X

מדורים:

•      
    חיפוש מהיר:
  • אזור: 
יש שאלה? שאל שאלה
שאל בפורום שאל בפורום לכל הפורומים
אנא שימו לב כי כל תשובה שתקבלו אינה מהווה יעוץ ספציפי, אין להסתמך עליה והיא אינה מחליפה יעוץ מקצועי-רפואי. עליכם להסתמך אך ורק על ייעוץ רפואי ספציפי.

העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
תוכן:

פורום אופטיקה וראייה
אודות הפורום
אודות פורום אופטיקה וראייה

פורום אופטיקה וראיה הוקם על מנת לאפשר לכם לקבל מענה מקצועי, במגוון תחומים הקשורים לבעיות, סוגיות ופתרונות ראיה. הפורום מנוהל על ידי דרור דקל, אופטומטריסט B.sc, בעל ניסיון רב בתחומי לקויות הראיה ועדשות המגע, חונך מקצועי ומנהל סניף ברשת אופטיקנה.
חשוב לדעת כי בשנים האחרונות חלו שינוי...

פורום אופטיקה וראיה הוקם על מנת לאפשר לכם לקבל מענה מקצועי, במגוון תחומים הקשורים לבעיות, סוגיות ופתרונות ראיה. הפורום מנוהל על ידי דרור דקל, אופטומטריסט B.sc, בעל ניסיון רב בתחומי לקויות הראיה ועדשות המגע, חונך מקצועי ומנהל סניף ברשת אופטיקנה.
חשוב לדעת כי בשנים האחרונות חלו שינויים מרחיקי לכת בתחום, ושהטכנולוגיה העומדת כיום לרשות המומחים מקנה פתרונות יעילים, מהירים ומקיפים. בפורום תוכלו להעלות שאלו הנוגעות בין היתר לעדשות מגע, משקפיים, בעיות שונות בראייה, והוצאת רישיון נהיגה לבעלי לקויות. כמו כן, ניתן לקבל ייעוץ לגבי טיפולים, בדיקות, אבחונים ותרופות לטיפול בבעיות ראייה, ולהתעדכן לגבי חידושים בתחום. הינכם מוזמנים להעלות את שאלותיכם בפורום, ולקבל מענה מקצועי ומהיר מטעם דרור דקל.

מנהלי פורום אופטיקה וראייה

חזרה לפורום לדף כל הפורומים
  • כותרת ההודעהכותרת מאת תאריךושעה
  • עפעף צנוח מעט וראיה היקפית
    מישל
    00:38 02/10/20 02/10
    00:38
  • שלום.
    אני בת 32. בעין שמאל שלי תמיד הראיה ההקיפית לצדדים וללמעלה הייתה ברורה וחדה בהשוואה לעין ימין שהייתה יותר מטושטשת. לפני כשבועיים פתאום הראיה בעין שמאל נהייתה כמו עין ימין יותר חשוכה ופחות ברורה(בראיה ההיקפית). הלכתי לבדיקת רופא שאמר שהכל תקין אך אני לא רגועה מאחר והיה שוני בראיה ההקפית בין 2 העיניים ופתאום השוני נעלם. בנוסף מציינת שעפעף עין ימין צנח קצת לפני כמה שנים ועכשיו העפעף בעין שמאל צנח גם הוא אבל ממש מעט לא כמו עין ימין הצניחה הייתה יחד עם השינוי בראיה. האם יש קשר? מה יכול היה להביא לשינוי?
    אודה לתשובה

• הגב ל: עפעף צנוח מעט וראיה היקפית

• העלאת קובץ פרטי העלאת קובץ ציבורי
    • בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    דרור דקל
    03:52 02/10/20 02/10
    03:52
  • אם העפעף צנח זה עשוי לפגוע בראייה ההיקפית. את צריכה ללכת לרופא עיניים שיפנה אותך לבדיקת שדה ראייה שבודקת ראייה היקפית

בברכה,
    דרור דקל.
    טלפון: 03-5351500

• בהעלאת ומסירת הקובץ אני מוותר על כל רכיב סודיות רפואית ביחס למסמכים המצורפים ולשימוש שלהם על ידי האתר, המומחה וכל מי מטעמם
    • CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    מישל
    06:03 02/10/20 02/10
    06:03
  • תודה רבה על התגובה המהירה.
    צניחת העפעף הינה מאד מאד קלה וכמעט אינה מורגשת האם יכול להיות שצניחה ככ קלה משפיעה על שדה הראיה ההיקפי?
    אם שדה הראיה נפגע מצניחת עפעף האם שדה הראייה ההיקפי יכול להחמיר עם הזמן או שהמצב ישאר ככה ללא שינוי נוסף?

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
    דרור דקל
    14:43 02/10/20 02/10
    14:43
  • צניחת עפעף אמורה להפריע בעיקר על שדה הראייה העליון.
    שדה ראייה היקפי לא מצטמצם ככה סתם. יש מחלות נדירות שגורמות לזה וסביר שהרופא היה מגלה את זה מזמן. כאמור- צריך לעשות בדיקת שדה ראייה.
    הראייה עצמה חדה רק בנקודה אחת, במרכז הראייה שזה המקום אליו העין מסתכלת. הראייה ההיקפית תמיד מטושטשת. יתכן גם שיש צורך במשקפיים לאחת העיניים ובגלל זה את רואה כיום הבדל. יתכן גם ששום דבר לא השתנה ואת פשוט שמה לב למצב יותר מאשר פעם. בכל מקרה הכל ניחושים, ובדיקות רופא יתנו לך את המענה

בברכה,
    דרור דקל.
    טלפון: 03-5351500

• CAPTCHA Image
      [החלף תמונה]
    • 
קבוצת הפייסבוק מצאו אותנו בפייסבוק:
singכל האמור באתר הינו הסברים כלליים שאינם מחליפים יעוץ מקצועי ורפואי. אנא גשו להתייעץ עם מומחה בכל עניין ספציפי.sign
© כל הזכויות שמורות לאתר שאל את הרופא 2014 - 2024