X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום סרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה

פורום סרטן המעי גס ופרוקטולוגיה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לסרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה, לרבות כירורגיה לפרוסקופית של מערכת העיכול, אבחון וטיפול בסרטן המעי הגס, טיפולים חדשניים בטחורים, מחלת Crohn's, פיסטולה אנלית, קוליטיס כיבית, פיסורה, ...

פורום סרטן המעי גס ופרוקטולוגיה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לסרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה, לרבות כירורגיה לפרוסקופית של מערכת העיכול, אבחון וטיפול בסרטן המעי הגס, טיפולים חדשניים בטחורים, מחלת Crohn's, פיסטולה אנלית, קוליטיס כיבית, פיסורה, ניתוחי פאוץ', אי שליטה על סוגר פי הטבעת, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם.

מנהלי פורום סרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • טחורים דרגת 4, חייב ניתוח כריתת?
    רונן
    00:26 08/04/19 08/04
    00:26
  • שלום רב ותודה מראש על זמנך והעזרה ד"ר בינימין פרסו!!
    אני בן 30, סובל מטחורים מספר שנים, הייתי אצל כירורג פרוקטולוגי מהקופה, בדק אותי והחליט:
    PR ואונוסקופיה: טחורים דרגה 4, הוא אמר לי שהדרך היחידה לפתור את הבעיה היא ע"י ניתוח כריתת טחורים, ההליך שהוא רוצה לבצע נראה:
    RADICAL HEMORRHOIDECTOMY- BY EXISION ?MALLIAN MORGAN.
    אני מאוד רוצה להמנע מהניתוח הזה, הגוף שלי מאוד רגיש לכל טראומה שהוא חווה ולוקח לו יותר זמן להתאושש מבן אדם ממוצע, אני יודע שזה יהיה מאוד טראומתי לגוף שלי ניתוח כזה.
    מצבי הוא כזה: לרוב היציאות הן ללא דם ואם כבר לא כמות דם גדולה, אחרי יציאה הטחורים נשארים בחוץ לכמה שעות ואז האזור מתכווץ ע"י טיפול שאני מבצע בבית.
    שאלתי: אין דרך טיפולית אחרת חוץ מהניתוח הזה? קראית שיש עוד דברים שאפשר לעשות, שאלתי את הכירורג אומר שאין טעם, רק ניתוח כריתת טחורים, האם אין משהו אחר שאני יכול לעשות? אני רק צריך משהו כדי קצת לשפר את המצב, לא לכרות אותם לגמרה, משהו כדי קצת להפטר מהטחורים החיצונים שהם בולטים תמיד קצת.
    תודה רבה!

• הגב ל: טחורים דרגת 4, חייב ניתוח כריתת?

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • טחורים דרגת 4, חייב ניתוח כריתת?
    ד"ר בנימין פרסון
    06:04 08/04/19 08/04
    06:04
  • בוקר טוב.
    אם אכן מדובר בטחורים דרגה 4, אז באמת הטיפול המתאים הוא כריתה כפי שנאמר לך.
    אגב, טחורים דרגה 4 אלה טחורים פנימיים (!) ש נוחים באופן תמידי. אני בספק שזה המצב אצלך.
    אם מה שמפריע לך זה טחורים חיצוניים גדולים - גם לזה אטי פול המומלץ הוא ניתוח.
    טחורים פנימיים מדממים ניתן גם לקשור במרפאה.
    כפי שאתה מבין, חשובה מאוד אבחנה נכונה כדי להחליט על הטיפול הנכון.

בברכה,
    ד"ר בנימין פרסון, כירורג מומחה. תחומי עיסוק: כירורגיה כללית, כירורגיה קולורקטלית, כירורגיה לפרוסקופית, מחלות מעי דלקתיות, פרוקטולוגיה, טחורים, סינוס פילונידלי, פיסורה ועוד.
    מטפל באופן פרטי במקום הבא:
    מרפאות שר"פ פלוס, ההסתדרות 55, קניון לב המפרץ בחיפה.
    טלפון: 077-9975148
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: טחורים דרגת 4, חייב ניתוח כריתת?

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024