X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום הריון ולידה
אודות הפורום
אודות פורום הריון ולידה

פורום הריון ולידה מנוהל על ידי שירלי שוורץ, המשמשת כמנהלת מועדון היולדות של מרכז רפואי העמק בעפולה. התשובות בפורום יינתנו על ידי רופא מבית החולים:
* ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה.

במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות...

פורום הריון ולידה מנוהל על ידי שירלי שוורץ, המשמשת כמנהלת מועדון היולדות של מרכז רפואי העמק בעפולה. התשובות בפורום יינתנו על ידי רופא מבית החולים:
* ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה.

במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות במגוון נושאים הקשורים להריון ולידה, כגון התכוננות וקורסי הכנה ללידה, ניתוחים קיסריים מתוכננים, לידות פתולוגיות, הריון בסיכון גבוה, סכרת בהריון וניהול של הריון תקין. כמו כן, ניתן לשאול בפורום לגבי ניתוחים שמתבצעים במחלקת הנשים, סיבות לניתוחים ואופציות ניתוחיות, אנדומטריוזיס והיסטרוסקופיות. בנוסף, ניתן לשאול אודות טיפול בצניחת רחם ועל כל תחום הפוריות: אי פריון ראשוני ומשני, הפריה חוץ גופית, תרומת זרע, תרומת ביצית, תרומת עוברים, ועוד. הינכם מוזמנים לפנות אל מנהלי הפורום ולקבל תשובות מקצועיות.

מנהלי פורום הריון ולידה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • תוספי תזונה בהריון
    לירון
    09:44 25/07/20 25/07
    09:44
  • שלום. אני מתכננת הריון. ההריון הקודם היה הראשון ועשיתי בו הרבה טעויות והוא נגמר בהפלה. אני לוקחת באופן קבוע תוספי תזונה בבוקר למטרות שונות ורוצה לדעת אם ומתי להפסיק אותם. אין לי תקשורת טובה עם הרופאים בקופת חולים אז אפרט פה ואשמח אם תענו לי.
    בי 12 למציצה 1000 מקג
    ברזל עדין למציצה 2 מג
    ויטמין C לא חומצי 500 מג
    תמצית אגנוס קאסטוס שיח אברהם מצוי
    אומגה 3 300 מג
    חומצה פולית 499 מג
    תמצית כמוסות הריסיום פיור

• הגב ל: תוספי תזונה בהריון

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תוספי תזונה בהריון
    ד"ר שבתאי רומנו
    08:00 26/07/20 26/07
    08:00
  • למעט תמצית אננס וקקטוס וכמוסות הריסיון פיור שאי יודע מה משמעותם אין מניעה להמשיך את כל התוספים אותםאת נוטלת . לדעתי אין קשר להפלה הקודמת ולטעויות שעשית . בד"כ הפלה מתרחשת כסלקציה טבעית , או על רקע של בעיה גנטית ספורדית או מבנית בעובר . כאשר יש הפלות חוזרות יש מקום לבירור

בברכה,
    ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה בבית חולים העמק שבעפולה.
    מספר טלפון: 052-2488759
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: תוספי תזונה בהריון

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תודה ובקשר למה שאתה לא מכיר
    לירון
    08:56 26/07/20 26/07
    08:56
  • זה לא אננס וקקטוס זה כדורים משיח אברהם לאיזון הומונלי בשם אגנוס קאסטוס,
    והריסיום פיור מיקוליביה זה מפטריית היריסיוםשהיא פטריית מאכל בעלת סגולות מרפא לשיקום רקמות. יש להפסיק השימוש בפטרייה חמישה ימים לפני ביצוע פרוצדורה כירורגית וניתן לחזור ליטול ממנה יומיים לאחר ... לא ידועה סכנה בשימוש בזמן הריון (למעט עם קבלת מדללי דם כדוגמת קלקסן). הטעויות שעשיתי היו שלא הפסקתי לעבוד ודחפתי עגלות עם סחורה גם כשהיה לי קשה ואיבדתי שיקול דעת ושתיתי כמויות של קפה

• הגב ל: תודה ובקשר למה שאתה לא מכיר

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • תודה ובקשר למה שאתה לא מכיר
    ד"ר שבתאי רומנו
    11:23 26/07/20 26/07
    11:23
  • אני לא חושב שדחיפת עגלות ושתית קפה גורמים להפלה . הסבירות שמדובר בסיבה בלתי ידועה היא בחמישים אחוז מהמקרים ביתר הרים הסיבה בעיה מבנית או גנטית בעובר , סיבות פחות שכיחות בעיות הורמונליות בבלוטת התריס או בבלוטות אנדוקריניות אחרות , חלק קטן מדובר בסכרת או בבעיות קרישה מולדות או נרכשות .

