X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אונקולוגיה אורולוגית
אודות הפורום
אודות פורום אונקולוגיה אורולוגית

פורום אונקולוגיה אורולוגית שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר גאזי פארס, וד"ר גל רינות מזרחי. ד"ר גאזי פארס הינו מומחה לכירורגיה אורולוגית, וסגן מנהל המחלקה ה...

פורום אונקולוגיה אורולוגית שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר גאזי פארס, וד"ר גל רינות מזרחי. ד"ר גאזי פארס הינו מומחה לכירורגיה אורולוגית, וסגן מנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: גידול הערמונית, שאת הערמונית, גידול כלייה, גידולים בדרכי השתן, גידולי כיס השתן, גידולי אשכים, גידולי בלוטת האדרנל, גידולי אבר המין, סרטן כיס השתן, שאת האשכים, שאת אפיתל המעבר, TCC. ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אונקולוגיה אורולוגית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • סרטן ערמונית
    MIKI21
    03:05 11/12/21 11/12
    03:05
  • שלום
    לאבא שלי בן 73 לפני שנה התגלה סרטן ערמונית גליסון 9.טופל בהקרנות סיים באפריל 21.וטיפול בפרגמון.עכשיו עשה פטסיטי אני מצרפת את הפיענוח.מדאיג אותי הנקודה השחורה בצלע 6.מה ניתן לעשות כדי לבדוק מה זה?איך ניתן לעקוב אחרי זה שלא יתפשט?אני מפחדת שאולי סרטן נתן גרורה.לפי פט סיטי של שנת 20 הסרטן היה בערמונית.לכמה זמן צריך לקחת פרמגון? הרופא המטפל המליץ על שנה וחצי.ושאלה נוספת אבא שלי צריך לעבור ניתוח להחלפת ירך לפני הטיפולים הלך בלי בעיה. אחרי שסיים טיפולים התלונן על כאבים ברגל ימין.האם הקרנות יכולות לפגוע במפרק ירך?

קבצים מצורפים:
  • הגב ל: סרטן ערמונית

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • סרטן ערמונית
    ד"ר גל רינות מזרחי
    12:57 12/12/21 12/12
    12:57
  • מיקי שלום,
    לפי פיענוח pet ישנה קליטה קלושה בצלע ללא ממצא תואם במרכיב הct, אי לכך ישנה סבירות כי לא מדובר בממצא אמיתי (גרורה) אך לא ניתן לשלול לחלוטין. כדאי להתחשב בפרמטרים נוספים כמו psa ובהמשך לחזור על הבדיקה שוב.
    לפי הנתונים שתיארת מדובר היה בסרטן ערמונית בדרגת סיכון גבוהה מאד ולכן העדיפות היא לטיפול הורמונלי ל3 שנים ולא לקצר.
    הקרינה הממוקדת לערמונית אינה פוגעת בעצמות אך הטיפול ההורמונלי בהחלט גורם לירידה בצפיפות העצם ולכן חשוב בעת הטיפול ליטול טיפול קבוע בקלציום וויטמין D ולבצע צפיפות עצם בתחילת הטיפול להחלטה על צורך בטיפולים נוספים לשמירה על העצם.
    בברכה
    ד"ר גל רינות מזרחי

בברכה,
    ד"ר גל רינות מזרחי, אורולוגית במחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל.
    טלפון: 04-8250843

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • סרטן ערמונית
    miki21
    16:57 12/12/21 12/12
    16:57
  • תודה על תשובתך.אבא אמור לבצע ניתוח להחלפת מפרק ירך .והטיפול ההורמונלי מכניס אותו לדיכאון ובנוסף זה העלה לו סוכר בדם . הצלחנו לאזן עם כדור אחד בלילה.הרופא המטפל טוען שאין הוכחה שהטיפול הממושך תורם יותר.אמר שאולי כדאי אפילו להפסיק עכשיו אחרי שנה גם בגלל הניתוח כי סף הכאב קטן יותר וגם מחליש את העצמות.מה דעתך מניסיון האישי שלך כדאי להמשיך למרות התופעות לוואי.אני מאוד חוששת להפסיק את הטיפול ומאידך נראה שזה פוגע בבריאות.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • סרטן ערמונית
    ד"ר גל רינות מזרחי
    18:31 18/12/21 18/12
    18:31
  • מיקי שלום,
    במקרים של סרטן ערמונית ממוקם בדרגת סיכון גבוהה, המטופלים בקרינה, מומלץ על טיפול הורמונלי נלווה ארוך. בעבר היה מקובל 3 שנים היום יש המקצרים לשנתיים אך לא פחות. במידה ותופעות הלוואי בלתי נסבלות והמטופל מבין את הסיכונים יש המפסיקים לפני כן אבל כאמור מבחינה אונקולוגית פחות מומלץ.
    בברכה
    ד"ר גל רינות מזרחי

בברכה,
    ד"ר גל רינות מזרחי, אורולוגית במחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל.
    טלפון: 04-8250843

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2022