X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפול ומניעת אבנים בכליות
אודות הפורום
אודות פורום טיפול ומניעת אבנים בכליות

פורום איבחון, טיפול ומניעת אבנים בכליות מנוהל על ידי מערכת האתר, הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול שאלות במגוון נושאים הקשורים לאבנים בכליות, לרבות אבן בכליה, אבן בשופכן, טיפול אנדוסקופי באבנים, אורטרוסקופיה, טיפול מלעורי באבני כליה, מניעה של אבנים בכליות, פרופילקטיקה של אבנים בכליות, מע...

פורום איבחון, טיפול ומניעת אבנים בכליות מנוהל על ידי מערכת האתר, הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול שאלות במגוון נושאים הקשורים לאבנים בכליות, לרבות אבן בכליה, אבן בשופכן, טיפול אנדוסקופי באבנים, אורטרוסקופיה, טיפול מלעורי באבני כליה, מניעה של אבנים בכליות, פרופילקטיקה של אבנים בכליות, מעקב מחלת אבנים, אורולוגיה, אבנים בדרכי השתן, כאב של אבנים בכליות, וכמו כן נושאים באורולוגיה כללית.

מנהלי פורום טיפול ומניעת אבנים בכליות

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • פיענוח בדיקת US וצילום
    אוראל
    11:15 05/11/18 05/11
    11:15
  • שלום רב, אני בת 23 , נמצאת בקנדה בטיול. חוויתי במשך שלושה ימים צריבה בעת מתן שתן, לאחר מכן התפתחו כאבים עזים בבטן התחתונה ובמותן שמאל והגעתי לבית חולים עם כאבים בלתי נסבלים במשך שעות, ולאחר בדיקת שתן נאמר לי שיש זיהום בדרכי השתן שעלה לכליות. וכתוצאה מזיהום בדרכי השתן שעלה אל הכליות עשו בדיקת אולטרסאונד וצילום רנטגן מצאו אצלי אבן בגודל 0.2 מ"מ, ועוד ציסטה בשחלה (הייתה לי בעבר, עברה מעצמה לאחר אנטיביוטיקה) הרופא נתן לי אנטיביוטיקה ל10 ימים בשם Sandoz- Ciprofloxacin Hcl 500mg ואמר שהאבן תצא מעצמה ולא הזהיר אותי על כל כאב או המלצה מעבר לזה. יש שיפור גדול בכאב, רק אי נוחות בתנועות מסויימות וגם הצריבה בשתן חלפה ונשארה רק תחושת תכיפות. כנראה בגלל הטיפול האנטיביוטי התפתחה אצלי פטרית קנדידה בנרתיק שלגביה הרופא נתן מרשם לתרופה בשם פלוקנזול ואמר שרק כשאסיים את האנטיביוטיקה אוכל להתחיל טיפול לגביי זה. עוד יום אחר ואסיים את הטיפול התרופתי הראשון, האם זה אומר שהאבן יצאה? האם יכאב לי מאוד כשתצא? אני אובדת עיצות ונמצאת באיזור שהמרפאות והטיפול כאן לא כל כך מקצועי, הרופא שהורה לי על המשך הטיפול לא היה אורולוג מומחה ואשמח לחוות דעת שניה, מצרפת פיענוח הבדיקות באנגלית +בדיקות דם. בתודה מראש!

• הגב ל: פיענוח בדיקת US וצילום

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תיקון טעות
    אוראל
    11:19 05/11/18 05/11
    11:19
  • תיקון חשוב, הכאבים והאבן במותן ימין, תודה!!!

• הגב ל: תיקון טעות

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תיקון טעות
    ד"ר איתי סבלר
    22:50 05/11/18 05/11
    22:50
  • שלום רב
    לפי הסיפור והמסמכים, מדובר בדלקת בדרכי השתן ובכליה (ימנית). לא ציינת אם היה לך חום.
    הטיפול שקיבלת הוא סביר בהחלט, גם משך הטיפול הגיוני. אם את מרגישה יותר טוב (אין חום, הכאבים חלפו, צריבה בשתן) ממליץ לטפל בפטריה, לשתות הרבה מים.
    לגבי האבן (אם אכן מדובר באבן) היא קטנה מאוד ולא מהווה סכנה.
    בהצלחה

בברכה,
    ד"ר איתי סבלר
  • הגב ל: תיקון טעות

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בהמשך לתשובתך
    אוראל
    02:41 06/11/18 06/11
    02:41
  • תודה רבה על התשובה המפורטת!
    יש רק כמה נקודות המדאיגות אותי , האם עלולים לחזור שוב הכאבים במותן בעת שהאבן תצא מהכליה דרך השופכן? האם היא קטנה ולא תורגש בעת יציאתה דרך השתן?
    האם יש להימנע מפעילות גופנית? ואם יש צורך בביקורת ובדיקות נוספות? *לא היה לי חום
    בתודה והערכה רבה!!!

• הגב ל: בהמשך לתשובתך

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בהמשך לתשובתך
    ד"ר איתי סבלר
    08:02 06/11/18 06/11
    08:02
  • אם אכן מדובר באבן, מדובר באבן קטנה מאוד שרוב הסיכוים לכך שיכולה להפלט ללא כאבים משמעותיים, אין לנבא מהלך קליני אומנם.
    אין להמנע מפעילות גופנית מסוגנכל שהוא
    הייתי ממליץ על סונר כליות ודרכי השתן בעוד 6 חודשים
    בהצלחה
    איתי

בברכה,
    ד"ר איתי סבלר
  • הגב ל: בהמשך לתשובתך

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021