X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום הריון ולידה
אודות הפורום
אודות פורום הריון ולידה

פורום הריון ולידה מנוהל על ידי שירלי שוורץ, המשמשת כמנהלת מועדון היולדות של מרכז רפואי העמק בעפולה. התשובות בפורום יינתנו על ידי רופא מבית החולים:
* ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה.

במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות...

פורום הריון ולידה מנוהל על ידי שירלי שוורץ, המשמשת כמנהלת מועדון היולדות של מרכז רפואי העמק בעפולה. התשובות בפורום יינתנו על ידי רופא מבית החולים:
* ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה.

במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות במגוון נושאים הקשורים להריון ולידה, כגון התכוננות וקורסי הכנה ללידה, ניתוחים קיסריים מתוכננים, לידות פתולוגיות, הריון בסיכון גבוה, סכרת בהריון וניהול של הריון תקין. כמו כן, ניתן לשאול בפורום לגבי ניתוחים שמתבצעים במחלקת הנשים, סיבות לניתוחים ואופציות ניתוחיות, אנדומטריוזיס והיסטרוסקופיות. בנוסף, ניתן לשאול אודות טיפול בצניחת רחם ועל כל תחום הפוריות: אי פריון ראשוני ומשני, הפריה חוץ גופית, תרומת זרע, תרומת ביצית, תרומת עוברים, ועוד. הינכם מוזמנים לפנות אל מנהלי הפורום ולקבל תשובות מקצועיות.

מנהלי פורום הריון ולידה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • ביוץ לאחר הריון כימי ואיפוס בטא
    איימי
    14:31 29/11/20 29/11
    14:31
  • שלום רב,
    חוויתי הפלה טבעית (הריון כימי) בשבוע 5/6.
    ביום ראשון שעבר בטא הייתה 186, אושפזתי בחשש לחוץ רחמי שהוסר למחרת בבדי'ת בטא של יום שני (כלומר שבוצע הבאשפוז) שתוצאותיה היו 97.6.
    נשלחתי למעקב בטא שבועי.
    בטא מהיום בבוקר יצאה 13.6 כלומר ישנה מגמת ירידה "יפה" ב-6 ימים.
    אני מתכוונת לבצע בטא שוב ביום רביעי בעזרת השם.
    אני כמובן אחרי כ-10 ימי דימום של מחזור שהסתיימו ברוך השם כבר אתמול.
    השאלה שלי היא, באופן כללי וממוצע (אני יודעת שאין מדע מדוייק אני מחפשת לקבל הערכה כללית בכדי לדעת מתע בערך זה יקרה) מתי בערך אחרי שהבטא מגיעה לקטן מ-5 (כלומר שלילית) מגיע הביוץ? מתי בערך לצפות לו?
    רוצים לחזור לנסיונות להיקלט בהריון תקין בע"ה
    תודה

• הגב ל: ביוץ לאחר הריון כימי ואיפוס בטא

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר שבתאי רומנו
    10:30 30/11/20 30/11
    10:30
  • בד"כ תוך שבועיים ביתא שלילי לעיתים קודם . במקרה שלך כנראה יהיה קודם .

בברכה,
    ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה בבית חולים העמק שבעפולה.
    מספר טלפון: 052-2488759
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    איימי
    13:30 30/11/20 30/11
    13:30
  • תודה רבה עלהתגובה קודם כל
    סתם מתוך סקרנות, מה הנתון שגורם לך לחשוב שבמקרה שלי זה יהיה לפני הזמן הממוצע של שבועיים (הלוואי כן? אני רוצה כבר להמשיך בניסיונות אנחנו מחכים לביוץ בקוצר רוח)
    אשמח להסבר קליל למה מהנתונים שרשמתי אתה חושב שאולי הוא יהיה יותר קרוב משבועיים מאיפוס
    כמובן אני בודקת ביטא כל 3 4 ימים, על מנת לתפוס את יום האיפוס

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    ד"ר שבתאי רומנו
    14:40 30/11/20 30/11
    14:40
  • חפזון מהשטן , לא צריך להיות כל כך אסרטיבי

בברכה,
    ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה בבית חולים העמק שבעפולה.
    מספר טלפון: 052-2488759
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021