X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • צפצופים פתאומים באוזניים!
    לינה
    16:00 19/04/19 19/04
    16:00
  • שלום
    לפניי שבועיים התחיל לי פתאום בלילה צלצול באוזן ימין ומאז זה לא מפסיק לי אולי עובר לפעמים לאוזן שמאל , לפעמים נחלש ולפעמים נדמה לי שהוא נעלם לגמריי.לא יודעת אם זה קשור אבל באותו יום מעדתי על הריצפה בגג הבית וקמתי בפתאומיות עקב מריבה בבית.אולי מצב כלשהו של דחק היה לי באותו יום.רציתי לציין שאני בריאה ,בת 40.לא נוטלת שום תרופות.
    הלכתי לרופא אף אוזן גרון שהפנה אותי לבדיקת שמיעה שיצאה תקינה אחריי זה חזרתי לרופאה אף אוזן גרון(אתמול) עם הממצאים והיא אמרה שזה נראה לה נפשי ושאני צריכה להירגע וזה אמור לחלוף מעצמו, וזה לא חלף עדיין! (עברו שבועיים כבר!), רציתי לציין שמאז הרעשים באוזניים אני מתקשה לתפקד ונעזרת בכדורי הרגעה, מאוד קשה לי , בבקשה עזרה!

• הגב ל: צפצופים פתאומים באוזניים!

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • צפצופים פתאומים באוזניים!
    פרופסור אבי שצ'ופק
    17:13 19/04/19 19/04
    17:13
  • למצב שאת מתארת קוראים טנטון. אם הוא נשמע כצליל רציף שרק את שומעת אותו זה טנטון סובייקטיבי לא פולסטילי. בנוכחות שמיעה תקינה הוא אכן עשוי לנבוע ממצב דחק ואז בד"כ חולף מעצמו תוך מס' ימים עד שבועות.
    במידה ואינו חולף ולמרות שהשמיעה תקינה יש להרחיב את הבירור אבל זה צריך להתבצע תוך מעק והתייעצות עם רופא/ת אא"ג שלך.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: צפצופים פתאומים באוזניים!

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024