X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום נטורופתיה (רפואה משלימה)
אודות הפורום
אודות פורום נטורופתיה (רפואה משלימה)

פורום רפואה משלימה נטורופתית מנוהל על ידי מערכת האתר - הפורום כעת נעול ואינו פעיל. רפואה משלימה נטורופתית הינה שיטת טיפול אלטרנטיבית הדוגלת בריפוי האדם באמצעות מנגנוני הגוף הטבעיים, ובעזרת אימוץ אורח חיים בריא ומאוזן יותר. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לנטורופתיה, לרפ...

פורום רפואה משלימה נטורופתית מנוהל על ידי מערכת האתר - הפורום כעת נעול ואינו פעיל. רפואה משלימה נטורופתית הינה שיטת טיפול אלטרנטיבית הדוגלת בריפוי האדם באמצעות מנגנוני הגוף הטבעיים, ובעזרת אימוץ אורח חיים בריא ומאוזן יותר. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לנטורופתיה, לרפואה משלימה ולרפואת ספורט, וכן בכל הקשור לתזונת נשים, תזונת הריון, תזונה בגיל המעבר, בקרת מחלות, אנדומטריוזיס, צמחי מרפא וירידה במשקל. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר מערכת האתר - (הפורום כעת נעול ואינו פעיל) על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום נטורופתיה (רפואה משלימה)

אין מנהלים לפורום זה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שאלה על תוספי תזונה ותרופות
    רחל
    23:59 25/04/16 25/04
    23:59
  • הועבר מפורום רפואת משפחה.

שלום,אני בת 18 ונוטלת סרוקסט 40 מג וריספרדל חצי כדור לחרדות.רציתי לשאול האם אני חייבת לעשות הפסקה של שעתיים בין תוספי התזונה והתרופות ואם אפשר לקחת את תוספי התזונה מיד אחרי התרופות בלי הפסקה.(תוספי תזונה כמו ויטמין בי 12,סידן,ויטמין די וגם גרין סלים שאני רוצה לקחת-תוסף שעוזר לירידה במשקל.תודה רבה.

• הגב ל: שאלה על תוספי תזונה ותרופות

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שאלה על תוספי תזונה ותרופות
    רחל
    09:39 18/08/16 18/08
    09:39
  • למה אף אחד לא עונה לי תשובה??השאלה הזו מלפני ארבעה חודשים!

• הגב ל: שאלה על תוספי תזונה ותרופות

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תוספי תזונה
    אירית שרון, MBA, ND
    10:45 23/08/16 23/08
    10:45
  • הי רחלבעיקרון ויטמין בי 12 וסידן לא אמורים לשבש את פעילות הכדורים, אך אני תמיד מעדיפה להרחיק בין תוספי תזונה וכדורים, לפחות 3-5 שעות ממליצה גם להיוועץ עם הרופא שרשם את המרשם.
    לגבי תוסף תזונה להורדה במשקל: חושבת כי בכדי לרדת במשקל עדיף שנאכל נכון ומאוזן ללא תוספים כלל, מה גם שאיני מכירה את התופעות של גרין סלים, לכן עדיף לא להשתמש.
    בהצלחה
    אירית שרון

בברכה, אירית שרון.
    מומחית ברפואה משלימה נטורופתית, בוגרת ווינגייט, חברה באגודת הנטורופתים הישראלית ובעלת קליניקה פרטית (תזונאית ספורט).
    טלפון: 052-22995533, 03-5018141.
    כתובתינו: ורדיה 12, חיפה \ סוקולוב 34, רמת השרון.
  • הגב ל: תוספי תזונה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • למה אני עדיין מלאה?
    רחל
    22:29 27/08/16 27/08
    22:29
  • רציתי לשאול עוד משהו חשוב.אני סובלת מעודף משקל.לא משהו רציני מאוד אבל בהחלט אעדיף את עצמי רזה יותר.הבעיה היא שאני אוכלת די בריא ולא מבינה למה אני עדיין מלאה.אני לא שותה דבר מלבד מים,אני צמחונית שלא אוכלת ביצים ודואגת להשלים את זה עם קטניות.לעתים רחוקות פיצה.רציתי לדעת מהי לדעתך הסיבה שאני עדיין מלאה?כרגע אני מתחילה גם פעילות גופנית.האם אני מלאה רק בגלל שעד עכשיו לא ביצעתי פעילות גופנית באופן קבוע?אשמח לשמוע על מה לדעתך צריך להקפיד כדי לשמור על משקל תקין.

• הגב ל: למה אני עדיין מלאה?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024