכה,
    ד"ר שרון

בברכה, ד"ר אבישלום שרון, מומחה ברפואת נשים ומיילדות, מנהל מחלקת נשים ומנתח גינקולוגי בכיר בבית החולים "לגליל המערבי", בנהריה.
    מטפל גם באופן פרטי במרפאתו שברחוב ורדיה 12, חיפה.
    טלפון: 04-8216999
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: שרירן ברחם 5.6 סמ

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2020