X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום הריון ולידה
אודות הפורום
אודות פורום הריון ולידה

פורום הריון ולידה מנוהל על ידי שירלי שוורץ, המשמשת כמנהלת מועדון היולדות של מרכז רפואי העמק בעפולה. התשובות בפורום יינתנו על ידי רופא מבית החולים:
* ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה.

במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות...

פורום הריון ולידה מנוהל על ידי שירלי שוורץ, המשמשת כמנהלת מועדון היולדות של מרכז רפואי העמק בעפולה. התשובות בפורום יינתנו על ידי רופא מבית החולים:
* ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה.

במסגרת הפורום ניתן להעלות שאלות במגוון נושאים הקשורים להריון ולידה, כגון התכוננות וקורסי הכנה ללידה, ניתוחים קיסריים מתוכננים, לידות פתולוגיות, הריון בסיכון גבוה, סכרת בהריון וניהול של הריון תקין. כמו כן, ניתן לשאול בפורום לגבי ניתוחים שמתבצעים במחלקת הנשים, סיבות לניתוחים ואופציות ניתוחיות, אנדומטריוזיס והיסטרוסקופיות. בנוסף, ניתן לשאול אודות טיפול בצניחת רחם ועל כל תחום הפוריות: אי פריון ראשוני ומשני, הפריה חוץ גופית, תרומת זרע, תרומת ביצית, תרומת עוברים, ועוד. הינכם מוזמנים לפנות אל מנהלי הפורום ולקבל תשובות מקצועיות.

מנהלי פורום הריון ולידה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שרירן ומי שפיר
    לילי
    01:20 21/04/20 21/04
    01:20

• בת 33, שוקלת לבצע מי שפיר מבחירה.
    יש לי שילייה קידמית ושרירן אינטרמורלי סב-סרוזי בגודל 2×3 ס"מ.
    בהריון קודם השרירן גדל לאורך ההריון מ3 ס"מ ל7 ס"מ והתכווץ אחרי הלידה.
    האם לאור השרירן והשילייה הקדמית הסיכון לסיבוכים/הפלה/זיהום מדיקור מי שפיר עולה או שזה לא משפיע?

תודה

• הגב ל: שרירן ומי שפיר

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שרירן ומי שפיר
    ד"ר שבתאי רומנו
    08:58 21/04/20 21/04
    08:58
  • לדעתי אם אפשר להמנע מדיקור זה עדיף . יש בדיקות אומנם מעט יותר יקרות מבחינה כספית עם רגישות גבוהה לזיהוי מצבים גנטיים שכיחים . בדיקות אלו נועדו לסנן את דיקורי מי שפיר עם בטיחות גבוהה. שרירן בהריון הוא בהחלט יכול להיות לכשלעצמו בעייתי אז לא כדאי אם אפשר להוסיף עוד סיכון שלעיתים הוא מיותר. כמובן כל זה אם אין המלצה חד משמעית גנטית לביצוע הדיקור . טכנית דיקור מי שפיר יכול להתבצע בצורה מבוקרת על ידי מקצוע שתחום ההתמחות באולטרה סאונד בגינקולוגיה

בברכה,
    ד"ר שבתאי רומנו, מומחה למיילדות וגינקולוגיה המשמש כמנהל מערך נשים, מיילדות וגינקולוגיה בבית חולים העמק שבעפולה.
    מספר טלפון: 052-2488759
    מייל: [email protected]

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שרירן ומי שפיר
    לילי
    11:25 21/04/20 21/04
    11:25
  • תודה על מענה מהיר ומקצועי!

לפני ההריון הזה הייתה לי הפלה בשבוע 12 כשהעובר מת ברחם. בדוח הפתולוגיה היה כתוב בממצאים -
    1. Placental tissue of late first trimester showing hypovascular chorionic villi with foci of hydropic changes.
    2. Several features of fatel chromosomal aberration are seen .

הרופא נשים שלי אמר לי שאני לא חייבת מי שפיר אלא נתון לשיקול דעתי.
    אבל בגלל מה שהיה אני בהתלבטויות.
    האם הסיכון שלי לעובר לא תקין כעת עולה בגלל מה שהיה בהריון הקודם?
    או שבמצב כזה עדיף לעשות מי שפיר למרות השרירן?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021