X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום ניתוח קטרקט
אודות הפורום
אודות פורום ניתוח קטרקט

פורום ניתוחי קטרקט מנוהל על ידי פרופסור חנא גרזוזי, ד"ר מודי נפתלי, שהינם מומחים מובילים בתחום הנמנים על הסגל הרפואי של "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים. פרופסור גרזוזי לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון, ד"ר מודי נפתלי הינו יועץ ומנתח בכיר בביה"ח רמב"ם, לשעבר מנהל מחלקת...

פורום ניתוחי קטרקט מנוהל על ידי פרופסור חנא גרזוזי, ד"ר מודי נפתלי, שהינם מומחים מובילים בתחום הנמנים על הסגל הרפואי של "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים. פרופסור גרזוזי לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון, ד"ר מודי נפתלי הינו יועץ ומנתח בכיר בביה"ח רמב"ם, לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים פוריה. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות בתסמינים של קטרקט, היווצרות המחלה, צורך בניתוח, הליכי אבחון וטיפול מקדימים, סוגי ניתוחים, עדשות מתאימות ומיוחדות, סיכונים וכאבים, והתאמה אישית לניתוח קטרקט. הנכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום ו\או לפנות אל פרופסור גרזוזי וד"ר נפתלי על מנת לקבל מענה מהיר ומקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום ניתוח קטרקט

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ראיה מטושטשת לאחר ניתוח קטרקט
    נעה
    18:37 11/02/22 11/02
    18:37
  • שלום
    ניתוח קטרקט עין ימין 28.11.2021 ניצתוח מקטרקט עין שמאל 26.12.2021
    יש אסטיגמציה. הניתוחים הצליחו לדברי הרופא. ללא מוגלה או תפעות אחרי הניתוחים.
    בעין ימין לא ראיתי בכלל ואחרי הניתוח רואה לקרוב. בעין שמאל הצלחתי לקרוא כיתוביות בטלוזייה לא ראיתי לקרוב. הושתלו עדשות לרחוק. אחרי הניתוח רואה בעין ימין ושמאל מקרוב לא מצליחה לראות כיתוביות בTV. הכיצתוביותמטושטשות או עם צל. לדע,י יש השתנות באיכות הראיה לTה. לפעמים לא מצליחה לקרוא ולפעמים כן. אין שמאל היתה ועודנה העין הטובה יוצתר אבל הראיה בה ירדה מאד. נאמר לי שיש לי קטרקט משני בעין שמאל. נאמר שהאסטיגמציה 1.5 ב2 העיניים. (בין שמאל היתה 1 לפני הניתוח). לפני הניתוח וגם אחריו אני רואה מעין חוטיםנ שחורים דקים. לא מפריעים לי. מה הסיבה? האם מעיד על חלילה הפרדות רשתית? איך יתכן שאיתי לרחוק בעין שמאל וכעת לא רואה?? מה יכולות להיות היסבות לראיה מטושושת של הTV למרות השתלת עדשות לרחוק?? אמר לי שגובה המיקוד (?) בעין ימין ושמאל אינו שווה וזו הסיבה לראיה הכפולה. האם הגיוני? חוששת מניתוח קטרקט משני בגלל כשלונות של הניתוח. אשמח להבהות. תודה

• הגב ל: ראיה מטושטשת לאחר ניתוח קטרקט

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר מודי נפתלי
    14:29 12/02/22 12/02
    14:29
  • שלום נעה. שאלות מאד מורכבות ולא אוכל לענות עליהן בלי בדיקה. אציין רק שאין מה לחשוש מטיפול בקטרקט משני זהו אינו ניתוח אלא פעולה בלייזר במרפאה. תודה. לוואי שכיחה היא ראיית נקודות שחורות אבל היא משפרת את הראיה. בהצלחה

בברכה,
    ד"ר מודי נפתלי, מומחה לרפאות עיניים, רופא בכיר ומנתח במרכז הרפואי לניתוחי עיניים - "מעין".
    טלפון: 077-9969-666.
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    נעה
    11:38 13/02/22 13/02
    11:38
  • תודה ד"ר מודי עבור המענה. את החוטים השחוריןם בעין בה יש קטרקט משני ראיתי גםן לפני הניתוח. מה גורם לחוטים האלה והאם זה עלול להחמיר? האם מעיד על הפרדות רשתית? אם בצילנדר 1.5 האם זה מה שגורם לראית כיתוביות בTV בטשטוש, כמו בראיה כפולה או שמשהו אחר גרם לזה? האם אלה תופעות תקינותץ אחרי ניתוח קטרקט ב2 העייניים??

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר מודי נפתלי
    22:10 13/02/22 13/02
    22:10
  • שלום נעה
    החוטים השחורים הן עכירויות בזגוגית שמאחורי העדשהץ והן אינן מעידים על היפרדות רשתית אותם במקרה שמופיעים פתאום מחייבים בדיקת קרקעיות העין. צילינדר 1.5 יכול לגרום לראית כתוביות בטשטוש. וכל אילו הן תופעות שכיחות מאד אחרי ניתוח.

בברכה,
    ד"ר מודי נפתלי, מומחה לרפאות עיניים, רופא בכיר ומנתח במרכז הרפואי לניתוחי עיניים - "מעין".
    טלפון: 077-9969-666.
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2022