X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פסיכולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום פסיכולוגיה

פורום פסיכולוגיה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לפסיכולוגיה, כגון על טיפול בחרדות, טיפול באובססיות, טיפול בגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT), פסיכולוגיה הומניסטית וחשיבה חיובית. בנוסף, בפורום ניתן לשאול על הגורמים לדיכאון, קשיים בזוגיות וטיפו...

פורום פסיכולוגיה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לפסיכולוגיה, כגון על טיפול בחרדות, טיפול באובססיות, טיפול בגישה הקוגניטיבית התנהגותית (CBT), פסיכולוגיה הומניסטית וחשיבה חיובית. בנוסף, בפורום ניתן לשאול על הגורמים לדיכאון, קשיים בזוגיות וטיפול בזוגות, אבחון של חרדה, טיפול קצר מועד, יתרונות וחסרונות של טיפול תרופתי, הגשמה עצמית והגשמת הייעוד, פיתוח קריירה, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום פסיכולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ילדה 14 טוענת שרואה דמויות בזווית העין
    ליטל
    10:00 25/04/21 25/04
    10:00
  • שלום רב,
    בתי בת ה 14 סיפרה לי שהיא רואה דמויות לא ברורות בזווית העיניים שנעלמות ברגע שהיא מסיטה את המבט, היא מודעת שזה לא אמיתי וזה דמיון. זה לפעמים מלחיץ אותה, לדמיות איך פנים והם לא מדברים.
    היא רואה אותם רק בחדר שלה ובשירותים שצמודים לחדר שלה לא בשום מקום אחר. ניסיתי לפתוח את הנושא איתה ולשאול מתי זה מופיע, היא ענתה שלא תמיד זה מופיע. ממה שהבנתי ממנה שהיא קוראת חומרים שקשורים לרוחות רפאים וכל השיט הזה וזה נושא שמסקרן אותה והיא מאמינה בזה. באותו היום שדיברנו על זה בהרחבה, היא רצה אלי ואמרה ששוב ראתה דמות שחורה בזווית העין לשניה ונעלמה.
    כל הסיפור הזה מלחיץ אותי מאוד.
    לציין שאני חולת אפילפסיה ותוהה האם יש לזה
    קשר אולי גם לה יש אפילפסיה רק שאצלה זה בא לידי ביטוי בזה?
    לציין אין לנו מחלות נפש במשפחה ברוך ה.
    האם היא מפתחת משהו? האם זה מעיד על מחלה נפשית?
    או משהו שקשור לתת מודע בגלל עיסוק בנושא.
    אין לי מושג מה לעשות עם זה ולמי לפנות.
    איך לעזור לה.
    אשמח לעזרה ואכוונה בנושא
    תודה

• הגב ל: ילדה 14 טוענת שרואה דמויות בזווית העין

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ילדה 14 טוענת שרואה דמויות בזווית העין
    ערן שי
    10:17 25/04/21 25/04
    10:17
  • שלום,
    על פניו מדובר בדימיון מפותח. אם זה לא מפריע לה ולא יצר חרדות אז אין צורך להילחץ מזה. תבקשי אולי שתצייר את מה שהיא רואה, זה יכול לאפשר בירור יותר יסודי של הבעיה.

בברכה,
    ערן שי הוא פסיכולוג, מאמן אישי בכיר, מדריך מנהלים ומטפל התנהגותי.
  • הגב ל: ילדה 14 טוענת שרואה דמויות בזווית העין

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024