X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום הריון ולידה
אודות הפורום
אודות פורום הריון ולידה

פורום היריון ולידה מנוהל על ידי מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות במגוון נושאים הקשורים להיריון ולידה, כגון התכוננות וקורסי הכנה ללידה, ניתוחים קיסריים מתוכננים, לידות פתולוגיות, היריון בסיכון גבוה, סוכרת בהיריון וניהולו של היריון תקין. כמו כן, ניתן לשאול בפורום לגבי ניתוחים שמתב...

פורום היריון ולידה מנוהל על ידי מערכת האתר. במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות במגוון נושאים הקשורים להיריון ולידה, כגון התכוננות וקורסי הכנה ללידה, ניתוחים קיסריים מתוכננים, לידות פתולוגיות, היריון בסיכון גבוה, סוכרת בהיריון וניהולו של היריון תקין. כמו כן, ניתן לשאול בפורום לגבי ניתוחים שמתבצעים במחלקת הנשים, סיבות לניתוחים ואופציות ניתוחיות, אנדומטריוזיס והיסטרוסקופיות. נוסף על כך, ניתן לשאול על טיפול בצניחת רחם ועל כל תחום הפוריות: אי-פריון ראשוני ומשני, הפריה חוץ-גופית, תרומת זרע, תרומת ביצית, תרומת עוברים ועוד. הינכם מוזמנים לפנות אל מנהלי הפורום ולקבל תשובות מקצועיות.

מנהלי פורום הריון ולידה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ההריון ראשון ?
    ירדן
    15:02 23/05/21 23/05
    15:02
  • היי , מבקשת שאולי תעזרו לי אולי להירגע את השקט הנפשי שלי איכשהו ..
    הכותרת שציינתי היא בסימן שאלה עקב במצב שנודע לי היום .
    אני ובעלי היינו אצל רופא מומחה פוריות שחברים שלנו שלחו אותנו אליו כדי לעזור לנו בתהליך , מנסים כבר הרבה זמן לבד וזה לא הולך .. אז הלכנו אליו , הוא ראה שיש שק ההריון אך נראה לו זה תקין ולא תקין . כי במבחינת הווסת שלי מאחר כמעט בחודשיים . זה אומר שהיה ביוץ ונקלטתי לבד בלי עזרה .
    הוא ביקש לחכות עוד 10 ימים וללכת לרופא להסתכלות על המצב להתחיל של כדורים או גרידה אם אין התפתחות . עצוב לי קצת .. אבל אני מאמינה שהכל יהיה טוב בסוף ! ????????
    אני רוצה לדעת מה קורה בעשרה ימים האלה ?
    והאם מותר לקיים יחסי מין עקב המצב שנאמר , האם אפשר לתת לזה סיכוי שאולי זה יכול לעזור להתפתחות ?

• הגב ל: ההריון ראשון ?

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ההריון ראשון ?
    ד"ר שבתאי רומנו
    11:02 24/05/21 24/05
    11:02
  • אם הריון לא תקין , אז ההמתנה יכולה לגרום שתתפתח הפלה עצמונית שתחסוך אולי כל התערבות . בהנחה שיש לך הריון שהוא תקין קיום יחסי מין לא ישנו לטוב או לרע . ההמתנה שווה ולו רק בשל העובדה שאם אכן מדובר בהריון צעיר אז צפוי שתהיה התפתחות . במידה ואין התפתחות זה יאשר במאת האחוזים שמדובר בהריון לא תקין . ואז האופציות של טיפול בכדורים או בגרידה הוא פונקציה החלטה שלכם . מדובר בשתי תהליכים שמטרתם זהה עם יתרונות וחסרונות לכל אחד מהפעולות .

בברכה,
    ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה בבית חולים העמק שבעפולה.
    מספר טלפון: 052-2488759
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: ההריון ראשון ?

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024