X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואת ריאות ילדים
אודות הפורום
אודות פורום רפואת ריאות ילדים

פורום רפואת ריאות ילדים שע"י מחלקת ילדים שבמרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי ד"ר גלית לבנת, רופאת ילדים בכירה במחלקת ילדים במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר קרין יעקובי-ביאנו וד"ר זאב שנפ, הנמנים על סגל הרופאים שבמחלקת ילדים בבי"ח כרמל שבחיפה שבראשותו של פרופ' גיורא פילר...

פורום רפואת ריאות ילדים שע"י מחלקת ילדים שבמרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי ד"ר גלית לבנת, רופאת ילדים בכירה במחלקת ילדים במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר קרין יעקובי-ביאנו וד"ר זאב שנפ, הנמנים על סגל הרופאים שבמחלקת ילדים בבי"ח כרמל שבחיפה שבראשותו של פרופ' גיורא פילר, פרופ' חבר קליני בפקולטה לרפואה של הטכניון, רופא ילדים בכיר ומומחה בהפרעות שינה בילדים ובמבוגרים ומנהל מחלקת הילדים בביה"ח כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לקוצר נשימה, ציפצופים, אסטמה ילדים, דלקת ריאות בילדים, סיסטיק פיברוזיס, היצרות דרכי אויר, סטרידור, שאיפת גוף זר, שיעול, שיעול נבחני, לרינגיטיס, ברונכיוליטיס, RSV, קשיי נשימה, גופים זרים בריאות, נשמת, דיספנאה, קרפיטציות בריאות, חרחורים, בצקת ריאות, ברונכיאקטזיות, מחלת ריאות בפגים ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום רפואת ריאות ילדים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שיעול לילדה בת 4
    שרית
    11:07 21/03/17 21/03
    11:07
  • היי שלום ד'ר זאב שאלתי אותך לגבי בתי שהיא לוקחת כרגע בודיקורט וונוטולין מים וסינוגולייר שבועיים היא משתעלת מדי פעם כבר שבועיים אני מוסיפה לה וונוטולין אך ללא הטבה אתמול השיעול החמיר גם בלילה הרופא בקהילה אצלנו רופא ראות יהיה בעוד שבועיים ולא יודעת מה לעשות לקחתי אותה לרופא ילדים היא אומרת שהראות נקיות מה אתה ממליץ לי לעשות מיואשת מהשיעולים האים לבקש מהרופאה טיפול של משאף לא יודעת מה לעשות

• הגב ל: שיעול לילדה בת 4

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שיעול לילדה בת 4
    ד"ר זאב שנפ
    15:55 21/03/17 21/03
    15:55
  • שרית שלום,
    נשמע על פי התיאור כי מצבה של ביתך אינו משתפר. מצד שני בבדיקת רופאת הילדים לא נשמעו ממצאים מדאיגים בריאות- פרט חיובי במהלך המחלה.
    ראשית- היתי קובע תור לרופא ריאות ילדים בהקדם על מנת שיעריך את המצב.
    במקביל- ממשיך את הטיפול התרופתי (בודיקורט, ונטולין, סינגולייר), מקפיד על המינונים ועל אופן לקיחת התרופה.
    באם המצב לא ישתפר- המלצתי היא לפנות למעקב חוזר אצל רופאת הילדים המטפלת בקופ"ח על מנת להעריך את המצב.
    החלמה מהירה

בברכה,
    ד"ר זאב שנפ, מתמחה ברפואת ילדים במחלקת ילדים במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    מייל: [email protected]
    טלפון: 04-8250354
  • הגב ל: שיעול לילדה בת 4

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • המשך שאלה
    שרית
    19:42 21/03/17 21/03
    19:42
  • היי תודה אל תשובתך
    אני נותנת לה בבוקר וונוטולין בודיקורט ובערב גם אותו דבר רק עוד שבועיים יש תור לרופא ראות מה אתה ממליץ לי לעשות האים להוסיף עוד משהו ?כול חצי שעה יש לה שיעול הרופאה אמרה שהראות נקיות לגמרי והוא אמרה שזה מלמעלה מה אתה ממליץ לי

• הגב ל: המשך שאלה

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • המשך שאלה
    ד"ר גלית לבנת לבנון
    21:10 21/03/17 21/03
    21:10
  • שרית שלום. יכולתינו לעזור לך מרחוק מוגבלת. הייתי מציעה כרגע לעשות אינהלציה של ונטולין ומי מלח. כל 3-4 שעות בנוסף לאינהלציות בודיקורט וונטולין שאת נותנת פעמיים ביום. בכל מקרה כדאי לפנות מחר לרופאת הילדים ולנסות להקדים את התור לרופא ריאות. בהצלחה!

בברכה,
    ד"ר גלית לבנת לבנון, מומחית ברפואת ילדים וברפואת ריאות ילדים, ומנהלת יחידת ריאות ילדים ומרכז סיסטיק פיברוזיס במרכז הרפואי כרמל, חיפה.
    טלפון: 04-8250564

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • המשך שאלה
    ד"ר זאב שנפ
    21:58 21/03/17 21/03
    21:58
  • יתכן בסבירות גבוהה כי השיעול אכן "מלמעלה"- לאחר מחלה של דרכי הנשימה ובתוכה נזלת- היא זולגת אחורה מאיזןר האף לעבר הלוע ומגרה רפלקס שיעול.
    לצערי אם אכן כך הדבר אין פתרונות "קסם".
    ממליץ על קינוח האף במידה שתפחית כמות הנזלת. מאחר ואין באפשרותי לבדוק את ביתך יהיה קשה לי להמליץ על אמצעים נוספים.
    באם השיעול ימשיך מחר אנא פני לרופאת הילדים להערכה חוזרת.

בברכה,
    ד"ר זאב שנפ, מתמחה ברפואת ילדים במחלקת ילדים במרכז הרפואי כרמל שבחיפה.
    טלפון: 04-8250354

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • המשך
    שרית
    22:40 21/03/17 21/03
    22:40
  • שאלתי מה דחוף ללכת לרופא ראות בגלל שהילדה משתעלת אוו שהטיפול אולי לא עוזר ???

• הגב ל: המשך

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021