X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום כירורגיית ילדים
אודות הפורום
אודות פורום כירורגיית ילדים

פורום כירורגיית ילדים מנוהל על ידי ד"ר אשר פרסמן, מומחה לכירורגיית ילדים ומנהל המחלקה לכירורגיית ילדים במרכז הרפואי העמק, עפולה. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול שאלות במגוון רחב של תחומים, כגון מהו בקע מפשעתי, מתי צריך לנתחו, האם ניתוח לתיקון בקע מפשעתי נעשה בהרדמה כללית, ומהו משך ההחלמ...

פורום כירורגיית ילדים מנוהל על ידי ד"ר אשר פרסמן, מומחה לכירורגיית ילדים ומנהל המחלקה לכירורגיית ילדים במרכז הרפואי העמק, עפולה. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול שאלות במגוון רחב של תחומים, כגון מהו בקע מפשעתי, מתי צריך לנתחו, האם ניתוח לתיקון בקע מפשעתי נעשה בהרדמה כללית, ומהו משך ההחלמה ממנו. כמו כן, ניתן לשאול אודות אשך טמיר, בקע טבורי ומים בשק האשכים, הזעת יתר בכפות הידיים, לרבות אבחון מצבים אלו, הצורך בניתוח, סוג ההרדמה, משך ההחלמה וכדומה. מעבר לכך, הינכם מוזמנים לשאול את ד"ר פרסמן כל שאלה הקשורה לכירורגיית ילדים, ולקבל מענה בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום כירורגיית ילדים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • בקע בעקבות ניתוח לפרוסקופיה
    רינה
    09:52 16/12/19 16/12
    09:52
  • ד"ר שלום! אני לפני שנה וחודשיים עברתי ניתוח לפרוסקופיה לאנדומטריוזיס ומאז אני סובלת מכאבים חזקים חוזרים ונשנים באיזור הטבור, הכאב בא בכל תנועה שהיא עמידה, שכיבה, ישיבה, הליכה. עשיתי פעמיים סונר דופן הבטן ונשלל בקע טבורי. בתאריך 28.11.19 בוצע CT בטן לאזור הטבור. להלן ההמצאים: 1. בקע היאטלי קטן. 2. בקע טבורי זעיר מכיל שומן.שאלותיי הם: 1. מהו בקע היאטלי? האם הוא מצריך טיפול ניתוחי? 2. האם בקע זעיר מכיל שומן שאינו מצויין גודלו מצריך טיפול ניתוחי? בברכה מרובה, רינה

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאנדרואיד.
  • הגב ל: בקע בעקבות ניתוח לפרוסקופיה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר אשר פרסמן
    20:54 07/01/20 07/01
    20:54
  • שלום
    ראשית אני ממליץ לפנות לכירורג מבוגרים ואילו אני כירורג ילדים.
    בקע טבורי קטן ובו שומן יכול להיות מקור לכאב שאת מתארת. אם יש קליניקה שהיא כה מפריעה (כאבים) הרי שיש מקום לשקול ניתוח.
    בקע היאטלי הוא בקע הסרעפת במקום המעבר של הוושט דרך הסרעפת. ברוב המקרים אין צורך בניתוח. תלוי מהי הקליניקה ואיזה סוג של. רע (ישנם שני סוגים). כאמור ממליץ לך לפנות לכירורג מבוגרים.
    בהצלחה

בברכה,
    ד"ר אשר פרסמן הינו מומחה לכירורגיית ילדים, מנהל מחלקת כירורגיית ילדים במרכז הרפואי העמק, עפולה.
    טלפון: 04-6494324
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    רינה
    19:39 09/02/20 09/02
    19:39
  • ד"ר ערב טוב! שבוע טוב ומבורך! בתאריך 08.01.20 עברתי ניתוח לתיקון בקע טבורי ותפירה להתפרדות שרירי הבטן. שאלותיי הם: 1. כמה זמן אמורים הכאבים להתמשך? 2. האם אני יכולה ללבוש חגורת בטן? בברכה מרובה, רינה

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאנדרואיד.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024