X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואת ריאות ילדים
אודות הפורום
אודות פורום רפואת ריאות ילדים

פורום רפואת ריאות ילדים שע"י מחלקת ילדים שבמרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי ד"ר גלית לבנת, רופאת ילדים בכירה במחלקת ילדים במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר קרין יעקובי-ביאנו וד"ר זאב שנפ, הנמנים על סגל הרופאים שבמחלקת ילדים בבי"ח כרמל שבחיפה שבראשותו של פרופ' גיורא פילר...

פורום רפואת ריאות ילדים שע"י מחלקת ילדים שבמרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי ד"ר גלית לבנת, רופאת ילדים בכירה במחלקת ילדים במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר קרין יעקובי-ביאנו וד"ר זאב שנפ, הנמנים על סגל הרופאים שבמחלקת ילדים בבי"ח כרמל שבחיפה שבראשותו של פרופ' גיורא פילר, פרופ' חבר קליני בפקולטה לרפואה של הטכניון, רופא ילדים בכיר ומומחה בהפרעות שינה בילדים ובמבוגרים ומנהל מחלקת הילדים בביה"ח כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לקוצר נשימה, ציפצופים, אסטמה ילדים, דלקת ריאות בילדים, סיסטיק פיברוזיס, היצרות דרכי אויר, סטרידור, שאיפת גוף זר, שיעול, שיעול נבחני, לרינגיטיס, ברונכיוליטיס, RSV, קשיי נשימה, גופים זרים בריאות, נשמת, דיספנאה, קרפיטציות בריאות, חרחורים, בצקת ריאות, ברונכיאקטזיות, מחלת ריאות בפגים ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום רפואת ריאות ילדים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • דלקת ריאות חורת בן שנתיים
    יעל
    16:18 17/09/21 17/09
    16:18
  • דר. שלום רב
    בני בן שנתיים ו5 חודשים. לפני כחודש קיבל דלקת ריאות וגם דלקת במערכת הנשימה העליונה - בגלל שנשם 60 נשימות לדקה אושפז וחובר לחמצן 5 ימים בנוסף קיבל רוצפין לוריד 5 ימים ומוקסיפן 5 ימים בפה. הכל עבר. ועכשיו עבר חודש מאז והוא שוב עם דלקת ריאות שוב באותו מקום צד ימין רואים תסנין. נאמר לי לקבוע ייעוץ עם מומחה ריאות ילדים. וכך אעשה. רציתי לציין שלפני שנה בדיוק, בני שיחק עם אבן לנוי והיא נשברה- הוא התחיל להכניס חתיכות קטנות לפה ואני מיד הוצאתי לו כל מה שראיתי בלשון. בלילה הרגשתי שהוא מתנשם בכבדות ומרייר וקם עם 39 חום. הלכתי לרופא. עשו לו צילום חזה שיצא תקין וצילום בטן שם ראו גוף זר 4 ממ ואמרו שיצא בקקי. למרות זאת הלכתי למיון ושם נאמר לי שאם הוא היה שואף את הגוף לריאות הוא היה משתעל ושאם הצילומים תקינים להמתין שזה יצא בקקי וכעת שהוא עם חום זה לא שייך לסיפור. התייעתי אבל הנחתי לזה כי נאמר לי שזה לא שייך. בנה האחרונה היה לו פעם אחת סטרידו ופעם חשד לדלקת ריאות וקיבל אזניל. וכעת 2 דלקות ריאות אחת אחרי השניה בהפרש חודש. האם יכול להיות קשור לאבן שבלע לפני שנה ??? תודה

• הגב ל: דלקת ריאות חורת בן שנתיים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • דלקת ריאות חורת בן שנתיים
    ד"ר קרין יעקובי-ביאנו
    20:07 18/09/21 18/09
    20:07
  • שלום יעל,
    גוף זר שנשאף לריאות אמור לעשות תסמינים מתמשכים של שיעול ודלקות ריאה חוזרות כל זמן שלא הוצא מהריאות- כלומר הייתי מצפה לתסמינים כרוניים יותר ממה שתארת במהלך כל השנה.
    באבחנה המבדלת של דלקות ריאה חוזרות יש סיבות שונות שביניהן גם גוף זר אך לא רק. לכן חשוב שתגיעו לרופא ריאות עם כל צילומי החזה שבוצעו לילד על מנת שיוכל לעקוב ולברר בהתאם.
    בברכת בריאות שלמה,
    ד"ר קרין יעקובי-ביאנו

בברכה,
    ד"ר קרין יעקובי-ביאנו, רופאת ילדים במחלקת ילדים במרכז הרפואי כרמל, חיפה.
    טלפון: 04-8250642 | מייל: [email protected]
  • הגב ל: דלקת ריאות חורת בן שנתיים

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2022