X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אונקולוגיה אורולוגית
אודות הפורום
אודות פורום אונקולוגיה אורולוגית

פורום אונקולוגיה אורולוגית שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר גאזי פארס, וד"ר גל רינות מזרחי. ד"ר גאזי פארס הינו מומחה לכירורגיה אורולוגית, וסגן מנהל המחלקה ה...

פורום אונקולוגיה אורולוגית שע"י מחלקת אורולוגיה בבית החולים כרמל מנוהל על ידי ד"ר יורם דקל, מומחה בכירורגייה אורולוגית ומנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר גאזי פארס, וד"ר גל רינות מזרחי. ד"ר גאזי פארס הינו מומחה לכירורגיה אורולוגית, וסגן מנהל המחלקה האורולוגית במרכז הרפואי כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות בנושא: גידול הערמונית, שאת הערמונית, גידול כלייה, גידולים בדרכי השתן, גידולי כיס השתן, גידולי אשכים, גידולי בלוטת האדרנל, גידולי אבר המין, סרטן כיס השתן, שאת האשכים, שאת אפיתל המעבר, TCC. ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום אונקולוגיה אורולוגית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • הבהרה C.T. PET
    לי
    15:27 17/08/17 17/08
    15:27
  • רציתי להבין שאם כתוב בבדיקה של סיטי פט לערמונית
    קליטה מוגברת בקשרי לימפה בשרשראות האיליאקליות החיצוניות הדיסטליות דו צדדית מימין נמדד 1.8 סמ בציר הארוך
    לסיכום
    תהליך שאתי של הערמונית הקולט Ga68-PSMA. עם מעורבות נודלית אזורית
    שאלתי האם זו גרורה סרטנית או זה אי וודאות.
    בביופסיה ובMRI לא נראו קישרי לימפה פתולוגגים.
    האם צריך לעשות ביופסיה לאגן.

• הגב ל: הבהרה C.T. PET

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הבהרה C.T. PET
    ד"ר יבגני גלייזרוב
    14:04 31/08/17 31/08
    14:04
  • ממצאים מחשידים לפיזור לבלוטות לפי תאור , MRI תקין לא שולל אפשרות של פיזור
    בירור הינו ביופסיה - הדרך הכי מדוייקת ע"י כריתת בלוטות לימפה אגניות

בברכה,
    ד"ר יבגני גלייזרוב, מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ו"לין".
    טלפון: 04-8250843

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הבהרה C.T. PET
    לי
    17:19 01/09/17 01/09
    17:19
  • בהמשך לתשובתך,
    האם אפשר לבצע ניתוח הסרת הערמונית וקשרי הלימפה האזוריים,
    או לקבל טיפול הורמונאלי והקרנות
    הציעו לבעלי טיפול בCASODEX לחודש ימים ןזריקה כל 6 חודשים ELIGARD 45 MG
    רציתי לציין שבעלי מרגיש טוב ללא בעיות בשתן וללא בעיות זיקפה בן 69 עובד עושה ספורט PSA השבוע 17.44
    הורמון גברי 16
    הפחד שלנו שהטיפול עם כל תופעות הלוואי יעשו אותו חולה.
    רציתי לדעת מה דעתך צריך לעשות.
    תודה.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הבהרה C.T. PET
    ד"ר יבגני גלייזרוב
    12:47 03/09/17 03/09
    12:47
  • לפי תוצאת PET שהבאת מדובר במחלה בכמות משמעותית בבלוטות לימפה איזוריות , במצב כזה ניתוח בלבד בד"כ האינו נותן ריפוי למחלה
    האם יש מקום לשקול ניתוח כחלק מטיפול רב תחומי (קרי ניתוח ובהמשך טיפול קרינתי + הורמונלי) צריכים בדיון משותף אורולוג ואונקולוג מטפלים בבעלך לפי כלל מידע שבידיהם
    בהצלחה

בברכה,
    ד"ר יבגני גלייזרוב, מומחה בכירורגיה אורולוגית, רופא בכיר במחלקת אורולוגיה במרכז הרפואי כרמל ו"לין".
    טלפון: 04-8250843

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024