X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • סחרחורות קשות כבר תקופה ארוכה
    מוטי
    13:27 04/11/19 04/11
    13:27
  • שלום פרופסור היקר ... אני בן 32 ברקע קוליטיס שברמיסיה .. לפני שבוע מהיום הרגשתי סחרחורות נייתי קצת חיוור וטשטוש בעניים וישר נסעתי לבית חולים עשו לי בדיקה ראשונית יצא לחץ דם 207על 108 שזה הרבה !!!אחירי יומיים של אשפוז רק להשגחה שחררו אותי לקח לי שבוע להצליח לחזור לעבודה במיון עשו לי צילום חזה בדיקות דם אף אוזן גרון סיטי ראש וצוור תודה לאל הכל יצא תקין נורולוג גם לא מצא משהו ... העניין הוא שאני עדיין עם סחרחורות שבבום אחד זה בא כמעט כל בוקר שאני קשה לי להצליח להשתלט... עשיתי הולטר לחץ דם יצא תקין יש לי בעוד חודשיים mri מוח ... ואני דייצלחוץ למצבי הבריאותי האם זה יכול להיות המחחה תרשט הנפוצה ?או גידול מסויים שלא ניראה בסיטי ראש ? לוקח 4 כדורים רפאסל לקוליטיס שזה כדור די בטיחותי ... אם יצא mri תקין מה זה יכול להיות פרופסור לדעתך ? עשיתי בדיקת שמיעה יצא גם תקין למרות שאני תמיד מרגיש מין לחץ כזה כאילו יש אוויר בפנים ושאני מנפח עם האף זה קצת משתחרר לפעמים ...יוצא לי גם פה ושם לאבד קצת שיווי משקל ישמח מאוד לשמוע את הדעתך המקצועית בנושא מה זה יכול להיות או כמו מה זה נשמע מהניסיון שלך

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאנדרואיד.
  • הגב ל: סחרחורות קשות כבר תקופה ארוכה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • סחרחורות קשות כבר תקופה ארוכה
    פרופסור אבי שצ'ופק
    12:41 12/11/19 12/11
    12:41
  • קשה לדעת במה מדובר רק מהתיאור של הסימפטומים.
    מציע שתיבדק ע"י מומחה לסחרחורת באזור המגורים שלך.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: סחרחורות קשות כבר תקופה ארוכה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024