X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום הריון ולידה
אודות הפורום
אודות פורום הריון ולידה

פורום הריון ולידה מנוהל על ידי שירלי שוורץ, המשמשת כמנהלת מועדון היולדות של מרכז רפואי העמק בעפולה. התשובות בפורום יינתנו על ידי רופא מבית החולים:
* ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה.

במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות...

פורום הריון ולידה מנוהל על ידי שירלי שוורץ, המשמשת כמנהלת מועדון היולדות של מרכז רפואי העמק בעפולה. התשובות בפורום יינתנו על ידי רופא מבית החולים:
* ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה.

במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות במגוון נושאים הקשורים להריון ולידה, כגון התכוננות וקורסי הכנה ללידה, ניתוחים קיסריים מתוכננים, לידות פתולוגיות, הריון בסיכון גבוה, סכרת בהריון וניהול של הריון תקין. כמו כן, ניתן לשאול בפורום לגבי ניתוחים שמתבצעים במחלקת הנשים, סיבות לניתוחים ואופציות ניתוחיות, אנדומטריוזיס והיסטרוסקופיות. בנוסף, ניתן לשאול אודות טיפול בצניחת רחם ועל כל תחום הפוריות: אי פריון ראשוני ומשני, הפריה חוץ גופית, תרומת זרע, תרומת ביצית, תרומת עוברים, ועוד. הינכם מוזמנים לפנות אל מנהלי הפורום ולקבל תשובות מקצועיות.

מנהלי פורום הריון ולידה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • הפלה טבעית עם ווסת
    רינה
    17:15 02/08/20 02/08
    17:15
  • היי דוקטור ,
    נכנסתי להיריון , בהמשך הבדיקות היה לי שק היריון ללא שק חלמון .
    הגעתי לרופאת נשים שלי שאמרה לי שכרגע לא רואים שק חלמון ובדיוק שחזרתי הביתה קבלתי דימום כמו מחזור שהמשיך לי שבוע !
    הלכתי יום למחרת לרופא תורן הסברתי לו את המקרה ואמר לי שכנראה ההיריון נפל כי לא התפתח תקין ושלח אותי לבדיקות דם ללא צום , והמליץ לי לעשות את הבדיקות דם עוד שבוע וחצי לאחר שהדימום יעבור .
    לפני הבדיקות היה לי תור שוב פעם לרופאת נשים שעשתה לי בדיקה וראתה שיש דימום קצת , אבל השק נעלם ...
    לאחר מכן בבדיקות דם שעשיתי יצא חיובי שאני בהיריון .
    הרופאה התקשרה אלי ושלחה אותי שוב פעם לעשות בדיקות דם בטא
    התקשרה אלי ואמרה לי שהבטא קצת ירד אבל היא ציפתה ליותר פחות ואמרה לי לבוא מחר למכון אולטראסאונד שלהם לראות שחס וחלילה אין היריון חוץ ריחמי ...
    כרגע עדיין ממשיך קצת הפרשות בצבע חום כמו ריר כזה ..
    כמה זמן לוקח להורמון של היריון לצאת מהגוף ? ?? יכול להיות שבאמת יש הריון חוץ ריחמי ? ואם הגיוני שהיה שק היריון אבל גם בחצוצרה יש היריון ???
    אני צעירה בת 23 ואני כל כך מפחדת

נשלח ע"י אפליקציית שאל את הרופא לאייפון.
  • הגב ל: הפלה טבעית עם ווסת

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הפלה טבעית עם ווסת
    ד"ר שבתאי רומנו
    20:33 02/08/20 02/08
    20:33
  • לצערי קשה להתייחס לשאלתך. אבל הריון תוך רחמי יש לו מאפיינים ברורים באולטרה סאונד. ואם אכן היה הריון תוך רחמי שנפל , זה כרוך בדימום יותר מוסת וירידה של ערכי BHCG עד שלילי בד"כ תוך שבועיים . במידה ושק ההריון לא היה בתוך הרחם תמיד יתכן שההיריון הוא מחוץ לרחם . גם אז זה יכול לרדת ולהסתדר לבד או לעיתים יש צורך בטיפול תרופתי או כירורגי . לכן כדאי להבדק שוב לבצע בדיקה של BHCG כמותי ולבדוק שאין ממצא שיכול להתאים להריון מחוץ לרחם . בהתאם לממצאים לקבל תשובות לשאלותיך ץ

בברכה,
    ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה בבית חולים העמק שבעפולה.
    מספר טלפון: 052-2488759
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הפלה טבעית עם ווסת
    רינה
    21:07 02/08/20 02/08
    21:07
  • היי תודה לתשובתך , הסתכלתי בבדיקות
    היה לי בטא 1474
    והיום עשיתי בדיקת דם וירד ל 934

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הפלה טבעית עם ווסת
    רינה
    21:10 02/08/20 02/08
    21:10
  • והשק היריון היה בתוך הרחם לא מחוץ לרחם ...

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • הפלה טבעית עם ווסת
    ד"ר שבתאי רומנו
    11:24 03/08/20 03/08
    11:24
  • המגמה היא של ירידה אבל כמו שכתבתי קודם זה תלוי בממצאים לפני . בכל מקרה כדאי לעקוב עד שלילי .. כדאי גם לברר סוג דם ו- RH . במידה ו- RH הוא שלילי יש להתחסן

בברכה,
    ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה בבית חולים העמק שבעפולה.
    מספר טלפון: 052-2488759
    מייל: [email protected]

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021