X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום סרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה

פורום סרטן המעי גס ופרוקטולוגיה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לסרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה, לרבות כירורגיה לפרוסקופית של מערכת העיכול, אבחון וטיפול בסרטן המעי הגס, טיפולים חדשניים בטחורים, מחלת Crohn's, פיסטולה אנלית, קוליטיס כיבית, פיסורה, ...

פורום סרטן המעי גס ופרוקטולוגיה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לסרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה, לרבות כירורגיה לפרוסקופית של מערכת העיכול, אבחון וטיפול בסרטן המעי הגס, טיפולים חדשניים בטחורים, מחלת Crohn's, פיסטולה אנלית, קוליטיס כיבית, פיסורה, ניתוחי פאוץ', אי שליטה על סוגר פי הטבעת, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם.

מנהלי פורום סרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • בירור בנוגע לכאבים
    ימית
    20:26 19/06/19 19/06
    20:26
  • שלום, אשמח לעזרה עם בעיה מביכה...
    מזה כמה חודשים סובלת מהתקפים של כאבים בתעלה האנאלית. זה מתחיל בתחושה של צורך ללכת לשירותים ומתפתח לכאבים מאד מאד חזקים כאילו שריר נתפס בפנים מאד חזק (בפעם האחרונה התעלפתי מהכאב החזק). לאחר 20 דקות בממוצע זה נרגע.
    אני לא סובלת מעצירות ואין לי דימומים.
    האם הבעיה מוכרת? האם יש צורך לפנות לרופא ואם כן לאיזה?
    תודה מראש...

• הגב ל: בירור בנוגע לכאבים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בירור בנוגע לכאבים
    ד"ר בנימין פרסון
    06:25 20/06/19 20/06
    06:25
  • בוקר טוב.
    התופעה שאת מתארת נקראת proctalgia fugax. בדיוק כמו שתיארת, מדובר בכיווץ חזק ובלתי רצוני של שרירי פי הטבעת ורצפת האגן שיכול להימשך מספר שניות עד מספר דקות וחולף מעצמו. הבעיה איננה בתחום הפרוקטולוגיה. טיפול בשריר "שנתפס" (ברגל למשל) הוא מתיחה שלו לכיוון הנגדי, וזה קשה לביצוע כשמדובר בשרירי פי הטבעת. מנסיוני, ניתן לנסות לשבת על כדור טניס שילחץ את פי הטבעת פנימה. ממליץ לבצע בדיקות דם לברר אם אין חסר של מגנזיום או סידן, ויש מטופלים שסיפרו לי שטיפולים אלטרנטיביים עזרו להם - דיקור סיני, יוגה, פילאטיס וכד'.
    בהצלחה

בברכה,
    ד"ר בנימין פרסון, כירורג מומחה. תחומי עיסוק: כירורגיה כללית, כירורגיה קולורקטלית, כירורגיה לפרוסקופית, מחלות מעי דלקתיות, פרוקטולוגיה, טחורים, סינוס פילונידלי, פיסורה ועוד.
    מטפל באופן פרטי במקום הבא:
    מרפאות שר"פ פלוס, ההסתדרות 55, קניון לב המפרץ בחיפה.
    טלפון: 077-9975148
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: בירור בנוגע לכאבים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024