X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פגיעות וניתוחי קרנית
אודות הפורום
אודות פורום פגיעות וניתוחי קרנית

פורום פגיעות וניתוחי קרנית מנוהל על ידי ד"ר דוד ישראלי, אחראי על תחום ניתוחי הקרנית בבית החולים כרמל, רופא ומנתח בכיר במרכז הרפואי המתקדם לניתוחי עיניים "מעין", כמו כן, שותף לניהול הפורום ד"ר מיכאל היימס, רופא ומנתח עיניים בכיר בבית החולים כרמל, וב"מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים ו...

פורום פגיעות וניתוחי קרנית מנוהל על ידי ד"ר דוד ישראלי, אחראי על תחום ניתוחי הקרנית בבית החולים כרמל, רופא ומנתח בכיר במרכז הרפואי המתקדם לניתוחי עיניים "מעין", כמו כן, שותף לניהול הפורום ד"ר מיכאל היימס, רופא ומנתח עיניים בכיר בבית החולים כרמל, וב"מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים ואסתטיקה. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות בפגיעות בקרנית, כדוגמת חבלות ופציעות חודרות המובילות לקרעים בקרנית, מחלת הקרטוקונוס (חרוטית), פטריגיום ודלקות עקב נסיבות שונות. כמו כן, ניתן לשאול בכל הקשור לטיפול וחיזוק הקרנית, כל סוגי השתלות הקרנית, לייזר להסרת משקפיים, הסרת משקפיים בלייזר, ניתוחי פיטריגיום ועוד. בנוסף ניתן לשאול בנושא השתלת טבעות ועדשות תוך עיניות מורכבות. הנכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום ו/או לפנות ישירות אל ד"ר ישראלי וד"ר מיכאל היימס על מנת לקבל מענה מקצועי ומהיר לשאלותיכם.

מנהלי פורום פגיעות וניתוחי קרנית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שריטה בקרנית אצל תינוקת
    דנה
    17:54 17/02/20 17/02
    17:54
  • שלום רב, אני אמא לתינוקת בת ארבעה חודשים, כאשר היא הייתה בפעוטון ילד אחת שרט לה א העין והקרנית שלה נפגעה. אני, באופן טבעי, די חוששת מהסיטואציה הזאת. מה ההשלכות של שריטה בקרנית העין?

• הגב ל: שריטה בקרנית אצל תינוקת

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שריטה בקרנית אצל תינוקת
    ד"ר מיכאל היימס
    22:01 22/09/20 22/09
    22:01
  • לרוב החלמה אצל תינוקות היא מהירה מאוד, יש לגשת לבדיקה של רופא עיניים לודא שאין ממתאים נוספים.

בברכה,
    ד"ר מיכאל היימס הינו רופא עיניים, מומחה לניתוחי קטרקט וקרנית.
    מטפל ומנתח גם במרפאתו הפרטית ברחוב מוריה 44, חיפה, וב- "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים בצפון (בצ'ק פוסט).
    טלפון: 077-804-9496
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: שריטה בקרנית אצל תינוקת

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024