X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום רפואת ריאות ילדים
אודות הפורום
אודות פורום רפואת ריאות ילדים

פורום רפואת ריאות ילדים שע"י מחלקת ילדים שבמרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי ד"ר גלית לבנת, רופאת ילדים בכירה במחלקת ילדים במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר קרין יעקובי-ביאנו וד"ר זאב שנפ, הנמנים על סגל הרופאים שבמחלקת ילדים בבי"ח כרמל שבחיפה שבראשותו של פרופ' גיורא פילר...

פורום רפואת ריאות ילדים שע"י מחלקת ילדים שבמרכז רפואי כרמל (חיפה) מנוהל על ידי ד"ר גלית לבנת, רופאת ילדים בכירה במחלקת ילדים במרכז הרפואי כרמל. כמו כן שותפים לניהול הפורום ד"ר קרין יעקובי-ביאנו וד"ר זאב שנפ, הנמנים על סגל הרופאים שבמחלקת ילדים בבי"ח כרמל שבחיפה שבראשותו של פרופ' גיורא פילר, פרופ' חבר קליני בפקולטה לרפואה של הטכניון, רופא ילדים בכיר ומומחה בהפרעות שינה בילדים ובמבוגרים ומנהל מחלקת הילדים בביה"ח כרמל. מטרתו של הפורום הינה לאפשר לכם להעלות שאלות הנוגעות לקוצר נשימה, ציפצופים, אסטמה ילדים, דלקת ריאות בילדים, סיסטיק פיברוזיס, היצרות דרכי אויר, סטרידור, שאיפת גוף זר, שיעול, שיעול נבחני, לרינגיטיס, ברונכיוליטיס, RSV, קשיי נשימה, גופים זרים בריאות, נשמת, דיספנאה, קרפיטציות בריאות, חרחורים, בצקת ריאות, ברונכיאקטזיות, מחלת ריאות בפגים ועוד. הינכם מוזמנים ללמוד מניסיונם של גולשים אחרים בפורום, ולהיעזר בצוות על מנת לקבל תשובות לשאלותיכם במהירות האפשרית.

מנהלי פורום רפואת ריאות ילדים

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • שאיפת מזון
    דניאל
    04:05 30/09/16 30/09
    04:05
  • בת 18, ביום חמישי אכלתי חתיכה קטנה של חביתה ולצערי שאפתי אותה במקום לבלוע, די נחנקתי והשתעלתי כשתי דקות ברצף עם תחושה שהחתיכה לא יצאה אך הגירוי להשתעל עבר (יש גם אסתמה וסימביקורט לא מעלים את הצפצופים).
    ביקרתי אצל הרופאה שלי רק אתמול והיא אמרה שבאמת שומעים צפצופים אך רק בריאה השמאלית, היא נתנה לי הפניה למיון לבוקר.
    הייתי במיון, עדיין שמעו צפצופים רק בריאה שמאלית ושלחו לצילום למרות שברור שלא יראו שם דבר כי לא מדובר במתכת... בכל זאת בגלל צילום נקי שלחו הביתה עם המלצה שאם המצב ימשיך\יחמיר\יתפתח חום ללכת לרופא ריאות לעשות CT ריאות (בשום אופן לא עושה) ולשקול ברונכוסקופיה.

לא מבינה למה לחכות לדלקת ריאות אם רק הריאה השמאלית מצפצפת ודי ברור שהחתיכה עדיין שם ולמה לי ללכת לרופא ריאות שהתור אליו רק עוד חודשים במקום לחזור למיון. האם נשמע שהחתיכה עדיין שם בהתחשב שרק ריאה אחת מצפצפת ויש תחושת מועקה בחזה? טיפה התחדשו השיעולים. האם לפנות למיון אחר?

תודה

• הגב ל: שאיפת מזון

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • שאיפת מזון
    ד"ר גלית לבנת לבנון
    10:27 30/09/16 30/09
    10:27
  • שלום רב. באם ישנו חשד לשאיפת גוף זר ואינך חשה בטוב מומלץ להגיע בהקדם להערכת רופא ריאות. בהצלחה!

בברכה,
    ד"ר גלית לבנת לבנון, מומחית ברפואת ילדים וברפואת ריאות ילדים, ומנהלת יחידת ריאות ילדים ומרכז סיסטיק פיברוזיס במרכז הרפואי כרמל, חיפה.
    טלפון: 04-8250564
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: שאיפת מזון

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מה רופא ריאות??
    דניאל
    23:02 30/09/16 30/09
    23:02
  • אני צריכה לחכות עם חתיכת חביתה שבטח מתחילה להרקב אחרי שבוע ויושבת בסמפון שמאלי לרופא ריאות שמי יודע בעוד כמה חודשים (ובטח בחגים) יוכל לקבל אותי וגם אז ייתן מקסימום הפניה לברונכוסקופיה שגם אז אצטרך לחכות בשבילה כמה חודשים במקום ללכת למיון שיוציאו אותה מיד?? זה לא נחשב למצב מסכן חיים בשבילכם כשהחתיכה יושבת בריאה שמאלית עם צפצופים רק בשמאלית ועלולה נדוד למטה ולגרום לחנק פתאומי או דלקת ריאות שעלולה להיות קטלנית לחולי אסתמה קשה כמוני??

אני באמת לא מבינה

• הגב ל: מה רופא ריאות??

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • מה רופא ריאות??
    ד"ר גלית לבנת לבנון
    06:43 01/10/16 01/10
    06:43
  • אם היית קוראת את תגובתי בכובד ראש היית מבינה שההמלצה היא להגיע להערכת רופא ריאות בהקדם!ובכל מקרה מי שמבצע את הפעולה באם הינה נדרשת הינו רופא ריאות דרך מיון או בכל דרך אחרת. במקום להתכתב עימי בפורום גשי מיידית להערכה שכזו!

בברכה,
    ד"ר גלית לבנת לבנון, מומחית ברפואת ילדים וברפואת ריאות ילדים, ומנהלת יחידת ריאות ילדים ומרכז סיסטיק פיברוזיס במרכז הרפואי כרמל, חיפה.
    טלפון: 04-8250564
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: מה רופא ריאות??

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • ואם היית קוראת את תגובתי בכובד ראש
    דניאל
    02:54 02/10/16 02/10
    02:54
  • היית מבינה שכמטופלת צעירה לפני גיוס ובטח בתקופת החגים, ברפואה הציבורית, *אי אפשר* להתקבל לרופא ריאות בהקדם ובהחלט אי אפשר "לגשת מיידית להערכה שכזו" (אני לא רופאה עם קשרים כמוך) כי כפי שכתבתי התורים הם רק לעוד כמה חודשים לרופא ריאות ובמיון בבלינסון מחכים שאחנק\אחטוף דלקת קודם ולא הזמינו הערכת רופא ריאות.

האם לפנות למיון אחר כמו שיבא? הרי אי אפשר להשאר עם חביתה מלאה חיידקים בריאה לחודשים...

• הגב ל: ואם היית קוראת את תגובתי בכובד ראש

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2021