X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום פיזיותרפיה
אודות הפורום
אודות פורום פיזיותרפיה

פורום פיזיותרפיה מנוהל על ידי עינת אזולאי. עינת, מנהלת שירות הפיזיותרפיה במרכז רפואי העמק, את לימודי הפיזיותרפיה, עשתה עינת באוניברסיטת תל אביב. לאחר מכן, המשיכה עינת לתואר שני במדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב. במקביל, המשיכה עינת להתמחות בשיקום חולי לב-ריאה, שיקום אורתופדי ופיזיולוגיה של ...

פורום פיזיותרפיה מנוהל על ידי עינת אזולאי. עינת, מנהלת שירות הפיזיותרפיה במרכז רפואי העמק, את לימודי הפיזיותרפיה, עשתה עינת באוניברסיטת תל אביב. לאחר מכן, המשיכה עינת לתואר שני במדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב. במקביל, המשיכה עינת להתמחות בשיקום חולי לב-ריאה, שיקום אורתופדי ופיזיולוגיה של המאמץ.

במסגרת הפורום ניתן לפנות בשאלות ולקבל תשובות מקצועיות בכל נושא הקשור לעולם הפיזיותרפיה. בין היתר, ניתן לשאול על כאבי גב, ברכיים וצוואר, חבלות, שברים וקרעים ברצועות, ניתוחים, ושאלות הקשורות ליולדות, תינוקות ופגים. עוד ניתן לקבל מענה לגבי בעיות ברצפת אגן בגברים ונשים, פעילות גופנית נכונה ומותאמת, בניית תכנית אימון לכלל האוכלוסייה ולספורטאים, וטיפול בסחרחורת.

כמו כן, ניתן לשאול בפורום אודות ניקוז לימפתי, בעיות נשימה, בעיות נוירולוגיות, מחלות שרירים, בעיות בעמוד השדרה, קידום הבריאות ארגונומיה, ועוד.

הנכם מוזמנים לפנות בשאלות אל עינת אזולאי, לקבל מענה מקצועי וללמוד מתשובות שניתנו לגולשים אחרים.

מנהלי פורום פיזיותרפיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • פיזיותרפיה לרדיקלופטיה L5
    רועי
    18:14 11/03/20 11/03
    18:14
  • שלום,

אני סובל מזה 10 חודשים מפריצת דיסק L5-S1 ורדיקלופטיה בכף רגל ימין
    עברתי לפני שבועיים ניתוח כריתת דיסק זעיר ובעוד שבועיים אני אמור להתחיל פיזיותרפיה.
    מהניתוח החלמתי תוך כמה ימים הרדיקלופטיה - נימול כאבים דקירות תחושת חום בנעל סגורה בכף הרגל עדיין קיימים ומפריעים בהליכה בישיבה רגל על רגל ובעוד כמה תנוחות קשה לאמר אם יש שיפור כלשהו אבל בטח אין שיפור משמעותי.
    השאלה היא האם הפיזיותרפיה אמורה/יכולה לעזור לי עם הרדיקלופטיה?
    אני מבוטח של כללית אבל מוכן ללכת למכון פרטי (אולי ציוד אחר, הכשרה אחרת) ולעבוד קשה במידה ואוכל לראות שיפור משמעותי ברדיקלופטיה (אין לי כמעט כאבי גב)

תודה רבה מראש
    רועי

• הגב ל: פיזיותרפיה לרדיקלופטיה L5

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    רני ויינר, פיזיותרפיסט
    07:46 12/03/20 12/03
    07:46
  • רועי שלום
    פיזיותרפיה מטפלת במגוון שיטות במצבי רדיקולופתיה.
    הטיפול מוכוון סימפטומים
    (כאב/חולשה/נימול ועוד) וכולל הפעלה, הדרכה לתרגול עצמאי וטכניקות פסיביות שונות.
    ממליץ בהחלט שתיגש להתייעץ עם פיזיותרפיסט דרך הקופה או במכון פרטי. אין הבדל מבחינת המכשור וההכשרה בין שתי האופציות הללו.
    רק בריאות

בברכה,
    רני ויינר שלמה, פיזיותרפיסט מוסמך, משמש בתור פיזיותרפיסט במחלקות מרכז רפואי העמק שבעפולה, עם התמקדות במכון לשיקום לב.
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-6494140

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    רני ויינר, פיזיותרפיסט
    21:15 13/04/20 13/04
    21:15
  • רועי שלום,
    בהחלט יתכן שגם לאחר הניתוח ימשיכו הסימפטומים אותם אתה מתאר. לרוב בפגיעה עצבית פריפרית, ההחלמה של רקמת העצב הינה הדרגתית.
    ממליץ שתיגש לפיזיותרפיסט-בקופה או פרטי- לו/ה בהחלט יכולת לסייע למצבך.
    תרגיש טוב,

בברכה,
    רני ויינר שלמה, פיזיותרפיסט מוסמך, משמש בתור פיזיותרפיסט במחלקות מרכז רפואי העמק שבעפולה, עם התמקדות במכון לשיקום לב.
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-6494140

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024