X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אנדוקרינולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אנדוקרינולוגיה

פורום אנדוקרינולוגיה שע"י המחלקה הפנימית במרכז הרפואי כרמל חיפה מנוהל על ידי ד"ר סמיר קאסם, שהינו מומחה ברפואה פנימית, אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ומנהל מחלקה פנימית א' במרכז הרפואי כרמל חיפה. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לרפואה פנימית, מחלות בלוטת התריס, יתר פעילות בלוטת...

פורום אנדוקרינולוגיה שע"י המחלקה הפנימית במרכז הרפואי כרמל חיפה מנוהל על ידי ד"ר סמיר קאסם, שהינו מומחה ברפואה פנימית, אנדוקרינולוגיה וסוכרת, ומנהל מחלקה פנימית א' במרכז הרפואי כרמל חיפה. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לרפואה פנימית, מחלות בלוטת התריס, יתר פעילות בלוטת התריס, תת פעילות בלוטת התריס, גושים בבלוטת התריס, אוסטאופורוזיס - Osteoporosis, מחלות של בלוטת יותרת התריס (היפו והיפר פאראתירואידיזם), יותרת המוח (היפופיזה), אקרומגליה (מחלה של יותרת המוח), פרולקטינומה, גושים ביותרת המוח, גידולים בבלוטת יותרת המוח, מחלות בבלוטת יותרת הכלייה (אדרנל), ירידה בתפקוד המיני אצל גברים, שיעור יתר באישה, הפרעות במחזור אצל נשים ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בד"ר סמיר קאסם על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אנדוקרינולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • טסטוסטרון נמוך
    איתן
    15:11 17/09/17 17/09
    15:11
  • שלום רב,
    אני יודע שאמורים לפנות לאנדרוקרינולוג ולא להתייעץ בפורומים, אבל אני חש כי הרפואה בינתיים לא מנסה/ לא מצליחה להבין מה הבעיה שלי, וןגם אני לא.
    אני בן 36, עובד כמנהל מחלקה בחברת ביוטק, נשוי +2.
    בשנים האחרונות חשתי ירידה במצב רוח, באנרגיה, בתפקוד מיני ועוד. פניתי לכל מיני גורמים:
    יש לי וריקוצלה מצד שמאל אז עשיתי ספירת זרע והתברר שיש לי ספירה נמוכה מידי לגילי, למרות שאני פורה (2 בנות, בלי מאמץ להיכנס להריון).
    בגלל ירידת מצב רוח ועצבות פניתי לטיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי שהעלה חשד שהסימפטומים מתאימים לטססטוסטרון נמוך - חשד שהתברר כנכון (רמה נמוכה מאוד משהו כמו 2, אבל כל שאר ההורמונים הרלונטיים שנבדקו יצאו תקינים לחלוטין כולל טסטוסטרון חופשי).
    בגלל קשיי שינה (נרדם בקלות, מתעורר פעמים רבות באמצע הלילה או ממש מוקדם מידי לפנות בוקר) פניתי למעבדת שינה שלא מצאה ממצאים מיוחדים.
    האורולוגים גורסים שאין לנתח את הוריקוצלה כי זה לא מה שמשפיע על הטסטוסטרון ואין לי עניין בלעשות עוד ילדים.
    אני מקבל טיפול של נבידו, לא יודע איזה אפקט יש לו עליי אם בכלל (כבר יותר מחצי שנה ברצף).
    בחודשים האחרונים הכרחתי את עצמי לחזור לפעילות גופנית יומיומית ויש שיפור ברמת האנרגיה ושיפור משמעותי במסת השריר ובמשקל, אבל אין השפעה חיובית על השינה.
    אני סובל מהתקפי חרדה קלים מידי פעם, דאגנות יתר, הרבה עליות ומורדות במצב הרוח ועצבנות/רגזנות בלתי נשלטת.
    אני משתמש באופן קבוע בקנביס שהתחיל בשביל הכיף וחברתי מידי פעם אבל היום זה קבוע כי זה מאפשר לי לא להיות כעוס ועצבני ולהירדם יותר בקלות בלילה.
    האורולוג לא יודע אם מדובר בבעיה ראשונית או בעיה שניונית ולכן השבוע אבצע גם MRI מוח. יש תחושה שהוא ייצא תקין לגמרי.
    השאלות שלי:
    1. עד לפני חצי שנה, נמענעתי מגלוטן, מעט מאוד פחמימות והרבה בשר ושומן. בדיקות הדם שלי היו די טובות והתמדתי בכך 3 שנים. יכול להיות שזה מה שגרם לירידה בטסטוסטרון?
    2. עד לפני חצי שנה לא ביצעתי כל פעילות גופנית כלל, מצב כללי של חוסר פעילות מעבר לללכת למעלית של המשרד ובחזרה. האם זו יכולה להיות הסיבה?
    3. האם שימוש קבוע בקנביס יכול לגרום לפגיעה כל כך קשה בטסטטוסטרון?
    4. האם יכול להיות שהדיכאון / חרדה הן הבעיה הראשונית והן אלו שהביאו לירידה בטסטוסטרון?

כמובן שאני נמצא ב"עיצומו" של בירור אנדוקרינולוגי אבל אתם יודעים איך הרפואה עובדת בארץ ובאיזה קצב - ואני מודאג מזה מאוד, אני רק בן 36.
    אשמח לדעות מקצועיות. תודה
    איתן.

• הגב ל: טסטוסטרון נמוך

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • טסטוסטרון נמוך
    ד"ר סמיר קאסם
    20:48 25/09/17 25/09
    20:48
  • לא אוכל לעזור במסגרת פורום לשאלותיך, מציע לפנות לאנדוקרינולוג מטפל.

בברכה,
    ד"ר סמיר קאסם, מומחה ברפואה פנימית, אנדוקרינולוגיה וסוכרת, מנהל מחלקה פנימית א' וב' במרכז הרפואי כרמל חיפה.
    טלפון: 04-8250485 / 04-8250484
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: טסטוסטרון נמוך

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • harduf street no 6
    סמי
    21:23 29/10/18 29/10
    21:23
  • אני במצב דומה ..אשמח לשוחח איתך.

• הגב ל: harduf street no 6

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024