X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואת משפחה
אודות הפורום
אודות פורום רפואת משפחה

מטרתו של פורום רפואת משפחה היא לאפשר לכם להעלות שאלות וסוגיות, הקשורות בבריאות יקירכם. הפורום מנוהל על ידי מערכת האתר. חשוב להדגיש כי רפואת משפחה הינה תחום רחב ביותר, ושהמומחים בו נותנים מענה לסוגיות רבות לכל אורך חייו של האדם. בין היתר עוסקים הרופאים בניהול ואבחון של מצבים רפואיים נפוצים ...

מטרתו של פורום רפואת משפחה היא לאפשר לכם להעלות שאלות וסוגיות, הקשורות בבריאות יקירכם. הפורום מנוהל על ידי מערכת האתר. חשוב להדגיש כי רפואת משפחה הינה תחום רחב ביותר, ושהמומחים בו נותנים מענה לסוגיות רבות לכל אורך חייו של האדם. בין היתר עוסקים הרופאים בניהול ואבחון של מצבים רפואיים נפוצים וחריפים, בהפניה למומחים מתחומים אחרים ולבדיקות נדרשות, במתן טיפול תרופתי, במניעה של מחלות ובייעוץ לגבי הרגלי חיים בריאים. על כן, פורום רפואת משפחה הוא המקום להעלות שאלות הנוגעות לתחומים אלו ואחרים, כדוגמת תוצאות בדיקות, זכויות החולה, הפניות, חיסונים ואבחונים. כמו כן, ניתן להתייעץ לגבי בעיות רפואיות שונות כמו כאבי ראש, כאבי בטן, פציעות, חרדה, לידה והיריון, סוכרת, ובעיות לב וריאות, מחלות של דרכי השתן בנשים וגברים, בעיות בריאות של ילדים וקשישים, מחלות חורף, יתר לחץ דם, יתר שומנים בדם, מחלות זיהומיות ומחלות כרוניות של מערכת העיכול. הינכם מוזמנים להעלות את שאלותיכם לאתר ולקבל מענה מהיר ממערכת האתר.

מנהלי פורום רפואת משפחה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • כאבים שונים בחלק גוף עליון
    ליאת
    11:15 05/11/17 05/11
    11:15
  • שלום,
    אני בת 40, בריאה בדר"כ. מתנצלת מראש על האורך.
    לפני כחודשיים פתאום התחלתי להרגיש כאבים בשדיים. לפני כחמישה חודשים יצא שעשיתי פעם ראשונה ממוגרפיה ואולטרהסאונד. שתי הבדיקות תקינות. שבועיים לאחר תחילת הכאבים הייתי אצל כירורג שד שאמר לי שמדובר בשינויים הורמונליים סביב המחזור והביוץ. בדיקה ידנית הייתה תקינה.
    כחודש לאחר תחילת הכאבים בשדיים החלו להופיע לי כאבים בצלעות בצידי הבטן, ולא רק בצלעות, אלא קרוב לטבור, וכן כאבים שונים בצידי הגב ובאמצע הגב, ומתחת לשכמה ימין, כאבים שונים שבאים והולכים במשך היום, לא כאבים חזקים.
    הלכתי לרופאת משפחה לגבי כל הכאבים האלו, והיא אמרה לי לגבי הכאבים בשדיים שלא מדובר בשינויים הורמונליים, שאני צעירה מדי (אציין כי גם בזמן המחזור, בעצם כל הזמן, כבר חודשיים, יש לי כאבים בשדיים שבאים והולכים במשך היום. מה שכן, אכן לפני המחזור היו לי כאבים יותר חזקים בשדיים ובמיקום אחר). בתחילה אמרה לי שאינה יודעת במה מדובר ולאחר מכן אמרה שמדובר בשרירים תפוסים (אכן צד שמאל עליון בגב היה תפוס אך השתחרר מזמן וישנם כאמור עדיין כאבים שונים אחרים, במקומות שונים בחלק גוף עליון). היא שלחה אותי לבדיקות דם שיצאו תקינות (רק שקיעת דם הייתה שני מספרים מעל הטווח הגבוה).
    הייתי אצלה לפני כשבועיים ופתאום צצים לי כאבים חדשים, כאב פועם מתחת לבית השחי בשלושה ימים האחרונים, דקירות מדי פעם בשד, דקירות בבטן התחתונה למטה מצד שמאל (הופיע פעם אחת אז אולי לא קשור). אני בן אדם בריא בדר"כ ולא מבינה מה קורה פה שכל הכאבים האלו נפלו עלי פתאום. שאלותיי:
    קודם כל, אשמח לדעתך מה כל הכאבים האלו.
    שנית, האם יש בדיקות נוספות שכדאי לי לעשות? חשבתי אולי לעשות MRI של חלק גוף עליון.
    שלישית, אני מניחה שאם הרופאה חושבת שמדובר בשרירים תפוסים היא לא תאשר לי MRI ובסיטי אני פחות מעוניינת בגלל הקרינה. האם יש אפשרות לעשות MRI באופן פרטי לחלק גוף עליון?לכל החלק ולא רק לשדיים או לבטן?
    אני מאד מודאגת. כמובן שאני חושבת על הנורא מכל. אני אמא לשלושה ילדים קטנים ורוצה לעשות את כל הבדיקות שצריך, גם באופן פרטי, כדי שאם יש חס וחלילה משהו, אגלה בזמן.
    תודה רבה רבה ושוב מתנצלת על האורך.

• הגב ל: כאבים שונים בחלק גוף עליון

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2019