X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום גינקולוגיה ניתוחית
אודות הפורום
אודות פורום גינקולוגיה ניתוחית

פורום גינקולוגיה ניתוחית מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות לניתוחים לפרוסקופים, ניתוחים וגינאליים לשיקום רצפת האגן, ניתוחים זעיר פולשניים למניעת דליפת שתן, ניתוחים היסטרוסקופיים, ניתוחים פלסטיים לתיקון מפתח הנרתיק או שיפוץ שפתיים וקרום בתולין, וכן ה...

פורום גינקולוגיה ניתוחית מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם להעלות שאלות הקשורות לניתוחים לפרוסקופים, ניתוחים וגינאליים לשיקום רצפת האגן, ניתוחים זעיר פולשניים למניעת דליפת שתן, ניתוחים היסטרוסקופיים, ניתוחים פלסטיים לתיקון מפתח הנרתיק או שיפוץ שפתיים וקרום בתולין, וכן הזרקות בוטוקס לשלפוחית השתן. כמו כן, ניתן לשאול על ניתוחים והתערבויות הקשורים בכאבי מחזור, מיומות, ציסטות, הריונות, פריון ומנופאוזה. בנוסף, בפורום ניתן לשאול על אולטרסאונד מיילדותי לרבות שקיפות עורפית, סקירת מערכות ובכל הנושאים הגינקולוגיים שקשורים לאולטרסאונד. הינכם מוזמנים לפנות אל הפורום דרך האתר ולקבל תשובות מקצועיות.

מנהלי פורום גינקולוגיה ניתוחית

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • טיפול הורמונלי בגיל המעבר
    קרן
    10:36 29/03/19 29/03
    10:36
  • כבר כמה חודשים סובלת מגלי חום ומצבי רוח לאחר הפסקה של המחזור.

הבנתי שיש טיפול הורמונלי שמעלה את הרמות פרוגסטרון ואסטרוגן ונותן הקלה רצינית של התסמינים. האם זהו הטיפול הטוב ביותר והאם יש לו תופעות לוואי או סיכונים מיוחדים? בתודה מראש

• הגב ל: טיפול הורמונלי בגיל המעבר

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • טיפול הורמונלי בגיל המעבר
    ד"ר אריאל אהרוני
    03:45 30/03/19 30/03
    03:45
  • יש טיפולים אפשריים רבים.
    אני לרוב ממליץ על תכשירי אסטרוגן הניתנים דרך העור.
    ניתן לקרוא עוד בפוסט שלי ב-
    https://www.facebook.com/13951381307
    34580
    בברכה, ד"ר אריאל אהרוני

• הגב ל: טיפול הורמונלי בגיל המעבר

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024