X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפול ושיקום מכאבים
אודות הפורום
אודות פורום טיפול ושיקום מכאבים

פורום שיקום מכאבים - טיפול שמרני - בפורום זה תתקבל תמיכה מנקודת מבט יחודית על התמודדות עם כאב. כל כאב מגיע כדי ללמד אותנו עוד משהו על עצמינו. הרצון לסלק אותו מגיע מהפחד ממנו. הפורום הזה נועד לתת תמיכה ומענה לכל מי שמעוניין להסתכל אל הכאב בעיניים ולהזמין אותו לספר את סיפורו. ברגע שהכאב הוז...

פורום שיקום מכאבים - טיפול שמרני - בפורום זה תתקבל תמיכה מנקודת מבט יחודית על התמודדות עם כאב. כל כאב מגיע כדי ללמד אותנו עוד משהו על עצמינו. הרצון לסלק אותו מגיע מהפחד ממנו. הפורום הזה נועד לתת תמיכה ומענה לכל מי שמעוניין להסתכל אל הכאב בעיניים ולהזמין אותו לספר את סיפורו. ברגע שהכאב הוזמן לאמר את דברו, הפחד ממנו נעלם ומתחלף בתשומת לב, עניין ולמידה. הכאב שהגיע למטרה זו, עשה את שלו ויכול ללכת. בפורום זה ניתן להתייחס לנושאים כמו: כאבי גב, בברכיים, עצמות, תעוקות חזה, נשימה, כתפיים, צוואר, ראש ועוד.

מנהלי פורום טיפול ושיקום מכאבים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • כאבים חזקים לאחר פריקה והחזרת הקטף
    Joni
    09:33 09/09/17 09/09
    09:33
  • היי
    פרקתי את הקטף שלי פעמיים והחזירו לי אותה למקום הבעיה זה שאני עדיין סובל מכאבים חזקים בכתף וכבר תקופה די ארוכה...
    מה עליי לעשות בעניין הכאב?

• הגב ל: כאבים חזקים לאחר פריקה והחזרת הקטף

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • כאבים חזקים לאחר פריקה והחזרת הקטף
    דניאלה מלאך
    18:36 09/09/17 09/09
    18:36
  • שלום רב ג'וני

פריקת כתף הינה אירוע אקוטי המאבדת את כל המערכת המייצבת של מפרק הכתף. מפרק הכתף הינו מפרק מאוד תנועתי, המצריך מערכת מאוד מיוחדת ליצוב התנועה. מאחר שאיבדת מרכיבים רבים ביציבות (קרע של רקמות, אולי גידים, רצועות, קפסולה או טראומה של כל הרקמות האלו ושינוי ביכולת שלהם לתפקד) כל תנועה כואבת, בדיוק כמו שצירים של דלת שיצאה מהצירים היו חורקים תחת חוסר היציבות בתוך תנועת הדלת בתוכם.
    מתוך הנתונים האלו:
    1. צריך להימנע מתנועות כואבות. אולי אפילו להתשמש בסד תלייה מיוחד לזרוע, כדי שהשרירים ינוחו והרקמות יוכלו להירקם ולהיבנות מחדש.
    2. במקביל צריך להפעיל בעדינות את הכתף, ללא נשיאת משקל ובשרשראות סגורות....טכניקות שאפשר לקבל בטיפול אצל פיזיותרפיסטים, או מטפלים מוסמכים בשיקום. כמוני....או כמו מדריכים שהכשרתי.
    3. בהדרגה, תחת הנחיה מקצועית, תוכל לחזור לפעילות.
    משך ההחלמה תלוי באופן בו אתה משקם את עצמך ויכול לקחת חודשיםעד שנה, או פחות.
    מטופלים שמגיעים אלי משפרים את מצבם במהירות, מכיוון שאני נותנת להם תרגילים הביתה. אך גם ביניהם יש הבדל בהתקדמות, כי כל אחד מתנהל שונה מול המצב ולכל אחד יש פגיעה דומה אך שונה.
    מקווןה שעזרתי לך. אתה צריך עזרה מקצועית.
    בהצלחה

בברכה,
    דניאלה מלאך, מומחית לפילאטיס, ופילאטיס שיקומי ומפתחת של שיטות ריפוי קוואנטיות באמצעותן משקמים אנשים מכל מצב, או חולי.
    צרו קשר ב: 0544-709033 או ב: [email protected]
  • הגב ל: כאבים חזקים לאחר פריקה והחזרת הקטף

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024