X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית
אודות הפורום
אודות פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית

פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית מנוהל על ידי ד"ר אוהד בן-נון שהינו רופא פלסטיקאי מומחה בכירורגיה פלסטית. מטרת הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושאי ניתוחי עיצוב הגוף, מתיחת פנים/הרמת פנים עם ובלי ניתוח, מתיחת פנים עם חוטים, ניתוחי עפעפיים - בלפרופלסטיה, ניתוחי אף - רינופלסטיה, ניתוחי שחז...

פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית מנוהל על ידי ד"ר אוהד בן-נון שהינו רופא פלסטיקאי מומחה בכירורגיה פלסטית. מטרת הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושאי ניתוחי עיצוב הגוף, מתיחת פנים/הרמת פנים עם ובלי ניתוח, מתיחת פנים עם חוטים, ניתוחי עפעפיים - בלפרופלסטיה, ניתוחי אף - רינופלסטיה, ניתוחי שחזור אוזן - מיקרוטיה, ניתוחי עיצוב אוזניים - אוטופלסטיה, חומרי מילוי ובוטוקס, עיבוי שפתיים, שאיבת שומן, ניתוחי שדיים, הגדלת שדיים, הקטנת שדיים, הרמת שדיים, שחזור שד, מתיחת בטן, תיקון דופן בטן, עיצוב ירכיים, ניתוחי עיצוב הגוף אחר הרזייה, גידולי עור, ניתוח מוהס, טיפול בצלקות ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בד"ר אוהד בן-נון, רופא בכיר ומנוסה בתחומו, על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום כירורגיה פלסטית ואסתטית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • הסרת פיברומה
    מאיה
    13:27 15/11/16 15/11
    13:27

• שלום, בת 27, מדובר בפיברומה שקיימת מזה כשנתיים בין אצבעות הרגל, חזרה לאחר ניתוח להסרתה לפני כ6 שנים, כעת גדולה יותר וקשה.
    כעת הפתרון שהוצע לי הוא כריתה והשתלת עור כיוון שהנגע גדול..
    האם יש פתרון נוסף שלא יהיה כרוך בהשתלת עור?
    ואם לא, האם ניתן לחסוך את החתך באיזור התורם (המפשעה) ולהשתמש בעור מלאכותי..? (הבנתי שזה לא כלול בסל ולמרות זאת מעוניינת לדעת אם יש אפשרות כזו לבחור ולמי פונים במצב כזה..)
    תודה.

מצורפת

קבצים מצורפים:
    • צורפו קבצים שרק המנהל יכול לראות.
  • הגב ל: הסרת פיברומה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הסרת פיברומה
    ד"ר אוהד בן-נון
    15:45 15/11/16 15/11
    15:45
  • שלום מאיה.
    נראה שיש צורך בהסרת הנגע ולשלוח לבדיקת פתולוגיה. האם תשובת הפתולוגיה מהניתוח הקודם היתה שפירה?
    ישנן שיטות שונות לניוד עור לסגירת פצעים , מאזור סמוך לאזור הניתוח או מרוחק מהפצע. בכל מקרה מדובר בעור של המטופל עצמו.
    קשה להעריך מהתמונה האם בהכרח ידרש שתל עור.
    תחליפי עור שונים קימים, אולם מהווים לרוב פתרון חלקי, פחות איכותי או זמני.

בברכה,
    ד"ר אוהד בן-נון
    מומחה בכירורגיה פלסטית
    טלפון: 04-8300013; 050-6268258.
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הסרת פיברומה
    מאיה
    01:09 17/11/16 17/11
    01:09
  • תודה על תגובתך ד"ר,
    כן תשובת הפתולוגיה היתה שפירה..
    לדברי האורטופד רוב הסיכויים שאצטרך שתל, הוצע לי לקחת עור מהמפשעה שלי ומוטרדת מהצלקת בעיקר..
    אז לדעתך פתרון כמו עור מלאכותי פחות יעיל במקרים כאלה..? עדיף לא להתעסק בלחפש פתרון כזה?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הסרת פיברומה
    ד"ר אוהד בן-נון
    08:26 17/11/16 17/11
    08:26
  • שלום מאיה.
    השימוש בעור מלאכותי לסוגיו השונים הינו נדיר, ובדרך כלל נעשה שימוש בתכשירים אילו בחולי כוויות נרחבות ועמוקות.
    לרוב הצלקת במפשעה איננה בעיתית.
    האם המנתח איננו פלסטיקאי?

בברכה,
    ד"ר אוהד בן-נון
    מומחה בכירורגיה פלסטית

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הסרת פיברומה
    מאיה
    09:30 17/11/16 17/11
    09:30
  • הבנתי..
    הניתוח יהיה בשילוב אורטופד כף רגל ופלסטיקאי יחד.
    מקווה שהצלקת באמת לא תהיה בעייתית ושזה לא יחזור בעתיד.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הסרת פיברומה
    ד"ר אוהד בן-נון
    11:06 17/11/16 17/11
    11:06
  • בהצלחה

בברכה,
    ד"ר אוהד בן-נון
    מומחה בכירורגיה פלסטית

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הסרת פיברומה
    שירי
    19:20 26/05/18 26/05
    19:20
  • אני רפלקסולוגית, נתקלתי במקרה של פיברומה הממוקמת קרוב מאוד לקשת כף הרגל - בחלק הפנימי של כף הרגל - האם ההסרה תהווה בעיה של ממש?
    מה מומלץ לעשות?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הסרת פיברומה
    שירי
    19:22 26/05/18 26/05
    19:22
  • כמו כן, הפיברומה עצמה אדומה מאוד - נראית דלקתית וכאובה מאוד. המטופלת נראית כצולעת.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הסרת פיברומה
    ד"ר אוהד בן-נון
    11:03 27/05/18 27/05
    11:03
  • שלום שירי
    בכל אזור ניתוח עשויה להיות מורכבות אופינית לו. בכף הרגל יתכנו סוגיות כגון דריכה על אזור הפצע/צלקת, עור עבה ופחות גמיש, חיבור העור למעטפות השרירים ופחות ניידות שלו, סיכוי מוגבר מעט להפרדות שולי פצע או זיהום. מאידך איך בכך מכדי מניעה מניתוח באם זה נדרש.
    יש תחילה לאבחן במה מדובר. לעיתים יש טעם בבדיקות הדמיה כגון אולטראסאונד או בביופסיה לפני החלטה על המשך הטיפול.
    באם יש חשיבות רפואית בהסרת הממצא- ההמלצה תהיה להסירו גם כאשר מצוי בכף הרגל. קימות שיטות שונות לביצוע הניתוח וסגירת הפצע. הצפי הוא להמשך תפקוד תקין אחר ההחלמה.

בברכה,
    ד"ר אוהד בן-נון
    מומחה בכירורגיה פלסטית

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הסרת פיברומה
    ד"ר אוהד בן-נון
    11:05 27/05/18 27/05
    11:05
  • ראי תשובתי מעלה. כמו כן באם יש סימני דלקת / זיהום על המטופלת לפנות כעת לרופא לשקול טיפול אנטיביוטי. באם יש חשד למורסה יש צורך בניקוז בהקדם.

בברכה,
    ד"ר אוהד בן-נון
    מומחה בכירורגיה פלסטית

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024