X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום טיפולי פוריות
אודות הפורום
אודות פורום טיפולי פוריות

פורום טיפולי פוריות מנוהל על ידי מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן לשאול מגוון שאלות הקשורות לטיפולי פוריות, לרבות פתרונות טבעיים ולא פולשניים לסתימות והידבקויות בחצוצרה, מיומות, הגברת הביוץ, הסדרת הפרופיל ההורמונאלי, רירית רחם דקה, שחלה פוליציסטית, רחם דו קרני, אנדומטריוזיס, וכן חיזוק ופתרון...

פורום טיפולי פוריות מנוהל על ידי מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן לשאול מגוון שאלות הקשורות לטיפולי פוריות, לרבות פתרונות טבעיים ולא פולשניים לסתימות והידבקויות בחצוצרה, מיומות, הגברת הביוץ, הסדרת הפרופיל ההורמונאלי, רירית רחם דקה, שחלה פוליציסטית, רחם דו קרני, אנדומטריוזיס, וכן חיזוק ופתרון לספירת זרע ודלקות זרע אצל גברים. בנוסף, ניתן לשאול על פוריות אישה ופוריות הגבר, תרומת ביצית, הפריה חוץ גופית, הקפאת ביציות, טיפולי זרע תורם לנשים יחידניות, ביצוע טיפולי פוריות מרפאתיים, הזרעה תוך רחמית, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל ד"ר הפורום ולקבל מענה מקצועי בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום טיפולי פוריות

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • לקראת IVF ראשון
    ימית
    14:35 22/08/19 22/08
    14:35
  • שלום ד"ר,

לקראת IVF ראשון, התחלתי 5 ימים של פרגובריס במינון של 150 וביום השלישי לזריקות הוספתי צטרוטייד. בבדיקת דם ביום החמישי ה E2 היה 330 ופרוגרסטרון 0.41
    הרופא אמר לי להגדיל את המינון של הפרוגבריס ל 200 למשך עוד 4 ימים, היום בבוקר עשיתי בדיקת דם והתוצאות הם E2 היום 710 ופרגרסטורון 0.37
    אתמול הייתי בביקורת אצל הרופא והוא אמר שיש לי מספר זקיקים שגדלים יפים והוא מכוון את השאיבה ליום שני.
    לפי מה שאני קוראת שאיבה מתבצעת בדרך כלל כשה E2 הוא לפחות 5000 אז איך יכול להיות שהשאיבה תהיה בעוד שלושה ימים עם הערכים האלה? יכול להיות שיש זקיקים מובילים אבל ה E2 כל כך נמוך?
    מה הסיבה שה E2 לא עולה? זה אומר שאין מספיק ביציות?
    אני בת 36, פרופיל הורמונלי תקין, שחלות פוליצסטיות, הריון ראשון ובלי בעיית זרע.
    האם אוכל לקבל הכוונה מה עליי לומר לרופא? בפעם הקודמת שאמרתי לו שאני לחוצה שה E2 נמוך מדי הוא ביקש שלא אתיימר להיות רופאה... אודה לתגובתך

• הגב ל: לקראת IVF ראשון

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • לקראת IVF ראשון
    ד"ר איליה בורד
    14:58 22/08/19 22/08
    14:58
  • שלום ימית.
    אני לא נוהג להתערב במחזורי טיפול שכבר רצים. זה לא נכון רפואית. אני מאמין ומקווה שרופא שלך מכיר את העבודה שלנו ודואג שתקבלי מספיק ביציות בשלות ויחד עם זאת לא לסכן אותן בסיבוכים מיותרים.
    במידה ועתיד תרצי לפנות אלי לחוות דעת שניה והמשך טיפול ניתן לתאם תור לאחת המרפאות בטלפון 0544909664.
    בהצלחה.
    ד"ר בורד.

• הגב ל: לקראת IVF ראשון

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024