X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אופטיקה וראייה
אודות הפורום
אודות פורום אופטיקה וראייה

פורום אופטיקה וראיה הוקם על מנת לאפשר לכם לקבל מענה מקצועי, במגוון תחומים הקשורים לבעיות, סוגיות ופתרונות ראיה. הפורום מנוהל על ידי דרור דקל, אופטומטריסט B.sc, בעל ניסיון רב בתחומי לקויות הראיה ועדשות המגע, חונך מקצועי ומנהל סניף ברשת אופטיקנה.
חשוב לדעת כי בשנים האחרונות חלו שינוי...

פורום אופטיקה וראיה הוקם על מנת לאפשר לכם לקבל מענה מקצועי, במגוון תחומים הקשורים לבעיות, סוגיות ופתרונות ראיה. הפורום מנוהל על ידי דרור דקל, אופטומטריסט B.sc, בעל ניסיון רב בתחומי לקויות הראיה ועדשות המגע, חונך מקצועי ומנהל סניף ברשת אופטיקנה.
חשוב לדעת כי בשנים האחרונות חלו שינויים מרחיקי לכת בתחום, ושהטכנולוגיה העומדת כיום לרשות המומחים מקנה פתרונות יעילים, מהירים ומקיפים. בפורום תוכלו להעלות שאלו הנוגעות בין היתר לעדשות מגע, משקפיים, בעיות שונות בראייה, והוצאת רישיון נהיגה לבעלי לקויות. כמו כן, ניתן לקבל ייעוץ לגבי טיפולים, בדיקות, אבחונים ותרופות לטיפול בבעיות ראייה, ולהתעדכן לגבי חידושים בתחום. הינכם מוזמנים להעלות את שאלותיכם בפורום, ולקבל מענה מקצועי ומהיר מטעם דרור דקל.

מנהלי פורום אופטיקה וראייה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • בעיה בחדות ראיה
    מממ
    19:43 13/06/21 13/06
    19:43
  • שלום וברכה יש לי שאלה עמוקה למרות שראיתי שהרופאים לא רוצים להסביר
    אני בת 28 בעבר היה לי קוצר ראיה גבוה בגלל פגות וגם בעיה ברשתית שלא טופל בור תינוקת לפני כמה חודשים עשו לי משקפיים חדשים עם מספר קצת יותר מע מה שצריך לפני כמה שובעות התחלתי לרות לא חד בעיקר בעין ימין מול מחשב וגם כשאני מסתובבת בחוץ אני הרבה מאמצת תא העיניים בגלל המספר בעיקר עין ימין האם יש מה להקל או שאני יכולה כב ר לשכוח מי זה כתבו לי שיש לי כבר חורים ברשתית בעין ימין גם טומפרלי וגם בהיקף מה עושים קודם כל כדי להציל את העין תמיד אומרים לי שאני אשמה במצב כי אני מאמצת את העיניים מול המחשב ותכל,ס זה בגלל שאני הולכת את המספר הזה כל היום מה אני עושה בכזה מצב לא רוצים לטפל בי כמו שצריך בבילינון האם יש פתרון אחר תודה רבה

• הגב ל: בעיה בחדות ראיה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
  • בעיה בחדות ראיה
    דרור דקל
    22:14 13/06/21 13/06
    22:14
  • הי. את לא אשמה בזה שיש לך חורים ברשתית. כדאי לשאול רופא מה מצב הרשתית ומה המשמעות של זה. לפעמים מטפלים בלייזר וזה טיפול יעיל. תמיד אפשר לקבל דעה של רופא נוסף ורופא פרטי עשוי להקדיש לך יותר זמן. אם המשקפיים שלך חזקים מדי אז הם יפריעו לך בראייה מקרוב. כדאי לברר עם האופטומטריסט שעשה אותם. בכל מקרה במספר גבוה יש פטנט: אם תרחיקי קצת את המשקפיים מבפנים אז תראי יותר טוב מקרוב

בברכה,
    דרור דקל.
    טלפון: 03-5351500
  • הגב ל: בעיה בחדות ראיה

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024