בברכה,
    ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה בבית חולים העמק שבעפולה.
  • הגב ל: תודה ובקשר למה שאתה לא מכיר

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • קפה או תה
    לירון
    11:49 26/07/20 26/07
    11:49
  • שתיית קפה או תה בהריון מכפילה את הסיכון להפלה והעגלות היו ישנות ונתקעות

• הגב ל: קפה או תה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • קפה או תה
    ד"ר שבתאי רומנו
    12:50 26/07/20 26/07
    12:50
  • כמו שאמרתי אין קשר בין ההפלות לקפה או לתה ולא לעגלות

בברכה,

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • קפה או תה
    לירון
    10:56 27/07/20 27/07
    10:56
  • אבל העובר הפסיק להתפתח אחרי ששתיתי עמויות של קפה שחור כ דחפתי עגלטות מעבר לכוחותח גשלא הייתי מסוגלת כי סיפרתי על ההריון רק לאישה שמצאה לי את העבודה והיא אמרה לי לעשות כמה שאני יכולה ואיבדתי שיקל דעת וקראתי שקפה ותה קשורים להפלות. עכשיו אני יותר מבוגרת בשנה וחצי ובקופת חולים הרופא לא מתעניין בגלל זה ולא באצת ניסינו להכנס להריון בתקופה הזאת. עוד כשבוע צריך להיות לי מחזור ואני רוצה לדעת מה אני אנחנו כן יכולים לעשות. בכל מקרה נחכה 5 חודשים ואז נלך לתרומת בית ושמעתי שאפשר לשלב גם אם ביצית שלי רק אני לא יודעת איך ולא יודעת איך עושים את זה בטוח. חוץ מזה אני לא מבינה למה כל כך בטוחים ששנה של קעום יחסי מין מראה על אי פוריות כשחצי מהחודש בכל מקרה הוא לא פורה.

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • קפה או תה
    ד"ר שבתאי רומנו
    12:38 27/07/20 27/07
    12:38
  • השאלה שלך לא לגמרי ברורה . אין קשר בין שתית קפה והפלות . תמיד כדאי לא להגזים . גם משיכה של עגלות אינה גורמת להפלות כאשר ההריון הוא תקין . לא הבנתי מדוע את מדברת על תרומת ביצית ? ואיני מבין האם בכלל קיימת בעיה של אי פריון . מציע לעשות זאת מסודר מול רופא ולא לחכות לקבל תשובות באינטרנט.

בברכה,

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • קשר
    לירון
    13:22 28/07/20 28/07
    13:22
  • שלום. קודם כל הגזמתי אז עם הקפה. הייתי במצוקה. שנית קראתי לאחרונה ששתיית קפה ותה מעלה ב50 אחוז את הסיכון להפלה. לא משכתי עגלות אלא דחפתי עגלות עם סחורה במשקלים משתנים וגם העגלות היו נתקעות והיו ישנות . אני מדברת על תרומת ביצית בגלל שאני בת 46 . לא נראה לי שקיימת בעיה של אי פריון כי לא ממש הקפדנו לעשות את זה בכל הזדמנות שהיתה מתאימה מבחינת הימים בחודש ומבחינות נוספות וגם לא תמיד ניסינו וגם היו תקופות שמבחינתו הוא שתה. אני פונה אליך באינטרנט כי לאחרונה אני עושה את זה מסודר אצל רופא בקופת חולים שלא יותר מדי הקשיב לי או לחבר שלי ואמר שכל הבדיקות שלי תקינות אבל אני באי פריון בגלל הגיל שלי. זה היה רופא פוריות שאליו הופניתי על ידי רופא הנשים שלי ובאוגוסט קבעתי תור לרופא נשים שלי ואני לוקחת איתי את הבן זוג כי אני נשברת תמיד ממה שהרופאים אומרים לי. הרופא דיבר על תרומת ביצית. בקיצור אני פונה לאינטרנט כי אני לא מקבלת תשובות מסודרות מול רופא. ואני חושבת שההריון היה תקין עד שהגזמתי והוא הפסיק להתפתח. ההפלה היתה בבית.

• הגב ל: קשר

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • קשר
    ד"ר שבתאי רומנו
    14:44 28/07/20 28/07
    14:44
  • גיל 46 הוא בעייתי מבחינת רזרבה שחלתית . אם יש אפשר עדיין להרות . היות ואת רוצה למצות את הענין אפשר להרתם באופן פרטי לרופא המטפל בפוריות בכדי לנסות עדין להרות עם ביצית שלך וזרע של בן הזוג. כמובן שיש לקחת בחשבון שהזדקנות הביציות יכולה להביא מומים גנטיים בעוברים אבל אם העובר תקין אז כמובן יש לעקוב אחרי ההריון בצורה הדוקה משום שעם הגיל הסיכון לסכרת , יתר לחץ דם וסיבוכי הריון גבוהים יותר .

בברכה,
  • הגב ל: קשר

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021