X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואה אינטגרטיבית
אודות הפורום
אודות פורום רפואה אינטגרטיבית

פורום רפואה אינטגרטיבית מנוהל על ידי דני שטיינברגר, מצוות היחידה לכירורגיה בביה"ח "בני ציון", מרכז תחום המידע בצוות הרפואה האינטגרטיבית של המרכז הרפואי "בני ציון" בחיפה, מעסה מוסמך ומומחה ברפואה סינית. מטרת הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות הנוגעות לדיקור סיני, רפלקסולוגיה, דמיון מודרך, רפואה...

פורום רפואה אינטגרטיבית מנוהל על ידי דני שטיינברגר, מצוות היחידה לכירורגיה בביה"ח "בני ציון", מרכז תחום המידע בצוות הרפואה האינטגרטיבית של המרכז הרפואי "בני ציון" בחיפה, מעסה מוסמך ומומחה ברפואה סינית. מטרת הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות הנוגעות לדיקור סיני, רפלקסולוגיה, דמיון מודרך, רפואה אינטגרטיבית, רפואה אלטרנטיבית, קרוהן, קוליטיס, מעי רגיז, שלפוחית רגיזה, דלקת פרוסטטה, סרטן שלפוחית השתן, הכנה ללידה, זירוז לידה, הפריית מבחנה, IVF, קיצור קיבה, ניתוח שרוול, פרקינסון, שיקום נוירולוגי, מרפאת כאב, המטולוגיה, נוירופתיה ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בדני שטיינברגר, מבכירי המומחים בארץ בתחומו, על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום רפואה אינטגרטיבית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • כאבים חדים באזור הלסת העליונה
    אילונה
    22:06 07/09/19 07/09
    22:06
  • שלום,
    לאחרונה התחלתי להרגיש מדי פעם גלים של כאב בלסת העליונה בכיוון הלחי.
    הכאב ממוקם לא רחוק מהמפרק של הלסת (אבל לא שם). לא ברור לי אם מקור הכאב בעצם הלסת או בחך.
    הכאב מרגיש כמו דקירה במחט מלובנת. הוא מופיע כמו מספר גלים קצרים ותכופים של כאב חד שמופיעים ומיד נעלמים. אחרי מספר גלים כאלה הכאב נרגע, אבל אחרי כמה זמן (בין 15 דקות למספר שעות) הוא מופיע שוב.
    התופעה התחילה פני חודש, אח"כ כמעט נעלמה אבל בשבוע האחרון הופיעה שוב בצורה אינטנסיבית.
    כשזה רק הופיע לפני חודש חשבתי שהכאב נגרם עקב זה שלעסתי משהו קשה בשן טוחנת שלפני שנה בוצע בה טיפול שורש והתקינו בה כתר, אבל רופא השיניים בדק ובצילום (של השן שטופלה בלבד) נמצא שהשן והכתר נראים תקינים.
    כאמור הכאבים חזרו בשבוע האחרון ובאופן תכוף יותר, אבל הבעיה שאין לי מושג למי לפנות להמשך בירור.
    אודה על השערות מה זה יכול להיות, ולאיזה סוג רופא יש לפנות לבירור כל אפשרות.
    תודה.

• הגב ל: כאבים חדים באזור הלסת העליונה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • כאבים חדים באזור הלסת העליונה
    דני שטיינברגר
    23:14 11/09/19 11/09
    23:14
  • הי אילונה,
    בתור התחלה, הייתי פונה למומחה פה ולסת על מנת להבין שאין לך משהו בעייתי. במידה והרופא אינו מוצא דבר את יכולה לפנות לטיפול בדיקור סיני שיכול להקל על כאבייך.

בברכה,
    מומחה לרפואה סינית אינטגרטיבית.
    מטפל במחלקה הכירורגית במרכז הרפואי "בני ציון".
    יצרת קשר: 0524-570-608 / [email protected]
  • הגב ל: כאבים חדים באזור הלסת העליונה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024