X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום ניתוח קטרקט
אודות הפורום
אודות פורום ניתוח קטרקט

פורום ניתוחי קטרקט מנוהל על ידי פרופסור חנא גרזוזי, ד"ר מודי נפתלי וד"ר סרג'יו סוצ'אה, שהינם מומחים מובילים בתחום הנמנים על הסגל הרפואי של "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים. פרופסור גרזוזי לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון, ד"ר מודי נפתלי הינו יועץ ומנתח בכיר בביה"ח רמב"...

פורום ניתוחי קטרקט מנוהל על ידי פרופסור חנא גרזוזי, ד"ר מודי נפתלי וד"ר סרג'יו סוצ'אה, שהינם מומחים מובילים בתחום הנמנים על הסגל הרפואי של "מעין" - מרכז רפואי מתקדם לניתוחי עיניים. פרופסור גרזוזי לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים בני ציון, ד"ר מודי נפתלי הינו יועץ ומנתח בכיר בביה"ח רמב"ם, לשעבר מנהל מחלקת העיניים בבית החולים פוריה וד"ר סרג'יו סוצ'אה, שהינו האחראי על תחום קטרקט וטראומה של המיקטע הקידמי של העין במחלקת עיניים בבית חולים רמב"ם שבחיפה. מטרתו של הפורום היא לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות בתסמינים של קטרקט, היווצרות המחלה, צורך בניתוח, הליכי אבחון וטיפול מקדימים, סוגי ניתוחים, עדשות מתאימות ומיוחדות, סיכונים וכאבים, והתאמה אישית לניתוח קטרקט. הנכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום ו\או לפנות אל פרופסור גרזוזי וד"ר נפתלי על מנת לקבל מענה מהיר ומקצועי לשאלותיכם.

מנהלי פורום ניתוח קטרקט

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • תוצאות בדיקת עיניים - שלילה?
    דן
    18:32 04/10/19 04/10
    18:32
  • שלום ד"ר, אני בן 25, בעל צלינדר וקוצר ראיה myopia, מרכיב משקפיים מחטיבת הביניים.
    ביקרתי אצל רופא עיניים לבדיקת סיבה לירידה באיכות הראיה, הילות וקרניים סביב פנסים (לפי מחקר קטן שעשיתי ברשת זו תופעה של קטרקט - שאצלי עפ הרופא אין) וגופים צפים בעין. הבדיקה כללה הרחבת אישונים. הרופא אמר שכנראה הסיבה לירידה באיכות הראיה זה גדילת מספר המשקפיים ולא יותר מכך. האם תוכל לחוות את דעתך בעניין?

להלן התוצאות של שתי העיניים:
    עפעפיים - תקין
    לחמית - שקטה
    קרנית - שקופה
    לשכה קדמית - עמוקה ושקטה
    לחץ - applantion 14 mm hg
    קשתית - normal
    אישון - rrr no apd
    עדשה - זכה
    זגוגית - floaters
    רשתית - שטוחה. מקולה תקינה. עצב הראיה בגדר הנורמה.
    זה הרופא השני שביקרתי אצלו בתקופת זמן קצרה ושניהם העלו את אותן התוצאות ואף אחד מהם לא הפנה אותי למעקב או לבדיקה נוספת - האם ניתן לסמוך על כך ששני רופאים העידו דבר מה אז זה נכון?
    לפי חיפוש ברשת ההילות והקרניים יכולים להיות כתוצאה של קטרקט- האם יתכן שאף אחד לא זיהה את זה?
    אציין שההילות והקרניים יותר מוחשיים כשאני ללא משקפי ראיה (עד לפני מס חודשים לא הייתי נוהג להרכיב משקפי ראיה שיש לי שנים ארוכות פרט לקריאה..הייתי מסתדר טוב)
    אני אבוד בנושא הזה..

• הגב ל: תוצאות בדיקת עיניים - שלילה?

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר מודי נפתלי
    18:58 04/10/19 04/10
    18:58
  • שלום דן
    כתבת את כל בדיקת העיניים שלך למעט הפרט החשוב ביותר והוא חדות הראיה שלך. על סמך הפרטים כתבת אין לך קטרקט, מה גם שנדיר ביותר!!!!!!! למצוא קטרקט בגיל 25 שמתבטא בהילות וקרניים. העובדה שהתופעה בולטת יותר ללא משקפיים מצביעה על כך שקרוב לוודאי שהבעיה היא משקפיים ואני ממליץ לך לפנות לאופטומטריסט להתאמה טובה של משקפיים ולהשתמש בהם.
    בהצלחה ושנה טובה

בברכה,
    ד"ר מודי נפתלי, מומחה לרפאות עיניים, רופא בכיר ומנתח במרכז הרפואי לניתוחי עיניים - "מעין".
    טלפון: 04-6875000.
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    דן
    19:15 04/10/19 04/10
    19:15
  • תודה ד"ר. משום מה התגובה שהעליתי לא עודכנה. להלן תוצאות חדות ראיה:
    עין שמאל:
    Distance cc 6/7.5
    Distance ph 6/6
    עין ימין
    Distance cc 6/12
    Distance ph 6/9

משקפיים נוכחיים
    עין שמאל:
    למרחק, -, sph 0.25, -, צילינדר 0.75, x, ציר 179 6/
    עין ימין:
    למרחק, +, sph 3.00, -, צילינדר 3.50, x, ציר 0
    6/

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר מודי נפתלי
    20:03 04/10/19 04/10
    20:03
  • שלום דן
    התוספת ששלחת מחזקת בדיוק את מה שכתבתי בתשובתי הקודמת, ממליץ לפנות לאופטומטריסט להתאמת משקפיים טובה יותר. העובדה שראית דך PH טוב יותר מאשר דרך המשקפיים מצביעה על צורך בהתאמה טובה יותר.

בברכה,
    ד"ר מודי נפתלי, מומחה לרפאות עיניים, רופא בכיר ומנתח במרכז הרפואי לניתוחי עיניים - "מעין".
    טלפון: 04-6875000.
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019