X

מדורים:

  •      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:




פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ת"ל קשות אחרי סטרואידים
    ניבה
    13:13 25/09/20 25/09
    13:13
  • לקחתי דקסמטזון 2 מג 4 פעמים ביום במשך שמונה ימים בעקבות עקירה שלא התאוששה. הפסקתי לפני שבוע לאחר ירידה הדרגתית.
    מאז ההפסקה אני מרגישה לא יציבה, מסוחררת, שמיעה עמומה-פחותה, כאבי שרירים, פלפיטציות (לא חושבת שטכיקרדית), כאבי ראש היו וחלפו, נשירה. הרגשת החוסר יציבות, סחרחורת ופלפיטציות נרגעות ומתגברות במהלך הימים. רופא המשפחה שלי אמר שזה הכל מהסטרואידים. השאלה שלי היא תוך כמה זמן זה אמור להרגע ולעבור ואם יש דרך להקל את הסחרחורת והחוסר יציבות כדי להגיע לתפקוד נורמלי, תופס אותי ממש חזק ברגעים מסוימים ואני לא יכולה לקום או להתנהל בעצמי לבד.
    תודה

  • הגב ל: ת"ל קשות אחרי סטרואידים

    • העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ת"ל קשות אחרי סטרואידים
    פרופסור אבי שצ'ופק
    16:01 25/09/20 25/09
    16:01
  • איני יודע לומר בוודאות אם הסימפטומים שאת/ה מתארת קשורים לטיפול בסטרואידים שקיבלת. מומלצת בדיקת מומחה אא"ג לבירור אי היציבות, סחרחורת והירידה בשמיעה שאת/ה חווה.

    בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: ת"ל קשות אחרי סטרואידים

    • העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2022