X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ב.שמיעה?מעין סחרחורת?קשר למח לאוזן?
    ט
    17:44 14/11/20 14/11
    17:44
  • שלום דר ,דיברתי איתך בעבר פה,לגבי הרבה דברים שיש לי,תחושת איבוד שיווי משקל כאילו קצת נופלת במיוחד בלילה שקמה והולכת גם ביום שמסתובהת שמאלה יותר,עשיתי ב.שמיעה מקיפה כי תקופה מרגישה ירידה אמרה לי הבודקת כי בשמאל רק צליל אחד הוא 25 ובימין 20.רק בצליל אחד כל השאר תקין.האם זו בדיקה תקינה??כי אני מרגישה ששואלת שוב ושוב מה אומרים.האם יש קשר לתחושת סחרחורת כפי שתארתי?היה לי סיטי ראש לפני חודשיים עם חשד לבצקת מחיקה יחסית של הסולצי והגירי ,נעשה לי כי הרגשתי קצת נפיחות ליד הפה עדיין מרגישה נפיחות בבשר ההפנים ליד הפה מימין מאשר בשמאל.אמאראי היה תקין למרות שלא בטוחה שהוכנס הממצא לבדיקה כי היו עוד שאלות מהעבר שהנורולוג שאל ומרגישה שהרדיולוג לא נתן פרוטוקול שכלל את בדיקת הבצקת ומאדד מודאגת.האם תחושת הסחרור קשורה לממצאים בבדיקת השמיעה והאם תוכל להמליץ לי על נורולוג נוירורדיולוג או נוירוכירורג טוב ואמין שאראה לו את האמאראי מח??אודה על מענה לכל שאלותיי.

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאנדרואיד.
  • הגב ל: ב.שמיעה?מעין סחרחורת?קשר למח לאוזן?

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    פרופסור אבי שצ'ופק
    17:54 14/11/20 14/11
    17:54
  • סחרחורת יכולה לנבוע מבעיה באברי שיווי המשקל של האוזן הפנימית אך גם מפגיעות מוחיות שונות. מהכתוב לא ברור אם נבדק ע"י רופא אא"ג מומחה לסחרחורת שיכול להחליט עם או בלי בדיקות נוספות מה סיבת הסחרחורת.
    ביחס לשאלות הנוירולוג מול הממצאים או היעדרם ב - MRI - השאלה אינה בתחומי ואיני יודע לענות עליה.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ט
    18:24 14/11/20 14/11
    18:24
  • ברור לי פרופ רק העליתי את הנושא של המרי מח ותחושתי לגביו.לגבי הבדיקת שמיעה 25 בשמאל 20 בימין רק בצליל אחד זה נחשב בדיקה תקינה?וכן נבדקתי עי אאג לסחרחורת נתן בדיקה קלורית שחוששת לעשותה.לגבי המרי מח היות והיה תקין מלבד צניחה קלה של הטונזילות שזה כיארי שהתגלה כבר לפני שנתיים גם עליו רשם בנורמה.האם הבדיקת שמיכה תקינה ולמה בכל זאת אני לא שומעת כמו ששמעתי בעבר?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ט
    18:27 14/11/20 14/11
    18:27
  • רוצה לציין עוד דבר לפני שנה וחצי התעלפתי בבית ונפלתי איבדתי הכרה כמה דק כתוצאה מהכנה של הקולונסקופיה והצום והמשלשלים.הגעתי למיון פעמיים ביממה עם אשלגן נמוך קיבלתי מנות ודימר גבוה שעשו לי בגללו סיטי חזה שהיה תקין.אמרו הכל מההכנה לקולנו.אחרי 3 שבועות החלה סחאחורת הזו.יש קשר?יש מצב לזעזוע מח?האם היה נצפה במרי?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    פרופסור אבי שצ'ופק
    18:51 14/11/20 14/11
    18:51
  • שמיעה בתחום 20 דציבל נחשבת תקינה אבל זה לא אמר שאין ירידה בשמיעה מכיון ששמיעה תקינה לחלוטין היא בתחום 0 דציבל. אדם יכול לרדת בשמיעה נניח מ - 10 ל - 20 דציבל ולחוש הרעה אך עדיין זו שמיעה בתחום הנורמה שלא מצריכה מכשיר שמיעה.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    פרופסור אבי שצ'ופק
    18:52 14/11/20 14/11
    18:52
  • נזק מוחי כתוצאה מחבלת ראש היה נצפה ב - MRI

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ט
    19:13 14/11/20 14/11
    19:13
  • פרופ כתבת כי 20 נורמה אבל בשמאל יצא 25 היא אמרה שזה רק בצליל אחד ה 20 וה 25 כל אחד באוזן אחרת כפי שרשמתי.אם זה צליל אחד וזה 25 זה כבר לא נורמה?ולגבע תשובתך על המרי מח היה נצפה נזק גם אם הפרוטוקול ההנחייה של הרדיולוג לטכנאי לא מכוונת לזה ומכוונת לדברים אחרים?תודה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2020