X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום סרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה
אודות הפורום
אודות פורום סרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה

פורום סרטן המעי גס ופרוקטולוגיה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לסרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה, לרבות כירורגיה לפרוסקופית של מערכת העיכול, אבחון וטיפול בסרטן המעי הגס, טיפולים חדשניים בטחורים, מחלת Crohn's, פיסטולה אנלית, קוליטיס כיבית, פיסורה, ...

פורום סרטן המעי גס ופרוקטולוגיה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות הקשורות לסרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה, לרבות כירורגיה לפרוסקופית של מערכת העיכול, אבחון וטיפול בסרטן המעי הגס, טיפולים חדשניים בטחורים, מחלת Crohn's, פיסטולה אנלית, קוליטיס כיבית, פיסורה, ניתוחי פאוץ', אי שליטה על סוגר פי הטבעת, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה לשאלותיכם.

מנהלי פורום סרטן המעי הגס ופרוקטולוגיה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • דם מפי הטבעת זמן מאד ממושך
    לילך
    18:21 22/04/18 22/04
    18:21
  • היי יורד לי דם טרי מפי הטבעת שנתיים+. לא נראה לי שבוע בלי לפחות פעמיים. יש גם יציאות בלי דם אבל מעטות... אני קוראת בגוגל והעניין מלחיץ אותי ממש כי ד"ר גוגל תמיד מלחיץ. זה דם כנראה מהחלק התחתון של המעי כי זה אדום לא כהה. מביך אותי להבדק, אפשר להבין. עשיתי בדיקת דם כללית לפני שבוע וכל הערכים תקינים. כלומר אני לא מאבדת הרבה דם למרות שזה דימום ממושך. האם אפשר לומר שזה טחורים אם אני בגיל 25, וזה כבר שנתיים ואין החמרה? האם יש דבר כזה טחורים בלי כאבים בכלל? תוכל לשלול מהסיפור סרטן פי הטבעת ולהרגיע?

• הגב ל: דם מפי הטבעת זמן מאד ממושך

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • דם מפי הטבעת זמן מאד ממושך
    ד"ר בנימין פרסון
    07:46 23/04/18 23/04
    07:46
  • שלום לילך. יהיה זה בלתי אחראי מצידי לתת לך את התשובה שאת מצפה לה בלי בדיקה גופנית. למרות זאת, הסיכוי שהסיבה לדימום רקטלי טרי בגיל 25 היא סרטן של המעי - הוא נמוך. אני ממליץ להתגבר על הבושה וללכת להיבדק. אשמח לייעץ לך אישית בפגישה פנים אל פנים.

בברכה,
    ד"ר בנימין פרסון, כירורג מומחה. תחומי עיסוק: כירורגיה כללית, כירורגיה קולורקטלית, כירורגיה לפרוסקופית, מחלות מעי דלקתיות, פרוקטולוגיה, טחורים, סינוס פילונידלי, פיסורה ועוד.
    מטפל באופן פרטי במקום הבא:
    מרפאות שר"פ פלוס, ההסתדרות 55, קניון לב המפרץ בחיפה.
    טלפון: 077-9975148
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: דם מפי הטבעת זמן מאד ממושך

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024