X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון
אודות הפורום
אודות פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, לי...

פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטנטון מנוהל על ידי פרופסור אבי שצ'ופק, מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון המכהן כמנהל היחידה האוטונוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין", וכרופא בכיר במחלקת אף-אוזן-גרון בבית החולים "כרמל". מטרתו של הפורום הינה לאפשר להעלות שאלות בכל הקשור למחלות האוזן, ליקויי שמיעה, סחרחורת וטנטון. כמו כן, הינכם מוזמנים לקרוא וללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בתחומים אלה.

מנהלי פורום סחרחורת, ליקויי שמיעה וטינטון

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • אוזניים נסתמות ותחושת עילפון
    ורד
    19:36 01/04/23 01/04
    19:36
  • שלום,
    אני סובלת תקופה מדברים מוזרים שקורים לי.

זה התחיל לפני חודש שהתעוררתי בלילה והרגשתי לחץ באוזניים ושאני עומדת להתעלף , ממש נפלתי על הרצפה אבל לא איבדתי את ההכרה.
    מאותו יום במשך שבוע הרגשתי כמו ניתוקים כמו חולשה פתאומית, אוזניים נסתמות ושניה לפני עלפון. אחרי שבוע עלה לי החום ל39, עליתי לבית חולים ולא מצאו שום דבר, אמרו שכנראה וירוס ויראלי. (בדיקות דם תקינות, אגג וצילום חזה תקין.

שבועיים אחרי המקרה שוב חזר הלחץ באוזניים ושהן נסתמות ותחושת עילפון. זה בא והולך.
    הייתי אצל רופא אף אוזן גרון ושלל דלקת וורטיגו.

השבוע התעוררתי בלילה עם חצי גוף שמאל נימולים (לחי, יד ורגל) אבל לא רדומות. אני מרגישה את הכל אבל תחושה מוזרה של עקצוץ/נימול.
    עליתי למיון ועשו לי 2 סיטי ראש ( אחד עם חומר ניגודי ושני בלי) ולא מצאו כלום מלבד- מוקד היפרדנסי 4 מ"מ בקדמת הפונס מעט בימין מקו האמצע. קיבלתי הפנייה לmri .
    בדיקות דם יצאו תקינות
    ובדיקה של ניורולוג תקינה .
    עד עכשיו נשארה לי תחושה מוזרה בלחי - לא רדומה, אבל כמו תחושת צריבה/שריפה מתחת לעין.

אציין שאני בחורה בריאה, שוקלת 54 קילו , מתאמנת. בת 33 עם 2 ילדים.

אשמח לדעת מה עוד אוכל לעשות כדי להבין את שורש הבעיה.

• הגב ל: אוזניים נסתמות ותחושת עילפון

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • אוזניים נסתמות ותחושת עילפון
    פרופסור אבי שצ'ופק
    05:09 02/04/23 02/04
    05:09
  • שלום רב, לצערי הסימפטומים שאת מתארת אינם בתחום מומחיותי ואיני יודע במה מדובר או איך להתקדם כאן לאבחנה.

בברכה, פרופסור אבי שצ'ופק, אוטו-נוירולוג מומחה, מנהל היחידה האוטו-נוירולוגית של שירותי בריאות כללית במרכז הרפואי "לין".
    טלפון: 04-8568491
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: אוזניים נסתמות ותחושת עילפון

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024