X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום ניתוחים פלסטיים ואסתטיים
אודות הפורום
אודות פורום ניתוחים פלסטיים ואסתטיים

פורום ניתוחים פלסטיים ואסתטיים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום נועד לתת מענה לשאלותיכם הגולשים במגוון רחב של תחומים הקשורים לרפואה אסתטית ופלסטית, בדגש על ניתוחים, ולספק תשובות מקצועיות וברורות. בפורום ניתן להעלות שאלות העוסקות בין היתר במתיחת בטן, מתיחת ירכיים, מתיחת זרועות, הקטנת חזה, שא...

פורום ניתוחים פלסטיים ואסתטיים מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום נועד לתת מענה לשאלותיכם הגולשים במגוון רחב של תחומים הקשורים לרפואה אסתטית ופלסטית, בדגש על ניתוחים, ולספק תשובות מקצועיות וברורות. בפורום ניתן להעלות שאלות העוסקות בין היתר במתיחת בטן, מתיחת ירכיים, מתיחת זרועות, הקטנת חזה, שאיבת שומן, ניתוחי MOHS, הרמת חזה, הגדלת חזה, הזרקת שומן, טיפולי בוטוקס, פיסול פנים ואף, גינקומסטיה, טיפולים להזעת יתר, עיצוב הגוף לאחר ירידה במשקל, ועוד. הינכם מוזמנים להפנות את שאלותיכם ולהיעזר גם בתשובות שניתנו מטעמו לגולשים אחרים בפורום.

מנהלי פורום ניתוחים פלסטיים ואסתטיים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • חזה קשה לאחר הגדלה
    יעל
    09:50 07/09/18 07/09
    09:50
  • שלום ד"ר מנאר קעואר
    עברה כמעט חצי שנה לאחר שביצעתי הגדלת חזה והוא עדיין מאוד קשה,נראה לא טבעי,כמו שני בלונים תקועים לי על הגוף.
    הייתי רוצה לדעת מה הסיבה? ואם עדיין יש סיכוי שהם יהפכו להיות טבעיים יותר ורכים?

• הגב ל: חזה קשה לאחר הגדלה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • חזה קשה לאחר הגדלה
    ד"ר מנאר קעואר
    11:08 07/09/18 07/09
    11:08
  • שלום,

את צריכה לפנות לרופא המנתח שלך על מנת לבדוק אותך.
    יש מספר סיבות לחזה נוקשה לאחר הגדלה, חלקן חלק טבעי מהניתוח למשל אם הוכנסו שתלים גדולים למידותייך או אנטומיים אז את תרגישי את הנוקשות של השתל.
    ויש גם סיבות אחרות שניתן לטפל בהן.
    קשה מאוד לדעת מה הסיבה אצלך בלי בדיקה פיזית של החזה.

• הגב ל: חזה קשה לאחר הגדלה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024