X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ג...

פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותף לניהול הפורום ד"ר בוריס פרידמן. ד"ר פרידמן הינו אורולוג, ורופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל גם כן. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: זיהומים חוזרים בדרכי השתן, דלקות בשתן, דלף שתן במאמץ, דחיפות במתן שתן, תכיפות במתן שתן, שלפוחית רגיזה, דלקת כרונית של השלפוחית, קרונקולה, בריחת שתן, ניתוחי בריחת שתן, צניחת כיס השתן, ניתוחי צניחת כיס שתן, פרולפס, שמיטת החלחולת, בדיקות אורודינמיות, ציסטוסקופיה אבחנתית, בעיות שליטה של דרכי השתן של נשים וגברים, הפרעות במתן שתן, שלפוחית שתן כאובה, אורולוגיה כללית ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אורולוגיית נשים - אורוגינקולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • זיהומים חוזרים בדרכי השתן
    איריס
    17:33 30/01/20 30/01
    17:33
  • האם יכול לצמח אי קולי בשתן מזיהום חיצוני של הנרתיק ? ואם הוא כבר צומח הוא כ40 אלף בלבד אבל נתתי לאחר שתייה מרובה עם שתן דליל מאוד האם שתן מדולל משפיע על כמות החיידקים בשתן ? אני סובלת שנים מזיהומים בדרכי השתן זאת הנקודה תורפה שלי , ומאז שהתפתח לי מחלת אדיסון ואני שותה סטרואידים באופן קבוע אז כל שלושה חודשים זה מתפרץ שוב ! ואני שמה לב שמפעם לפעם הוא הופך להיות עמיד בפני המון סוגים של אנטיביוטיקה למרות שאני תמיד משלימה קורס שלם . כרגע נמצאת עם כאבי תופת בנטילת שתן ישכאבים במותן התרבית רק 40 אלף עם שתן מדולל מאוד , אבל כבר התחלתי במקרודנטין לא בוצעה עוד תרבית ! הגבתי לא טוב למקרודנטין התחלתי להקיא את הנשמה יש לי גם דלקת בקיבה , והרפאה הפסיקה לי את האניטיביוטיקה . מצד אחד היא צודקת כמה אפשר להקיא אבל אוי ואבוי החידק יפתח עמידות גם לזה . תוך כמה זמן האנטיבוטיקה מתפנה מהגוף ואפשר לעשות תרבית שתן חוזרת ? מה עושים מדוכאי מערכת חיסון כמוני שזה חוזר שוב ושוב ? האם 40 אלף בשתן מדולל מאוד כן נחשב לזיהום ? כי כן כואב לי מאוד ? האם זיהום וגינאלי יכול לגרום לאי קולי בשתן אודה לייעוצכם היה לי בשתן גם חלבון והph 8.5

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאנדרואיד.
  • הגב ל: זיהומים חוזרים בדרכי השתן

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • זיהומים חוזרים בדרכי השתן
    ד"ר בוריס פרידמן
    09:35 02/02/20 02/02
    09:35
  • שלום איריס
    מומלץ במצבך לשקול טיפול מניעתי כולל שינוי התנהגותי להתרוטקנות מתוזמנת כל שעתיים, התרוקנות כפולה להימנע משאריות, להימנע משטיפה נרתיקית עם דטרגנטים ומגבונים לחים שפוגעים בפלורה הטבעית ונסיון בתכשירים על בסיס טבעי דוגמת די-מאנוז או יוטי פרו. בהתאם לגילך, באם את לאחר תום המחזורים, ניתן לשקול טיפול מקומי באובסטין. בכל מקרה, מומלץ ביצוע סונר דרכי שתן ולאחריו ביקורת אורולוגית כדי לענות על שאלותייך. בהצלחה.

בברכה,
    ד"ר בוריס פרידמן, אורולוג מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250843
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: זיהומים חוזרים בדרכי השתן

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021