X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום סרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה

פורום סרטן המעי גס ופרוקטולוגיה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לסרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה, לרבות כירורגיה לפרוסקופית של מערכת העיכול, אבחון וטיפול בסרטן המעי הגס, טיפולים חדשניים בטחורים, מחלת Crohn's, פיסטולה אנלית, קוליטיס כיבית, פיסורה, ...

פורום סרטן המעי גס ופרוקטולוגיה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לסרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה, לרבות כירורגיה לפרוסקופית של מערכת העיכול, אבחון וטיפול בסרטן המעי הגס, טיפולים חדשניים בטחורים, מחלת Crohn's, פיסטולה אנלית, קוליטיס כיבית, פיסורה, ניתוחי פאוץ', אי שליטה על סוגר פי הטבעת, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם.

מנהלי פורום סרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • טחורים פנימיים מציקים
    ירון
    13:47 23/08/18 23/08
    13:47
  • שלום דוקטור.

אני בן 45 וסובל מטחורים מדממים מידי פעם. אין לי אנמיה וכדומה. ומדובר רק כשיש צואה יבשה או במאמץ.

הייתי אצל שלושה פרופסורים. כולם אמרו שאני סובל מטחורים שבדרגה בין 1-2 ... קראו לזה 1.5.

לפעמים הטחורים יכולים לבלוט טיפה אם התאמצתי אבל הם חוזרים. לא יציאה מלאה.

לאחרונה בגלל דימום שקלתי קשירה. בדקו אותי שוב ואמרו לי רק לעשות בדיקות לאנמיה לפני הקשירה.

הפרופסור שבדק אותי אמר שיש לי טחורים גדושים. שרק אחד מדמם ואותו הוא שוקל לקשור בגלל הדימום.

עוד דבר ששמתי לב אליו הוא שבבדיקה הוא אמר לי תשתחרר קצת אתה מאוד מכווץ.

אני חושב שאולי יש לי גם בעיית כיווץ ? ואולי משם ההרגשה המוזרה?

לקחתי על עצמי דיאטה שכוללת שתיה רבה ואכילה נכונה וגם ספורט. הדימום הפסיק ואני כבר חודש בסדר.

הרופא אמר שאין צורך לקשור כרגע ורק להיות במעקב.

הבעיה שלי היא לאחר יציאות. זה מרגיש כאילו יש שם משהו שנשאר.

או אם אני מכווץ ישבן כאילו יש חתיכת בשר דקה שעולה למעלה בתוך התעלה.

אין לי כאבים וכדומה. רק תחושה כאילו שיש שם משהו. לחץ כזה. בישיבה מורגש יותר. אם אני נמתח יש פחות לחץ.

מה אני יכול לעשות? האם גודש של טחורים יכול להעלם?

פרוקטופום יכול לעזור בגודש?

במקרה כזה כדאי לעשות HAL?

תודה

• הגב ל: טחורים פנימיים מציקים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • טחורים פנימיים מציקים
    ד"ר בנימין פרסון
    14:58 23/08/18 23/08
    14:58
  • הפרופסור שבדק אותך אחרון - צודק. במידה והטחורים לא מדממים ולא גורמים לאי נוחות , אין צורך בטיפול כלשהו, לא משחות, לא קשירות ובוודאי לא ניתוחים.

בברכה,
    ד"ר בנימין פרסון, כירורג מומחה. תחומי עיסוק: כירורגיה כללית, כירורגיה קולורקטלית, כירורגיה לפרוסקופית, מחלות מעי דלקתיות, פרוקטולוגיה, טחורים, סינוס פילונידלי, פיסורה ועוד.
    מטפל באופן פרטי במקום הבא:
    מרפאות שר"פ פלוס, ההסתדרות 55, קניון לב המפרץ בחיפה.
    טלפון: 077-9975148
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: טחורים פנימיים מציקים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024