X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום הריון ולידה
אודות הפורום
אודות פורום הריון ולידה

פורום הריון ולידה מנוהל על ידי שירלי שוורץ, המשמשת כמנהלת מועדון היולדות של מרכז רפואי העמק בעפולה. התשובות בפורום יינתנו על ידי רופא מבית החולים:
* ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה.

במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות...

פורום הריון ולידה מנוהל על ידי שירלי שוורץ, המשמשת כמנהלת מועדון היולדות של מרכז רפואי העמק בעפולה. התשובות בפורום יינתנו על ידי רופא מבית החולים:
* ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה.

במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות במגוון נושאים הקשורים להריון ולידה, כגון התכוננות וקורסי הכנה ללידה, ניתוחים קיסריים מתוכננים, לידות פתולוגיות, הריון בסיכון גבוה, סכרת בהריון וניהול של הריון תקין. כמו כן, ניתן לשאול בפורום לגבי ניתוחים שמתבצעים במחלקת הנשים, סיבות לניתוחים ואופציות ניתוחיות, אנדומטריוזיס והיסטרוסקופיות. בנוסף, ניתן לשאול אודות טיפול בצניחת רחם ועל כל תחום הפוריות: אי פריון ראשוני ומשני, הפריה חוץ גופית, תרומת זרע, תרומת ביצית, תרומת עוברים, ועוד. הינכם מוזמנים לפנות אל מנהלי הפורום ולקבל תשובות מקצועיות.

מנהלי פורום הריון ולידה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • הריון תקין /לא
    אלה
    21:15 08/10/20 08/10
    21:15
  • שלום
    אשמח לדעת ..
    הריון בדיוק לאחר הפלה ללא ווסת לפני ..דימום ההפלה היה ב 11.8 ..אמורה להיות שבוע 8 .לפי אולטרסאונד )נעשה פעמיים(הרופאה ראתה שק הריון עם חלמון אך לא רואה עובר ..מתאים לשבוע 5.6 .
    תוצאת הבדיקות היתה :
    17.9 בטא - 2212
    23.9 בטא - 8512
    פרוגסטרון - 60.4
    לאחר האולטרסאונד השני שהיה ב6.10 שבו לא ראתה עובר או דופק נשלחתי לעשות עוד פעם בדיקות כי לטענת הרופאה כנראה משהו לא בסדר אבל היא לא רוצה למהר להסיק מסקנות ולהפסיק הריון..
    תוצאות הבדיקה 7.10
    בטא -21463
    פרוגסטרון ירד ל-38.4
    יש אפשרות שהריון יתקיים למרות ירידה בפרוגסטרוו ? יכול להיות שהביוץ היה מאוחר כי לא קיבלתי ווסת וישר נקטלתי לאחר דימום ההפלה ?
    יש מצב כזה פתאום שרואים דופק פתאום ? אשמח למענה ..פשוט ממש בלחץ והרופאה ביקשה שאגיע אליה רק בשלישי או במידה ויש דימום .

• הגב ל: הריון תקין /לא

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הריון תקין /לא
    ד"ר שבתאי רומנו
    10:31 10/10/20 10/10
    10:31
  • אין שום לחץ הבדיקות תקינות וסביר להניח שההריון תקן . אין ערך בשלב זה של רמת פרוגסטרון בפני עצמו משום שהשליה היר זו שמחזיקה את ההריון

בברכה,
    ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה בבית חולים העמק שבעפולה.
    מספר טלפון: 052-2488759
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הריון תקין /לא
    אלה
    06:25 12/10/20 12/10
    06:25
  • שלום דר' הייתי אצל הרופאה ולאחר בדיקת אולטרסאונד פתאום כן שמה לב לעובר אבל בלי דופק ..העובר מתאים לשבוע 6+3 ..בדיקה קודמת העובר התאים לשבוע 5+1..לטענת הרופאה היא חושבת שמדובר בהריון לא תקין ושכבר היתי אמורה לראות דופק בשבוע 6+3.האם יכול להיות שעובר ממשיך לגדול למרות שההריון לא תקין? בנוסף אמרה שעקב הירידה בפרוגסטאון ושהעובר נראה לבן מידי וששק ההריון לא עגול מספיק שאלו עוד סימנים לכך שההריון לא תקין .היא ביקשה לחזור אליה עוד יומיים לראות אם יש גדילה משמעותית ביומיים האלו כי היא מבחינתה לא יכולה להגיד לי בפה מלא לבצע הפלה . יש אפשרות שזה עוד תקין ? באמת יכול להיות שעובר מתפתח למרות שההריון לא תקין?

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאנדרואיד.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הריון תקין /לא
    אלה
    06:25 12/10/20 12/10
    06:25
  • שלום דר' הייתי אצל הרופאה ולאחר בדיקת אולטרסאונד פתאום כן שמה לב לעובר אבל בלי דופק ..העובר מתאים לשבוע 6+3 ..בדיקה קודמת העובר התאים לשבוע 5+1..לטענת הרופאה היא חושבת שמדובר בהריון לא תקין ושכבר היתי אמורה לראות דופק בשבוע 6+3.האם יכול להיות שעובר ממשיך לגדול למרות שההריון לא תקין? בנוסף אמרה שעקב הירידה בפרוגסטאון ושהעובר נראה לבן מידי וששק ההריון לא עגול מספיק שאלו עוד סימנים לכך שההריון לא תקין .היא ביקשה לחזור אליה עוד יומיים לראות אם יש גדילה משמעותית ביומיים האלו כי היא מבחינתה לא יכולה להגיד לי בפה מלא לבצע הפלה . יש אפשרות שזה עוד תקין ? באמת יכול להיות שעובר מתפתח למרות שההריון לא תקין?

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאנדרואיד.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הריון תקין /לא
    ד"ר שבתאי רומנו
    09:11 12/10/20 12/10
    09:11
  • סבלנות וכדאי להמתין שבוע נוסף עד לבדיקה הבאה לתקינו ההריון . אין לחץ זה הריון תוך רחמי וכדאי להיות בטוח באבחנה ולא לסמוך על הרגשות אלא על מאים שהם וודאיים

בברכה,
    ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה בבית חולים העמק שבעפולה.
    מספר טלפון: 052-2488759
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021