X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פילאטיס שיקומי
אודות הפורום
אודות פורום פילאטיס שיקומי

פורום פילאטיס שיקומי - הפורום מתאים למחפשים לשקם את עצמם באמצעות טכניקה עדכנית ובדוקה בפילאטיס שיקומי ומוכנים לפעול ולקחת יוזמה בטיפול הכרוך בהשקעה, התמדה ואמונה בריפוי עצמי. הנושאים בפורום יכולים להיות קשורים לשיקום פגיעות שלד שריר, כמו: כאבי ברכיים, צוואר, גב, כפות רגליים, ירכיים וכיוצא...

פורום פילאטיס שיקומי - הפורום מתאים למחפשים לשקם את עצמם באמצעות טכניקה עדכנית ובדוקה בפילאטיס שיקומי ומוכנים לפעול ולקחת יוזמה בטיפול הכרוך בהשקעה, התמדה ואמונה בריפוי עצמי. הנושאים בפורום יכולים להיות קשורים לשיקום פגיעות שלד שריר, כמו: כאבי ברכיים, צוואר, גב, כפות רגליים, ירכיים וכיוצא בזה. נתוני יציבה כמו : עקמת, קיפוזה, לורדוזה יציבה רופסת ועוד. מצבים שונים כמו: טרשת נפוצה, פרקינסון, שיקום ממחלות סרטן שונות, אוסטאופורוזיס, הריון ועוד.

מנהלי פורום פילאטיס שיקומי

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • קרע בשרירי הרגל בחיבור לעקב במסמור
    עומר
    20:44 07/04/16 07/04
    20:44
  • לפני שנה עברתי תאונה קטנה בעקבותיה נקרע לי שריר(אני לא זוכר איך קוראים לו בשפה הרפואים אבל אנסה להסביר) השריר שמחובר ברגל (במקרה שלי רגל שמאל) הוא מתחיל קצת מתחת לברך עד הקרסול הוא נקרע לי לגמרי... עברתי ניתוח אחרי תקוה זמן מה שחיכינו אולי הוא יחלים וירקם מחדש אחרי שהרופא ראה שזה לא זז אז עשיתי ניתוח לחיבור השריר לרגל במסמור לפיקה שנמצאת בעקב.
    תראי אני קורא שיש אנשים שפשוט ריפאו את עצמם באופן לא הגיוני על פי הרפואה אני לא יודע אם זה רק מסיבת פעילות מסויימת שהם לקחו או איזה תרופה שהם נטלו אבל יש הרבה מקרים כמו אנשים שטופלו בעזרת פילאטיס והם התליחו להשתקם ממצב של אי יכולת לעשות תנועות מסויימות עברו תהליך שבעצם שינה ב360 מעלות את מצבם והם יכלו לחזור לתפקד.
    במחשבה לאחור אני חושב אם הייתי עושה פעילות פילטאיס האם הייתי יכול ל"חבר" את השריר בבחזרה למקומו? האם גם עכשיו אם אני יתחיל לעשות פילאטיס אני יוכל לשפר את צורת ההליכה שלי?
    ועוד שאלה קטנה שמציקה לי...פילאטיס זה יותר לנשים או שזה לגברים ונשים כאחד?ומה הסיבה שלפחות נראה לי ככה שיש הרבה יותר נשים שעוסקות ומטופלות מפילאטיס מאשר גברים?

• הגב ל: קרע בשרירי הרגל בחיבור לעקב במסמור

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • קרע בשרירי הרגל בחיבור לעקב במסמור
    דניאלה מלאך
    19:35 06/05/16 06/05
    19:35
  • היי עומר

אני מציעה לך לחפש ביו טיוב ולשמוע את ההרצאות של Bruce Lipton הביולוגיה של האמונה.
    מה שאתה מאמין, זה מה שקורה לך בגוף.
    אם אתה מאמין שפילאטיס יעזור לך, תמצא את המדריך או המדריכה שאתה מרגיש בביטחון שהם אלו שיכולים להנחות אותך לקראת היעד שלך. אף אחד לא יוכל להוביל אותך בדרכך, אם אין לך יעד שאתה רואה בעיניים שלך, בעיניים הפנימיות שלך. ככה זה עובד בגוף. הגוף מגיב לחזון שלך.
    לא משנה מה היה יכול לעזור לך. מה שחשוב, מה אתה עושה עכשיו עם מה שיש לך.
    כן, אתה יכול לשקם את עצמך ולבצע את הניסים שכל אחד שמחליט עם עצמו מבצע והרופאים לא יודעים להסביר את זה.
    השאלה היא האם אתה רוצה להיות הקוסם שמרפא את עצמו ואם יש משהו במערכת האמונות שלך שמונע ממך מלהיות האדם הזה.
    ומה זה משנה אם פעילות מסויימת היא "לנשים" או "לגברים"....אם זה מה שזה יוצר בך, אז כבר יש פילטר שמונע מהקסם להיווצר.
    יש גם גברים שעושים פילאטיס, לי למשל יש יותר גברים בקליניקה שלי. השאלה מי הם הגברים האלו....ואיך אתה רואה את עצמך.
    האם אתה הגבר שרוצה לחולל שינוי בחייך?
    אם כן, כל היתר לא רלוונטי, אתה פשוט בוחר את המסלול שאתה מאמין שיעזור לך.
    יחד עם זאת ,אני תמיד חייבת לציין, שחשוב לוודא שהמדריך שלך יודע מה הוא אומר ולא רק טוען זאת. אין כמו מבחן התוצאה.
    בהצלחה בדרכך.
    אם זה עוזר לך, אני צופה בקסמים כאלו כל יום.
    בברכה

דניאלה

בברכה,
    דניאלה מלאך, מומחית לפילאטיס, ופילאטיס שיקומי ומפתחת של שיטות ריפוי קוואנטיות באמצעותן משקמים אנשים מכל מצב, או חולי.
    צרו קשר ב: 0544-709033 או ב: [email protected]
  • הגב ל: קרע בשרירי הרגל בחיבור לעקב במסמור

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024