X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפול משפחתי, זוגי
אודות הפורום
אודות פורום טיפול משפחתי, זוגי

פורום טיפול משפחתי, זוגי מנוהל על ידי יאיר היימן. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות במגוון קשיים ומצבים הנוגעים לתא המשפחתי, ליחסים זוגיים, הורות וילדים. בין היתר ניתן לשאול לגבי קשיי תקשורת, משברים בנישואין, קנאה, בגידות, חלוקת תפקידים והנאה וסיפוק בזוגיות, ובכל עניין אחר...

פורום טיפול משפחתי, זוגי מנוהל על ידי יאיר היימן. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות במגוון קשיים ומצבים הנוגעים לתא המשפחתי, ליחסים זוגיים, הורות וילדים. בין היתר ניתן לשאול לגבי קשיי תקשורת, משברים בנישואין, קנאה, בגידות, חלוקת תפקידים והנאה וסיפוק בזוגיות, ובכל עניין אחר הנוגע לקשר הזוגי. כמו כן, ניתן לקבל ייעוץ לגבי הצבת גבולות לילדים, שמירה על כללים וחוקים בבית, מנהיגות ההורים, פתרון בעיות בין אחים, שיפור התקשורת עם ילדים, התמודדות עם קשיי גיל ההתבגרות ובכל סוגיה הקשורה לתא המשפחתי. בנוסף, בפורום אפשר לשאול לגבי בעיות רגשיות בני המשפחה, כדוגמת הסתגרות, חרדה, דיכאון, קשיי השתלבות בחברה ובמסגרות, הפרעת קשב וריכוז ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, להעלות את שאלותיכם ולקבל מענה מקצועי ודיסקרטי מיאיר היימן.

מנהלי פורום טיפול משפחתי, זוגי

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • בירור בנוגע לטיפול מתאים
    Aor
    12:51 19/07/18 19/07
    12:51
  • הועבר מפורום רפואה כללי.

שלום רב,
    אני בחור כבן 35.
    לפני כ-10 שנים בעקבות הרבה משברים שעברתי בתקופה ההיא, בדידות, בלבולים מבחינת בחירת קריירה וכו' התחיל לי בעיה שאגדיר אותה כ"הרגשה עכורה בראש". אני בכוונה לא משתמש במונח "דיכאון" כי זה לאו דווקא דיכאון..אלא יותר כמו הרגשה של יובש כזה בראש, כאב של חוסר אנרגיה כזה..תקיעות (אין לי דרך יותר ברורה להגדיר את הבעיה) אם כי גם היו הרבה מצבים של דיכאון. באותה תקופה גם עליתי משמעותית במשקל. הבעיות האלה עדיין ממשיכות. אני בחור שמתפקד רגיל ביום יום,
    אבל באופן כללי יש הרבה תיסכולים, חוסר מוטיבציה ודכאונות (כיום קלים)
    אני מכיר את האופציה של ללכת לפסיכיאטר שידחוף תרופות מיותרות ועל הדרך עלול להרוס את הרקורד הרפואי שלי. אבל האם יש דרך לבצע בדיקה רפואית רצינית ואחראית לגבי הבעיה שלי?
    לאיזה תחום רפואה עלי לפנות בנושא? אני מבוטח בכללית.
    אני מאוד חושש מהחובבנות של פסיכיאטרים או רופאי משפחה לדחוף תרופות רק על פי דיאגנוזה של דברים שהפציאנט אומר לו.
    מחפש באמת מומחה שיעשה בדיקה רפואית רצינית ואחראית כדי למצוא את המקור של הבעיה ולטפל בה.

בתודה מראש

• הגב ל: בירור בנוגע לטיפול מתאים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בירור בנוגע לטיפול מתאים
    יאיר היימן
    14:36 16/08/18 16/08
    14:36
  • שלום בחור
    המצב שאתה מתאר של בלבול , חוסר כיוון, חוסר קבלת החלטות, דילמות , חוסר אנרגיה, הוא מצב לגיטימי ואפשרי, כאשר אין לך כיוון, אתה לא מרגיש בטוח לגבי היכולות שלך , אולי אפילו חסר ביטחון ומה שקורה לך במציאות לא דומה למה שאתה שחלמת שיהיה לך .
    ולכן
    אני ממליץ לך על טיפול אצל מישהו עם הכשרה של NLP .(טיפול בעזרת דמיון מודרך ) בהסמכת מסטר או אפילו טריינר, עם ניסיון. שיעזור לך לבנות מחדש ביטחון עצמי, להראות לך , ולהוכיח לך את המסוגלות הרבה שיש לך , יעזור לך להפרד מפחדים טראומות, או חסמים שתוקעים את התשוקה שלך לחיים.
    ויש לך רצון , ל"עוף על החיים" .
    איך אני יודע ?
    כי עשית כבר את הצעד הראשון בכך שהשארת כאן שאלה?
    תוכל בטיפול , לגבש כיוון, להבין את היכולות שלך , להפרד מאמונות ישנות ולא רלוונטיות, שמגבילות אותך, ולהתחבר לכוחות הסמויים שטמונים בך, עמוק בתוכך , ומחכים לרגע שתוציא אותם לאור. לשנות הרגלים ולהיות מה שאתה חולם להיות.
    ויותר מזה ...
    הטיפול יאפשר לך להתמקד, בדיוק בכיוון וביעוד שלך ? וכאשר שתהיה בסביבה בה ההרגלים שלך , המיומנויות הערכים והאמונות שלך , כולם מכוונים לזהות הפנימית והיעוד שלך - לא יכאב לך הראש , ולא תזדקק לתרופות .
    אני ממליץ ללכת לפגישה אחת , בה תעשו הערכת מצב ותוכנית כלשהיא , כך שתוכל לדעת את המשמעות הכספית, ואז לחזור לקופה חולים ולבדוק את היכולת שלהם לסייע לך .
    עכשיו, דמיין לרגע ?.את עצמך , בעוד שנה , עם פחות משקל, עם חלום חיים שיש לך תוכנית להגשים אותו, היכולות שלך ברורות לך, ואתה משלים לימודים ומיומנויות, לאט לאט , בקצב שלך, עפ"י התוכנית שלך , אתה רואה התקדמות, ומרגיש שהחיים שלך נראים בדיוק כמו בתוכנית להגשים את הפנטזיה הראשונה שלך .
    איך אתה מרגיש ?
    ומה הצעד הראשון שאתה עושה , ממש עכשיו, כשאתה מסיים לקרוא את התשובה ? בחר צעד קטן שיהיה בכיוון .שלך !
    וכמה שאלות , צידה לדרך עד שתמצא את המסטר שלך
    מה משמח אותך ? למה דברים טובים קורים דווקא לך ? מה אתה אוהב בכושר הביטוי שלך? מה היכולות הטובות שלך ? מה יפה בהצלחות שלך ? מי האנשים שבקרוב יעזרו לך ?
    אם תרצה שמות של מטפלים בתחום NLP באזור ירושלים , שלח לי מייל ואשלח לך רשימה.
    יש בך הרבה מעבר למה שאתה חושב. אתה לא צריך טיפול תרופתי.
    בהצלחה , שנה טובה :)
    מצטער על התשובה המאוחרת

בברכה,
    יאיר היימן, מגשר משפחתי ומסטר nlp.
    שעות פעילות: א-ה, 09:00 - 17:00
    כתובת: מצפה מתת, ד.נ. מרום הגליל
    טלפון: 050-7230744
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: בירור בנוגע לטיפול מתאים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019