X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום ריפוי בעיסוק
אודות הפורום
אודות פורום ריפוי בעיסוק

פורום ריפוי בעיסוק מנוהל על ידי רותי שגיב, מרפאה בעיסוק המשמשת בתור מנהלת שירות הריפוי בעיסוק במרכז הרפואי העמק, עפולה, כמו כן, רותי שגיב הינה נציגת הריפוי בעיסוק בארגון WFOT הבינלאומי, וחברה במזכירות ארגון המרפאים בעיסוק (הסתדרות). הפורום מנוהל גם על ידי חן פטרוב, מרפאה בעיסוק המשמשת בתור...

פורום ריפוי בעיסוק מנוהל על ידי רותי שגיב, מרפאה בעיסוק המשמשת בתור מנהלת שירות הריפוי בעיסוק במרכז הרפואי העמק, עפולה, כמו כן, רותי שגיב הינה נציגת הריפוי בעיסוק בארגון WFOT הבינלאומי, וחברה במזכירות ארגון המרפאים בעיסוק (הסתדרות). הפורום מנוהל גם על ידי חן פטרוב, מרפאה בעיסוק המשמשת בתור סגנית מנהלת שירות הריפוי בעיסוק במרכז הרפואי העמק, עפולה. חן פטרוב בעלה תואר שני בריפוי בעיסוק בהתמחויות: ארגונומיה , מחלות פרקים, שיקום פיזיקלי ונוירולוגי. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות למגוון תחומי הריפוי בעיסוק, כגון טיפול בכוויות וצלקות על ידי חבישות לחץ וחומרי סיליקון, שיקום גפה עליונה, התאמת סביבת עבודה (ארגונומיה), מחלות ראומטולוגיות (דלקת מפרקים, פיברומיאלגיה וכדומה), הפרעות בזיכרון, ירידה קוגניטיבית, דלקות גידים, קרע בגידים/ניתוחי גידים, החלפת מפרק ירך, אביזרי עזר לתפקוד, וכן מניעת נפילות בסביבת הבית ובכלל. הנכם מוזמנים לפנות אל רותי שגיב ואל חן פטרוב דרך הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום ריפוי בעיסוק

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אם יש ריפוי בעיסוק לילדים
    אורית
    11:06 13/01/18 13/01
    11:06
  • הילד שלי בן 8 שבר את הרגל וכנראה יצטרך להישאר איזה זמן בבית. אני אהיה איתו ויעזור לו עם מה שצריך. מחפשת
    אם יש דברים שיוכלו לשפר את המצב רוח שלו ולשמור שגם ילמד ויהיה סקרן. חשבתי אולי להמין גם מרפאת בעיסוק בשבילו. אני בכיוון נכון?

• הגב ל: אם יש ריפוי בעיסוק לילדים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אם יש ריפוי בעיסוק לילדים
    רותי שגיב, מרפאה בעיסוק
    08:18 16/01/18 16/01
    08:18
  • שלום אורית,
    מצטערת לשמוע שהבן שלך שבר את רגלו. אין ספק שזה מצב מאתגר עבורו ועבורך. לדעתי בסיטואציה זו אין צורך במרפאה בעיסוק מכיון שהילד אינו זקוק להפעלה מוטורית , חיזוק ו/או הדרכה תפקודית. כדי למלא לו את הזמן בתוכן מעניין חשוב להתחבר לתחביבים שלו . ניתן להעזר במחשב/טאבלט ולכוון אותו למשחקי חשיבה. לבקש מביה"ס חומר לימודי ולעזור לו בלמידה . תכניות טלויזיה בעלות תוכן לימודי ואפשר לתת לו גם סתם לשחק ולצפות בטלויזיה גם כשזה לא ממש עם אפקט לימודי...
    בהצלחה ומאחלת לכם בריאות טובה.
    רותי שגיב

בברכה,
    רותי שגיב, מרפאה בעיסוק, משמשת כמנהלת שירות הריפוי בעיסוק במרכז רפואי "העמק", עפולה.
    טלפון: 04-6494140
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: אם יש ריפוי בעיסוק לילדים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024