X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אורתודנט מומחה
אודות הפורום
אודות פורום אורתודנט מומחה

פורום אורתודנט מומחה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות בנושאי האורתודונטיה, כדוגמת יישור שיניים עם הקשתיות השקופות למבוגרים ונוער, מתי להתחיל טיפולי אורתודונטיה לילדים ונוער, טיפול בסגר פתוח, טיפול לבעיות בלסתות, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקב...

פורום אורתודנט מומחה מנוהל על ידי מערכת האתר. הפורום הוקם על מנת לאפשר לכם לשאול מגוון שאלות בנושאי האורתודונטיה, כדוגמת יישור שיניים עם הקשתיות השקופות למבוגרים ונוער, מתי להתחיל טיפולי אורתודונטיה לילדים ונוער, טיפול בסגר פתוח, טיפול לבעיות בלסתות, ועוד. הנכם מוזמנים לפנות אל הפורום ולקבל מענה מקצועי לשאלותיכם בהקדם האפשרי.

מנהלי פורום אורתודנט מומחה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • קיבוע בשיניים התחתונות ובדיקת MRI
    תומר
    21:05 27/12/18 27/12
    21:05
  • יש לי קיבוע בשיניים התחתונות, אני צריך לעבור בדיקת MRI.
    האם זה מסוכן?

• הגב ל: קיבוע בשיניים התחתונות ובדיקת MRI

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • קיבוע בשיניים התחתונות ובדיקת MRI
    ד"ר ספדי עמאשה הדיל
    22:59 30/12/18 30/12
    22:59
  • היי תומר
    לאמת פונים אלינו להוריד גשרים מברזיל תמיד לפני MRI אז צריך להוריד גם קיבוע אבל אתה חייב לשאול את הרופא שלך לפני

בברכה,
    ד"ר ספדי עמאשה הדיל - ד"ר לרפואת שיניים מאז שנת 2010.
    מטפלת באופן פרטי במיקום הבא: ויצמן 10, קריית מוצקין.
    מייל: [email protected]
  • הגב ל: קיבוע בשיניים התחתונות ובדיקת MRI

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024