X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפול ואבחון בגלאוקומה
אודות הפורום
אודות פורום טיפול ואבחון בגלאוקומה

פורום טיפול ואבחון בגלאוקומה מנוהל על ידי מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן לשאול בין היתר על גורמי סיכון לגלאוקומה, אבחון גלאוקומה, גלאוקומה פתוחת זווית, גלאוקומה סגורת זווית, טיפול תרופתי בגלאוקומה, טיפולי לייזר לגלאוקומה, ניתוח גלאוקומה, השתלת נקזים בגלאוקומה, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל ה...

פורום טיפול ואבחון בגלאוקומה מנוהל על ידי מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן לשאול בין היתר על גורמי סיכון לגלאוקומה, אבחון גלאוקומה, גלאוקומה פתוחת זווית, גלאוקומה סגורת זווית, טיפול תרופתי בגלאוקומה, טיפולי לייזר לגלאוקומה, ניתוח גלאוקומה, השתלת נקזים בגלאוקומה, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם בהקדם האפשרי

מנהלי פורום טיפול ואבחון בגלאוקומה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • בעיית חדות עין לאחר ניתוח AGV
    שלומית
    14:03 19/08/20 19/08
    14:03
  • שלום לד"ר פדות תמר,
    עברתי ניתוח AGV
    ואני שלוש שבועות אחרי הניתוח, ולא רואה מספיק טוב כלומר הראייה אינה חדה בעין המנותחת
    הלחץ ירד אבל אין חדות ראיה,לפני הניתוח היתה לי ראיה 6/6
    האם הדבר משתפר עם הזמן ויחזור למצב שהיה לפני הניתוח? וכמה זמן הוא מספיק כדי לבחון את בעיית החדות?

תודה רבה למענה

שלומית

• הגב ל: בעיית חדות עין לאחר ניתוח AGV

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בעיית חדות עין לאחר ניתוח AGV
    ד"ר תמר פדות קלויזמן
    22:01 19/09/20 19/09
    22:01
  • ישנן מספר סיבות לירידה בחדות הראיה אחרי ניתוח AVG. ביניהן אסטיגמציה בעקבות התפרים, התפתחות ירוד ופגיעה בקרנית.
    התוצאה הסופית תלויה בסיבה לירידה בראיה .
    רצוי לחזור על בדיקת הראיה מידי כחודש עד להתייצבות המצב.

• הגב ל: בעיית חדות עין לאחר ניתוח AGV

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024