X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום ניתוחים פלסטיים ואסתטיים
אודות הפורום
אודות פורום ניתוחים פלסטיים ואסתטיים

פורום ניתוחים פלסטיים ואסתטיים מנוהל על ידי ד"ר מנאר קעואר, מנתח פלסטי ורופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית של ביה"ח מאיר בכפר סבא. הפורום נועד לתת מענה לשאלותיכם הגולשים במגוון רחב של תחומים הקשורים לרפואה אסתטית ופלסטית, בדגש על ניתוחים, ולספק תשובות מקצועיות וברורות. בפורום ניתן להעלות שא...

פורום ניתוחים פלסטיים ואסתטיים מנוהל על ידי ד"ר מנאר קעואר, מנתח פלסטי ורופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית של ביה"ח מאיר בכפר סבא. הפורום נועד לתת מענה לשאלותיכם הגולשים במגוון רחב של תחומים הקשורים לרפואה אסתטית ופלסטית, בדגש על ניתוחים, ולספק תשובות מקצועיות וברורות. בפורום ניתן להעלות שאלות העוסקות בין היתר במתיחת בטן, מתיחת ירכיים, מתיחת זרועות, הקטנת חזה, שאיבת שומן, ניתוחי MOHS, הרמת חזה, הגדלת חזה, הזרקת שומן, טיפולי בוטוקס, פיסול פנים ואף, גינקומסטיה, טיפולים להזעת יתר, עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל, ועוד. הינכם מוזמנים להפנות את שאלותיכם לד"ר קעואר ולהיעזר גם בתשובות שניתנו מטעמו לגולשים אחרים בפורום.

מנהלי פורום ניתוחים פלסטיים ואסתטיים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • איבוד רקמת שומן בפנים
    א.ל
    15:09 22/12/18 22/12
    15:09
  • שלום, אני בחור צעיר בגיל 26- ולפני מספר שנים התרוקנה הרקמה הרכה בפנים מסיבה לא ידועה והלחיים פשוט צנחו למטה. (אמנם אני רזה אבל לא ירדתי במשקל, אוכל תזונה בריאה וכו) ביצעתי הזרקת שומן והמנתח שלח ביופסיה ויצא חשד לסקלרודרמה. ביצעתי בדיקה של scl70 ויצא שלילי לכן רופא המשפחה שלל את זה. וכרגע אין הסבר לבעיה. ביצעתי 3 הזרקות שומן שלא החזיקו מעמד ופשוט לא הניבו תוצאה סבירה לפני כשלוש שנים. לפני כחודשיים עברתי החדרת שתלי סיליקון קשיחים ללחיים בארה"ב אחרי הרבה ייעוצים(היו מנתחים שהמליצו על midface lift בגלל צניחה של העור בנוסף לשתלים ואני פחדתי אז סירבתי)- השתלים אמנם לא נראים רע אבל בכל מקרה לא מפצים על אובדן הרקמה הרכה בפנים.הפנים עדיין שקועות והעור באמת נופל למטה. לאחר הניתוח המנתח אמר לי שכשהוא פתח כדי להכניס את השתלים הוא ראה שאין בכלל רקמת שומן בפנים. לא נשאר שום שומן. אזור מרכז הפנים שקוע והעור כתוצאה מכך פשוט נופל למטה. המנתח אמר שלדעתו צריך למלא בחומצה הילארונית לאחר חודשיים מהניתוח בסמוך לשתלי הסיליקון ואמר שאין בעיה (לא מדובר בסיליקון נוזלי). כשניגשתי להזריק הרופא טען שאצטרך כמות גדולה כדי לקבל תוצאה.
    אני עצוב כבר שנים ובעל דימוי עצמי נמוך עקב הבעיה- שנים שאני סובל ממנה, והפנים שלי נראות מבוגרות לגילי ושקועות וכמו שאפשר להבין עם הזמן זה לא נהיה יותר טוב. אני באמת תוהה האם יש איזושהו פתרון סביר לכך? (מעבר להוצאות הכספיות הגדולות הנזק הנפשי לי ולמשפחה פשוט עצום ). אשמח לדעת מה אתה ממליץ תודה רבה, א.ל

• הגב ל: איבוד רקמת שומן בפנים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • איבוד רקמת שומן בפנים
    ד"ר מנאר קעואר
    00:58 23/12/18 23/12
    00:58
  • שלום,

לפי מה שאתה אומר אתה חייב להיבדק באופן מעשי.
    האם איבוד הרקמה הוא בחצי צד פנים? יש מחלה כזאת שמאבדים את רקמת השומן רק בצד אחד של הפנים והצד השני הכל נראה תקין.
    בכל אופן כל הזרקה לאזור שיש בו שתלי סיליקון יכולה להיות בעייתית ולא קשור אם מדובר בהזרקת שומן או הזרקת חומצה היאלירונית.
    אני מבין ורואה שהזרקת שומן לא תעזור בכלל בגלל שכנראה אתה סובל ממחלה "שתוקפת" את שומן הפנים.
    אני מציע לך קודם כל לפנות לרופא ראומטולוג שמקווה יכול לעזור לך להגיע לאבחנה.
    דבר נוסף הייתי שוקל בדיקת MRI לפנים לבדוק את הרקמות הרקות באזור.
    בהמשך צריך לפנות למומחה לכירורגיה פלסטית, עדיף במרכז רפואי גדול שיש לו יכולות לבצע ניתוחים מיקרוכירורגים - איכילוב, בילינסון, רמב"ם, כרמל, נהריה.
    ייתכנו מספר טיפולים כירורגיים ע"י העברת רקמה ממקום אחר בגוף בשיטות של מיקרוכירורגיה (ניתוחים שבהם מבוצע חיבור של כלי דם קטנים). במקרים האלו (בהנחה שהמחלה שממנה אתה סובל דומה למחלה החד צדדית שאמרתי לך עליה) העברת הרקמה לא גורמת לגוף לתקוף אותה, בשונה מהזרקת שומן רגילה שבא אני מצפה מהגוף לקלוט שומן באזור שבו השומן מותקף (יש הבדל גדול מבחינה פיזיולוגית בין הזרקת שומן לבין העברת רקמה ממקום אחר).
    מקווה שעזרתי לך ושיהיה לך בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר מנאר קעואר הינו מומחה לכירורגיה פלסטית, המשמש בתור רופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי "מאיר" שבכפר סבא, בה הוא מרכז את תחום עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל.
    מטפל במרפאתו הפרטית שבבן גוריון 6, חיפה.
    טלפון: 053-5243911
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: איבוד רקמת שומן בפנים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019