X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום הרמת עפעפיים ללא ניתוח
אודות הפורום
אודות פורום הרמת עפעפיים ללא ניתוח

פורום הרמת עפעפיים ללא ניתוח מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות אודות הרמת עפעפיים ללא ניתוח, כגון היתרונות של הרמת עפעפיים ללא ניתוח, איך מבוצעת הרמת עפעפיים בלי ניתוח, למה לצפות אחרי הרמת עפעפיים ללא ניתוח, למי מתאימה הרמת עפעפיים בלי ניתוח, והבטיחות ...

פורום הרמת עפעפיים ללא ניתוח מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות אודות הרמת עפעפיים ללא ניתוח, כגון היתרונות של הרמת עפעפיים ללא ניתוח, איך מבוצעת הרמת עפעפיים בלי ניתוח, למה לצפות אחרי הרמת עפעפיים ללא ניתוח, למי מתאימה הרמת עפעפיים בלי ניתוח, והבטיחות של הרמת עפעפיים ללא ניתוח. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה מקצועי בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום הרמת עפעפיים ללא ניתוח

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • הרמת עפעפיים עליונים
    שרונה
    11:51 08/12/18 08/12
    11:51
  • אני רוצה להימנע מניתוח, שמעתי על אפשרות הרמת עפעפיים ללא ניתוח.
    מהי המלצתך?

• הגב ל: הרמת עפעפיים עליונים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הרמת עפעפיים עליונים
    ד"ר דורינה קלש
    17:08 11/12/18 11/12
    17:08
  • שלום שרונה , ממליצה שתגיעי לייעוץ ללא התחייבות ונראה במה מדובר.צריך לבדוק את מצב העפעפים ולראות אם את מתינה לטיפול.

בברכה,
    ד"ר דורינה קלש, מומחית ברפואת עיניים ומנתחת, אסתטיקה רפואית של הפנים.
    מייל: [email protected]
    מייל נוסף: [email protected]
  • הגב ל: הרמת עפעפיים עליונים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024