X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום הפרעות קצב
אודות הפורום
אודות פורום הפרעות קצב

פורום הפרעות קצב שע"י המערך הקרדיולוגי בבית החולים כרמל בחיפה מנוהל על ידי פרופ' אבינעם שירן, מומחה בין-לאומי לרפואה פנימית ולקרדיולוגיה המכהן כראש המערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי כרמל, כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר אסף דנון, רופא קרדיולוג מומחה לאלקטרופיזיולוגיה ולקוצבי לב המשמש כרופא בכיר ...

פורום הפרעות קצב שע"י המערך הקרדיולוגי בבית החולים כרמל בחיפה מנוהל על ידי פרופ' אבינעם שירן, מומחה בין-לאומי לרפואה פנימית ולקרדיולוגיה המכהן כראש המערך הקרדיולוגי במרכז הרפואי כרמל, כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר אסף דנון, רופא קרדיולוג מומחה לאלקטרופיזיולוגיה ולקוצבי לב המשמש כרופא בכיר הן ביחידת אלקטרופיזיולוגיה וקוצבי לב בבית החולים כרמל הן במרפאה להפרעות של קצב הלב במרכז הרפואי לין בחיפה. ד"ר דנון הינו בעל ניסיון רב ועשיר בתחומי הפרעות קצב הלב (ובכלל זה תורשתיות), השתלת קוצבי לב (ודפיברילטורים) מכל הסוגים, סגירת אוזנית, וכן אבלציות. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לפרפור פרוזדורים, פרפור עליות, אבלציה, עילפון, מניעה של מוות לבבי פתאומי, קוצב, קוצבי לב, דפיברילטור, הפרעות קצב חדריות, פעימות מוקדמות, מדללי דם, טיפולים פולשניים ולא פולשניים (תרופתיים) בהפרעות קצב, השתלות קוצבים ודפיברילטורים, הפרעות קצב תורשתיות, הפרעות קצב הלב, צריבות ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר באנשי הצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום הפרעות קצב

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • רצף פעימות מוקדמות בזמן מאמץ
    מיכל
    12:29 27/11/16 27/11
    12:29
  • בת 32, בעבר ביצעתי בדיקת הולטר עקב הרגשה של החסרת פעימה. בהולטר הראשון לפני 4 שנים שביצעתי נמצאו פעימות מוקדמות מהעליות ומהחדרים ואקו לב תקין. לפני שנה וחצי ביצעתי הולטר נוסף עקב הרגשה של דופק מהיר מאוד בזמן מנוחה, בו נמצאו 2 פעימות מוקדמות מהעליות ופאוזה קצרה בודדת, קצב סינוס וסינוס אריטמיה. ביצעתי גם אקו לב שיצא תקין.
    הייתי אצל קרדיולוג שאמר שהכל תקין ומדובר סה"כ בהרגשת החסרת פעימה בשל פעימות מוקדמות מידיי פעם. לאחרונה התחלתי להרגיש מידיי פעם החסרת פעימה גם בזמן מאמץ, למשל כשאני עולה 4 קומות ברגל אני מרגישה לקראת הסוף כמה החסרות פעימה ברצף, הרגשה היא של הפסקה ואז פעימה חזקה ואז שוב הפסקה ואז שוב פעימה חזקה, יכול להיות גם ככה 3 פעמים ברצף.
    האם הופעה של פעימות מוקדמות בזמן מאמץ מסוכנת? והאם הרגשה של פעימות מוקדמות ברצף במאמץ היא מסוכנת?אציין שאני 4 חודשים אחרי לידהמיכל

• הגב ל: רצף פעימות מוקדמות בזמן מאמץ

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • רצף פעימות מוקדמות בזמן מאמץ
    ד"ר אסף דנון
    22:28 27/11/16 27/11
    22:28
  • כמובן שיש צורך לעבור על כל הבדיקות ולשוחח איתך כד ילת תשובה מדויקת, אבל הבדיקות שאת מתארת הינן בגדר התקין. יש צורך בתיעוד אק"ג בזמן התחושות במדויק ונשמע שאפשר לקבל זאת במבחן מאמץ רגיל או בניטור לפי הצדירות (לדוגמה, אם זה מתרחש מדי יום אז הולטר 24 שעות עם רישום יומן מדויק של הסימפטומים יספיק). חשוב מאוד להדגיש- רישום אק"ג שלא בזמן סימפטומים לא יתרום לאבחנה. במידה ויש פעימות מוקדמות ללא מחלת לב אחרת (אקו, אק"ג במנוהח תקינים ואין סיפור משפחתי של הפרעות קצב) אז לרוב זה לא מסוכן וניתן לטפל אם זה מפריע. במקרים רבים זה יעבור לבד.
    לכי להיבדק אצל אלקטרופיזיולוג. אשמח להמליץ באי מייל האישי על מישהו באיזור מגורייך.

בברכה,
    ד"ר אסף דנון, קרדיולוג מומחה לאלקטרופיזיולוגיה ולקוצבי לב המשמש כרופא בכיר הן ביחידת אלקטרופיזיולוגיה וקוצבי לב במרכז הרפואי "כרמל" בחיפה
  • הגב ל: רצף פעימות מוקדמות בזמן מאמץ

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שאלה נוספת
    מיכל
    22:37 27/11/16 27/11
    22:37
  • תודה רבה על המענה. במידה ואכן מדובר בפעימות מוקדמות בזמן מאמץ , כלומר בזמן מבחן מאמץ נצפות פעימות מוקדמות,האם הופעה של פעימות מוקדמות בזמן מאמץ מסוכנת?

אשמח להמלצה לאלקטרופיזיולוג. אני גרה בבת ים

• הגב ל: שאלה נוספת

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שאלה נוספת
    ד"ר אסף דנון
    21:38 28/11/16 28/11
    21:38
  • לגבי פעימות מוקדמות במאמץ- תלויף האם מדובר בלב בריא ואיזה סוג. לגבי המלצה לאלקטרופיזיולוג- אני מנוע דרך האתר. תשלחי לי אי מייל (תלחצי על הפרטים שלי למעלה) ואכתוב לך.

בברכה,
    ד"ר אסף דנון, קרדיולוג מומחה לאלקטרופיזיולוגיה ולקוצבי לב המשמש כרופא בכיר הן ביחידת אלקטרופיזיולוגיה וקוצבי לב במרכז הרפואי "כרמל" בחיפה
  • הגב ל: שאלה נוספת

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שאלה אחרונה
    מיכל
    21:49 28/11/16 28/11
    21:49
  • במידה והלב תקין ונצפות פעימות מוקדמות בזמן מאמץ האם פעימות מוקדמות מהחדרים מסוכנות יותר מאשר פעימות מוקדמות מהעליות?

• הגב ל: שאלה אחרונה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שאלה אחרונה
    ד"ר אסף דנון
    19:15 29/11/16 29/11
    19:15
  • בעקרון כן אם כי יש "סוגים" של פעימות מוקדמות מהחדרים שאינם מסוכנים.

בברכה,
  • הגב ל: שאלה אחרונה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2022