X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום קרדיולוגיה מניעתית ושיקום הלב
אודות הפורום
אודות פורום קרדיולוגיה מניעתית ושיקום הלב

פורום קרדיולוגיה מניעתית ושיקום הלב שע"י המערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי כרמל בחיפה מנוהל על ידי פרופ' אבינעם שירן, מומחה בין-לאומי לרפואה פנימית ולקרדיולוגיה המכהן כראש המערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי כרמל, וכן ד"ר ברק צפריר, מומחה בין-לאומי לקרדיולוגיה מניעתית המכהן כמנהל השירות למניעה ושיקו...

פורום קרדיולוגיה מניעתית ושיקום הלב שע"י המערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי כרמל בחיפה מנוהל על ידי פרופ' אבינעם שירן, מומחה בין-לאומי לרפואה פנימית ולקרדיולוגיה המכהן כראש המערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי כרמל, וכן ד"ר ברק צפריר, מומחה בין-לאומי לקרדיולוגיה מניעתית המכהן כמנהל השירות למניעה ושיקום מחלות לב בבית החולים כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לגורמי הסיכון העיקריים למחלות לב הניתנים למניעה (יתר לחץ דם, עישון, סוכרת, שומנים בדם), אורח חיים בריא, טיפול מניעתי תרופתי (סטטינים, נוגדי PCSK9), וכן הפחתת סיכון לאירועי לב חוזרים, ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר באנשי הצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום קרדיולוגיה מניעתית ושיקום הלב

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • כאבים באיזור הלב
    אוהד
    07:37 16/12/21 16/12
    07:37
  • שלום, אני מחלים קורונה מלפני חודש. לפני כשבוע היו לי 3-4 ימים של תסמיני "לונג קוביד" (חולשה, כאבי שרירים, חוסר תאבון, חום מעט גבוה למשך זמן קצר, כאב ראש, זיעה קיצונית בכל הגוף וכאב חד באיזור הלב- כמו דקירות, וגם דופק גבוה מדי פעם).

נבדקתי במיון- מדדים, אקג, בדיקות דם וצילום חזה.
    מדדים+ בדיקות דם + צילום חזה - הכל היה תקין.

אקג הרופא רשם במכתב שחרור:
    קצב סינוס סדיר, ציר תקין, סימני LVH, ללא שינוי במקטע ST

בנוסף- קולות לב סדירים, לא נשמעו אוושות
    כניסה אוויר טובה ושווה דו"צ

השאלה שלי- האם הדברים הנ"ל שוללים בוודאות מחלה לבבית (כגון דלקת בשריר הלב/קרום הלב/קרדיומיופתיה/תעוקת חזה וכו')

או שחייב לעשות גם אקו לב והולטר? האם הבדיקות הללו יכולות להראות מחלה לבבית כלשהי?

*אין לי כרגע כאבים בלב. אולי פעם בשבוע למשך זמן קצר אני מרגיש מן דקירות קטנות באיזור הלב

*יש לי שיעול טורדני כבר חודשיים וחצי

*לא סבלתי בעבר ממחלה לבבית כלשהי

• הגב ל: כאבים באיזור הלב

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • כאבים באיזור הלב
    ד"ר ברק צפריר
    08:46 16/12/21 16/12
    08:46
  • מומלץ לבצע אקו לב.
    הולטר אק"ג - רק אם יש הרגשה של מאורעות של דופק לא סדיר (פלפיטציות, "החסרת פעימה" וכו').

בברכה,
    ד"ר ברק צפריר

• הגב ל: כאבים באיזור הלב

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024