X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום עקרות הגבר
אודות הפורום
אודות פורום עקרות הגבר

פורום שימור פריון והקפאת ביציות שע"י היחידה לפריון והפריה חוץ-גופית (IVF) במרכז הרפואי כרמל מנוהל על ידי ד"ר גליה אורון, מנהלת היחידה, וד"ר דוד ישי, רופא נשים בכיר ביחידה לפריון והפריה חוץ-גופית (IVF) במרכז רפואי כרמל, חיפה, ומומחה בכיר בתחום עקרות הגבר. ד"ר גליה אורון מנהלת את היחידה לפור...

פורום שימור פריון והקפאת ביציות שע"י היחידה לפריון והפריה חוץ-גופית (IVF) במרכז הרפואי כרמל מנוהל על ידי ד"ר גליה אורון, מנהלת היחידה, וד"ר דוד ישי, רופא נשים בכיר ביחידה לפריון והפריה חוץ-גופית (IVF) במרכז רפואי כרמל, חיפה, ומומחה בכיר בתחום עקרות הגבר. ד"ר גליה אורון מנהלת את היחידה לפוריות ולהפריה חוץ-גופית במרכז הרפואי "כרמל" בחיפה. כמו כן שותף לניהול הפורום הינו ד"ר גיל פאר, רופא נשים בכיר, מנהל המרפאה לשימור פוריות במרחב חיפה-גליל מערבי ובית חולים כרמל ומנהל את מרפאת הפוריות במרכז הרפואי לין בחיפה. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לבירור עקרות הגבר, הבנת ספירת הזרע, ספירת זרע, מה ההגדרה של זרע לא תקין, טיפולים במקרה של בעיית פוריות הגבר, וריקוצלה - לנתח או לעקוב? בדיקות גנטיות, מתי מומלץ לטפל ישר ע"י IVF - הפריה חוץ גופית, ביופסיה של האשך במקרים שאין מוצאים לזרע, סיכויי ההצלחה, מתן זרע ל IUI (השבחת זרע והזרעה), מתן זרע לשומרי הלכה, זרע טרי לעומת זרע קפוא, בנק הזרע, אזוספרמיה, בנק זרע, תרומת זרע, תורמי זרע ועוד. הנכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום עקרות הגבר

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ניתוח tesa
    אמיר
    13:37 08/09/20 08/09
    13:37
  • שלום רב אובחנתי בעברי כנשא של cf
    הלכתי לדוקטור רביב גיל בשיבא מהקופה והוא שלח אותי לניתוח tesa שאמור להתבצע בזמן הקרוב
    השאלה שלי היא ממה שאני קורא באתרים נראה שניתוח הmesa הוא מפיק יותר זרע. ראיתע שהרבה אנשים נשלחים קודם כל לניתוח הtesa השאלה שלי האם ידוע לך למה מלכתחילה לא שולחים לניתוח הmesa.. האם יש יתרון כל שהוא בניתוח הtesa?
    2. איך מתבצע הtesa ומה זמן ההחלמה ממנו שאפשר לחזור גם לפעילות ספורטיבית עצימה?
    תודה על המענה

• הגב ל: ניתוח tesa

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ניתוח tesa
    ד"ר גיל פאר
    14:00 08/09/20 08/09
    14:00
  • קביעתך הכללית כי Mesa מפיק יותר זרע אינה נכונה. לכל פרוצדורה רפואית יש התוויות המתאימות לה ויש גם לקחת בחשבון את מיומנות המבצע בכל אחת מהפרוצדורות.
    הרופא שציינת הינו רופא ותיק ועתיר ניסיון, אני מציע לשים את מבטחך בהמלצת הרופא המטפל.
    אחרי ניתוח tese נדרש כשבוע עד שבועיים הפחתה בפעילות גופנית. חזרה לפעילות הינה סובייקטיבית מאד.

ד"ר גיל פאר
    מנהל המרפאה לשימור פוריות, מרחב חיפה-גליל מערבי ובית חולים כרמל.
    מנהל מרפאת הפוריות, מרכז רפואי לין, חיפה
    [email protected] \\ 058-6009009
  • הגב ל: ניתוח tesa

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024